Προς το περιεχόμενο

Apple: Σταμάτησε την πώληση του iPhone 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, AtiX said:

Ολη η κουβέντα για να δουμε ποιός διαβάζει, ποιος σχολιάζει, πως σχολιάζει  και ποιός εκτίθεται...

Έχεις δίκιο έπρεπε να βάλω μετά το διαβάζεις και το καταλάβεις. Δεν ξέρω γιατί λυσσάς σαν τσαούσα και γιατί ασχολέισαι μαζί μου; Αν την βρίσκεις να το προσέξεις ;)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

10 λεπτά πριν, Mrsmoke95 είπε

Φίλε σε πληροφορώ πως δεν έχει διαφορά μόνο στον επεξεργαστή κ οποίος δεν ξέρει με σιγουριά καλύτερα να μην εκφέρει γνώμη 

Αστείες ; Εγώ έχω 8 ρι και θα πάω να το πάρω το se 100% . Έχει πολύ μεγάλες διάφορες . 

Η βασική διαφορά είναι ο επεξεργαστής.

Ίσως εννοείς

WiFi 5 vs WiFi 6

2Gb vs 3Gb rom

3d touch bs haptic touch

 Σε όλα τα υπόλοιπα είναι η ίδια συσκευη,.

Ίδια κάμερα, ίδιο σασί,ίδια οθόνη,ίδια ανάλυση,ίδιο nits,ίδια μπαταρία, ίδιο NFC,ίδιο βάρος,

Και το logo λίγο πιο κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Έχεις δίκιο έπρεπε να βάλω μετά το διαβάζεις και το καταλάβεις. Δεν ξέρω γιατί λυσσάς σαν τσαούσα και γιατί ασχολέισαι μαζί μου; Αν την βρίσκεις να το προσέξεις ;)
 

Για πες πότε ασχολήθηκα με εσένα...???

Για πες τώρα το καινοτόμο ποτέ το είπαν???

ΥΓ: "τσαούσα", "την βρίσκεις" αλήθεια γράφεις έτσι σε κάποιον που ζήτημα να έχεις ανταλλάξει 1-2 μυνήματα και λες ότι εγώ ασχολούμαι με σένα???

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, One+ είπε

Ίδια κάμερα, ίδιο σασί,ίδια οθόνη,ίδια ανάλυση,ίδιο nits,ίδια μπαταρία, ίδιο NFC,ίδιο βάρος

Η κάμερα ΔΕΝ είναι ίδια σε καμία περίπτωση .

 Ούτε σε Hardware καθότι λόγο smart hdr είναι ή από το Xs η από το 11.

 Ούτε σε χαρακτηριστικά καθότι έχει δυνατότητα πορτρέτου και από τις δυο κάμερες και όλα τα καλούδια του 11 πλην night mode 

 Καμία σχέση με του 8 δηλαδή .

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες;; Παλι για το iPhone που λύσσαγες και πάλι ήσουν προσβλητικός;

Είμαι σίγουρος οτι διάβασες πάλι το σχόλιο που έκανα quote αλλά όπως επαναλαμβάνεις τα ίδια. Δεν κατάλαβες τίποτα. Διάβασε πάλι και σε παρακαλώ προσπάθησε να καταλάβεις. Μην αναλώνομαστε στα ίδια...

Υ.Γ: Μιλάω με το ίδιο ύφος όπως μου μιλάνε, αν δεν σου αρέσει μην ασχολείσαι μαζί μου. Εσύ κάθεσαι και πετάγεσαι σε quotes άλλων. Μην ασχολείσαι. Σου φαίνεται δύσκολο το αντιλαμβάνομαι και το καταννοώ αλλά είναι πολύ εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Χτες;; Παλι για το iPhone που λύσσαγες και πάλι ήσουν προσβλητικός;

Είμαι σίγουρος οτι διάβασες πάλι το σχόλιο που έκανα quote αλλά όπως επαναλαμβάνεις τα ίδια. Δεν κατάλαβες τίποτα. Διάβασε πάλι και σε παρακαλώ προσπάθησε να καταλάβεις. Μην αναλώνομαστε στα ίδια...

Υ.Γ: Μιλάω με το ίδιο ύφος όπως μου μιλάνε, αν δεν σου αρέσει μην ασχολείσαι μαζί μου. Εσύ κάθεσαι και πετάγεσαι σε quotes άλλων. Μην ασχολείσαι. Σου φαίνεται δύσκολο το αντιλαμβάνομαι και το καταννοώ αλλά είναι πολύ εύκολο.

