Προς το περιεχόμενο

Nonda zus obd στα 8.42 ευρώ


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, vasiliou είπε

To ρίξαμε και μεις.. ευχαριστούμε !!

To "ευχαριστω" ή "μπραβο"/like μπορουμε ολοι με αντιδραση στο αρχικο σχολιο. (το λεω για ολους, γιατι πολλες φορες σε διαφορα τοπικ σβηνω σκετα σχολια "ευχαριστω" που μου θυμιζουν κατι πειρατικα σαιτς που για να δεις λινκς πρεπει να απαντησεις)

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει κανεις ή εχει καμια φωτο που μπορει να βοηθησει;

Θελω να μαθω αν ειναι μασιφ ή αν μπορεις να το ανοιξεις για προσβαση πλακετα, για να δουλεψει στο αυτοκινητο μου θελει να βραχυκυκλωσω καποια pin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Τι έχει κανένας να μας πει αν αξίζει;; επειδή έψαχνα να πάρω αν μπορεί κάποιος να μας πει αν είναι οκ αλλιώς να κοιτάξουμε κάτι άλλο. Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ExTaCy1337 είπε

Και να μην ζητησουν εσυ εχεις αποδειξη οτι το πηρες ~8 ευρω, οποτε μετα το πας λογικα για αναδασμολογηση.

που νομιζω αλλαξε και αυτη, πληρωνεις 15 ευρω και τα παιρνεις πισω αν ειχες δικιο.
Εκτος αν το πηραν και αυτο πισω μαζι με τα 15 ευρω που ηθελαν να βαλουν στα κατω των 22 ευρω.

Tην οποια αν θελουν θα δεχτουν ως πειστηριο κατα την αναδασμολογηση. Πολλες φορες ανοιγουν ιντερνετ και βλεπουν τιμη και βαρανε δασμους, δε τους πειθει παντα το 80-90% εκπτωσης που ισχυριζεται ο αγοραστης οτι βρηκε το προιον. Για ευνοητους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ExTaCy1337 είπε

Και να μην ζητησουν εσυ εχεις αποδειξη οτι το πηρες ~8 ευρω, οποτε μετα το πας λογικα για αναδασμολογηση.

που νομιζω αλλαξε και αυτη, πληρωνεις 15 ευρω και τα παιρνεις πισω αν ειχες δικιο.
Εκτος αν το πηραν και αυτο πισω μαζι με τα 15 ευρω που ηθελαν να βαλουν στα κατω των 22 ευρω.

Απο οσο γνωριζω τα χρηματα της αναδασμολογησης ΔΕΝ τα παιρνει πισω ο πελατης (και εκει πονταρουν στο να μην εχουν αναδασμολογησεις σε φτηνα πακετα).

Ετσι εστω ηταν πριν λιγα χρονια, αν το αλλαξαν δεν ξερω (κοιταξτε το ομως για παν ενδεχομενο).

2 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Tην οποια αν θελουν θα δεχτουν ως πειστηριο κατα την αναδασμολογηση. Πολλες φορες ανοιγουν ιντερνετ και βλεπουν τιμη και βαρανε δασμους, δε τους πειθει παντα το 80-90% εκπτωσης που ισχυριζεται ο αγοραστης οτι βρηκε το προιον. Για ευνοητους λογους.

Στην περιπτωση που δεν δεχτουν αποδειξη αγορας ζητανε επισημο invoice απο την εταιρεια η ριχνουν μονοι τους καπελο κοιτωντας το ιντερνετ (σπανιο ομως το τελευταιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Απο οσο γνωριζω τα χρηματα της αναδασμολογησης ΔΕΝ τα παιρνει πισω ο πελατης (και εκει πονταρουν στο να μην εχουν αναδασμολογησεις σε φτηνα πακετα).

Ετσι εστω ηταν πριν λιγα χρονια, αν το αλλαξαν δεν ξερω (κοιταξτε το ομως για παν ενδεχομενο).

Στην περιπτωση που δεν δεχτουν αποδειξη αγορας ζητανε επισημο invoice απο την εταιρεια η ριχνουν μονοι τους καπελο κοιτωντας το ιντερνετ (σπανιο ομως το τελευταιο).

Εγω στην μια σχετικη εμπειρια που ειχα, εφαγα στο κεφαλι την αναδασμολογηση μεσω τιμης ιντερνετ, δεν μπηκαν σε περαιτερω διαδικασια ψαξιματος. Απλα αμφισβητησαν την αποδειξη μου και ριξανε στο κεφαλι δασμους, διοτι στο ιντερνετ βλεπανε το προιον με 80% τιμη πανω απο αυτην που εδειχνε η αποδειξη μου. Μακαρι παντως να αλλαξανε φιλοσοφια και να το κανουν οπως το λες πλεον, διοτι ειχαμε καταντησει να την πληρωνουμε εμεις για τους αετονυχηδες απο τα lidl με τα φωτοσοπ (εγω εκτοτε δεν ξαναπηρα τιποτε με μεγαλη εκπτωση απο τριτες χωρες, γιαυτο το λογο ακριβως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, paylidis είπε

Υπερέχει σε κάτι σε σχέση με τα αντίστοιχα του AliExpress με 2€;

Aπ ότι το είδα λίγο φαίνεται να έχει πιο φιλικό UI η εφαρμογή. Κατά τ άλλα δε νομίζω ότι υπερέχει σε κάτι με χρήση ενός κινέζικου OBD με το torque pro.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζω ενα printscreen και τη μηδενικη τιμη απο τη σελιδα του προιοντος,μπας και χρησιμεψει εαν τη ζητησουν,για να φανει το κοστος

 

 

Χωρίς τίτλο.jpg

11 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Aπ ότι το είδα λίγο φαίνεται να έχει πιο φιλικό UI η εφαρμογή. Κατά τ άλλα δε νομίζω ότι υπερέχει σε κάτι με χρήση ενός κινέζικου OBD με το torque pro.

Το θεμα με τα κινεζικα,ειναι οτι εχω διαβασει αρκετες ιστοριες με καμμενους εγκεφαλους.Και μου το εχει πει και φιλος μηχανικος.

Για αυτο δεν ειχα προχωρησει και σε αγορα καποιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, Dantε said:

Βαζω ενα printscreen και τη μηδενικη τιμη απο τη σελιδα του προιοντος,μπας και χρησιμεψει εαν τη ζητησουν,για να φανει το κοστος

Χωρίς τίτλο.jpg

Το θεμα με τα κινεζικα,ειναι οτι εχω διαβασει αρκετες ιστοριες με καμμενους εγκεφαλους.Και μου το εχει πει και φιλος μηχανικος.

Για αυτο δεν ειχα προχωρησει και σε αγορα καποιου.

Υποτίθεται οτι αυτό είναι πιο γνωστό από ένα αντιστοιχο κινέζικο λόγω ονόματος/price tag ή όντως είναι γνωστή εταιρεία και ειναι ποιοτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...