Προς το περιεχόμενο

Nonda zus obd στα 8.42 ευρώ


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δλδ μόνο με τη δική τους εφαρμογή δουλεύει; αν κατεβάσω άλλη δε θα συνδεθεί ;πάντως πολλές άδειες ζητάει η εφαρμογή απ ότι διάβασα σε κάποια σχόλια κ ίσως τελικά μαζεύουν δεδομένα κ γι αυτό το δίνουν free

Επεξ/σία από Satzik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, kallair είπε

για τσεκαρε το site των ELTA

Μπα τιποτα. 

Καλα σε καμια βδομαδα τους στελνω για refund και εγώ. Βόλτες στη κινα κοβει, μας δουλεύουν. 

Τωρα μου το αλλαξε,βγαζει Arrival at Processing Center.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ξαφνικό εκεί που χαζευα στο φβ επειδή έχω αϋπνίες, σκάει το παρακάτω email. Έκαναν από μόνοι τους refund. 

Βέβαια είχα στείλει 2 εμαιλ πριν 20 μέρες πάνω κάτω αλλά δεν τους είχα ενοχλήσει έκτοτε. Μου είχαν πει ότι καταληκτική ημερομηνία είναι 8 Ιουνίου αν θυμάμαι καλά κ αν δεν έχει έρθει μέχρι τότε, μπορούν να το στείλουν πάλι η να κάνουν refund. Φαίνεται αποφάσισαν από μόνοι τους να μου δώσουν τα λεφτά πίσω..

Screenshot_2020-06-13-04-59-30-240_com.microsoft.office.outlook.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kallair είπε

Στο ξαφνικό εκεί που χαζευα στο φβ επειδή έχω αϋπνίες, σκάει το παρακάτω email. Έκαναν από μόνοι τους refund. 

Βέβαια είχα στείλει 2 εμαιλ πριν 20 μέρες πάνω κάτω αλλά δεν τους είχα ενοχλήσει έκτοτε. Μου είχαν πει ότι καταληκτική ημερομηνία είναι 8 Ιουνίου αν θυμάμαι καλά κ αν δεν έχει έρθει μέχρι τότε, μπορούν να το στείλουν πάλι η να κάνουν refund. Φαίνεται αποφάσισαν από μόνοι τους να μου δώσουν τα λεφτά πίσω..

Screenshot_2020-06-13-04-59-30-240_com.microsoft.office.outlook.jpg

Εγώ τους έστειλα μειλ και μου τα επέστρεψαν. Ωστόσο στο paypal μου δείχνει ότι εκκρεμεί η επιστροφή χρημάτων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να περιμενουμε μεχρι να ληξει η ημερομηνια που λεει estimated για να γινει επιστροφη χρηματων, η μπορει να γινει και πιο πριν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kostakiss είπε

πρεπει να περιμενουμε μεχρι να ληξει η ημερομηνια που λεει estimated για να γινει επιστροφη χρηματων, η μπορει να γινει και πιο πριν?

Και νωρίτερα. Στείλε τους ένα μειλ και θα σου πουν ότι εάν δεν έχει έρθει την επόμενη εβδομάδα , θα σου τα επιστρέψουν. Στείλε μετά από καμία εβδομάδα και θα στα γυρίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tους εστειλα πριν 1 ωρα μειλ.

Απαντησαν αμεσως και μου ειπαν αν θελω να το ξαναστειλουν η refund.

Μαλλον για refund θα παω και θα παρω ενα ebay που να παιζει και με torque και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, andreasece είπε

Έχει παραλάβει κανείς ή τους δώσαμε δάνειο για να εξοπλιστούν με μάσκες;

Kαλά δάνειο δεν ειναι, απλα πληρωσαμε ακριβά μια κινεζιά που εβαλαν πανω τους την επωνυμια τους, και καποιοι θα παρουν κ refund και το αντικειμενο. Στους περισσοτερους ταξιδευει προς ελλαδα αλλά αγνωστο το ποτε θα παραλαβουμε... ΕΛΠΙΖΩ πριν το επομενο lockdown... χαχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, kallair είπε

Kαλά δάνειο δεν ειναι, απλα πληρωσαμε ακριβά μια κινεζιά που εβαλαν πανω τους την επωνυμια τους, και καποιοι θα παρουν κ refund και το αντικειμενο. Στους περισσοτερους ταξιδευει προς ελλαδα αλλά αγνωστο το ποτε θα παραλαβουμε... ΕΛΠΙΖΩ πριν το επομενο lockdown... χαχαχαχαχα

Οποιος παρει refund και να παραλαβει δεν ειναι σιγουρο οτι θα δουλευει η εφαρμογη. Καποιο τροπο θα εχουν να το μπλοκαρουν φανταζομαι. Αν και ακομα δεν εχουμε απαντηση απο κανεναν αν δουλευει χωρις συνδρομη ετσι και αλλιως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Οποιος παρει refund και να παραλαβει δεν ειναι σιγουρο οτι θα δουλευει η εφαρμογη. Καποιο τροπο θα εχουν να το μπλοκαρουν φανταζομαι. Αν και ακομα δεν εχουμε απαντηση απο κανεναν αν δουλευει χωρις συνδρομη ετσι και αλλιως. 

αμφιβαλλω.. εδω καλα καλα η διαδικασια αγορας του αντικειμενου, ακουμπαει τα ορια του τραγικου. μεχρι και χωρις δημιουργια λογαριασμου αν θυμαμαι καλα, το αγοραζες. τι κλειδωμα να βαλουν σε κινεζια της κακιας ωρας; απλα πιστευω οτι η εφαρμογη θα ειναι κακης ποιοτητας ή θα ζηταει λεφτα για εξτραδακια που αλλες εφαρμογες τα εχουν δωρεαν..

Επεξ/σία από kallair
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...