Έχεις συνειδητοποίησει ότι από τις πολλές τις τάπες που τρως από διάφορους, ξεσπας στον πρώτο που αποδεικνύει ότι πάλι έγραψες πατάτα...

ΥΓ: το ύφος μου μόνο εσύ και ένας κατ εξακολούθηση μπαναρισμενος το παρεξηγούν... για κοίτα το λίγο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Η κάμερα ΔΕΝ είναι ίδια σε καμία περίπτωση .

 Ούτε σε Hardware καθότι λόγο smart hdr είναι ή από το Xs η από το 11.

 Ούτε σε χαρακτηριστικά καθότι έχει δυνατότητα πορτρέτου και από τις δυο κάμερες και όλα τα καλούδια του 11 πλην night mode 

Στα specs πάντως ίδια φαίνεται

MAIN CAMERA
  12 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF, OIS 12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS
  Quad-LED dual-tone flash, HDR Dual-LED dual-tone flash, HDR
  2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, One+ είπε

Στα specs πάντως ίδια φαίνεται

MAIN CAMERA
  12 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF, OIS 12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS
  Quad-LED dual-tone flash, HDR Dual-LED dual-tone flash, HDR
  2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 

Μάλλον υπάρχουν 2 διαφορές στην κάμερα, το SE 2020 έχει OIS  στο βίντεο της κύριας κάμερας και EIS στο βίντεο της selfie.Το 1ο είναι σημαντικό.Συν HDR στο βίντεο της κύριας κάμερας.

Λογικά καταγράφουν και slow-super slow motion video 960fps/1080 όπως και άλλα παλαιότερα μοντέλα, δεν το αναφέρει όμως στο GsmArena.

Κάτι το οποίο έχει αντίστοιχα την δυνατότητα ο Snapdragon 835 και πάνω.

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8573&idPhone2=10170

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Ο Αδερφός μου είναι ένας από αυτούς .

 Και μάλιστα είναι κατά ενθουσιασμένος .

 Είναι Μαέστρος στη Mercedes ( Δουλεύει πολλά προγράμματα σε mac )

 Έχει I pad για την ψυχαγωγία του και το τηλέφωνο το έχει μόνιμα στην τσέπη απλά για έλεγχο e mail και διαφόρων στατιστικών που συνδέονται με προγράμματα που τρέχει στα mac .

 Το περίμενε πως και πως .

 Υ.Γ πίστεψε με πολύ άνετα μπορεί να πάρει το 11 pro Max αν θέλει 

νομίζω λάντζα στη Mercedes δουλεύει ο Toto Wolf, ρώτησε τον μπορεί να τον ξέρει.

τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα, λες και μας ενδιαφέρει ο αδερφός σου τι κάνει.

Όμαγκαντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Μάλλον υπάρχουν 2 διαφορές στην κάμερα, το SE 2020 έχει OIS  στο βίντεο της κύριας κάμερας και EIS στο βίντεο της selfie.Το 1ο είναι σημαντικό.Συν HDR στο βίντεο της κύριας κάμερας.

Λογικά καταγράφουν και slow-super slow motion video 960fps/1080 όπως και άλλα παλαιότερα μοντέλα, δεν το αναφέρει όμως στο GsmArena.

Κάτι το οποίο έχει αντίστοιχα την δυνατότητα ο Snapdragon 835 και πάνω.

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8573&idPhone2=10170

Η ίδια κάμερα δηλ με ois στο βίντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, ethereum είπε

νομίζω οτι δεν είναι εποχή για να αγοράσεις τώρα , εγώ θα περίμενα να δω τι θα βγάλει τον Σεπτέμβρη και αναλόγως , το XR   είναι αξιόλογη περίπτωση και τοτε θα πέσει λίγο ακόμη

η Goldman Sachs  υποβαθμίζει την Apple , μείωση 36% στη ζήτηση  iphone

https://www.newmoney.gr/roh/palmos-oikonomias/epixeiriseis/goldman-sachs-ipovathmise-tin-apple-se-sell-kathos-o-koronoios-chtipai-ti-zitisi-iphone/

όλα εκεί κρύβονται για αυτό λανσάρει μια χαμηλού κόστους για τα δεδομένα της apple συσκευή. μπορεί να νομίζουμε οτι πουλάει εκατομμύρια συσκευές αλλά μπορεί να μην πιάνει τούς οικονομικούς στόχους της και να αναγκάζεται να βγάλει ενα χαμηλού κόστους iphone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...