Προς το περιεχόμενο

AMD Zen 3 ( Milan / Vermeer ) - Epyc 3 & Ryzen 5000


ultraex2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Just now, yiannis1991 said:

5/11 δεν είναι το release; Χάνω κάτι; Και ακόμη δεν υπάρχουν reviews στο YT..

Τα ίδια με μένα χτες ρωτάς. Κι εγώ έχανα κάτι. Απλά παρέλαβαν νωρίτερα και έδωσαν και νουμεράκια τα παιδιά, να 'ναι καλά. Οι επεξεργαστές από το λίγο που είδα επιβεβαιώνεται ότι σκίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Τα ίδια με μένα χτες ρωτάς. Κι εγώ έχανα κάτι. Απλά παρέλαβαν νωρίτερα και έδωσαν και νουμεράκια τα παιδιά, να 'ναι καλά. Οι επεξεργαστές από το λίγο που είδα επιβεβαιώνεται ότι σκίζουν.

Ε αυτό λέω. Πως γίνεται να παραλάβεις νωρίτερα αφού το release είναι στις 5 του μήνα; Και αφού πλέον παραλαμβάνουν γιατί υπάρχει ακόμη NDA;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Κανα benchmark ρε παιδια ανεβαστε οσοι πηρατε !!

Γύρισε λίγο πιο πίσω και θα δεις αναλυτικά benchmark του 5800x μου σε Geekbench 4 και 5 όλα σε stock

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Ε αυτό λέω. Πως γίνεται να παραλάβεις νωρίτερα αφού το release είναι στις 5 του μήνα; Και αφού πλέον παραλαμβάνουν γιατί υπάρχει ακόμη NDA;

Το NDA υπάρχει για τους reviewers και το υπογράφεις για να παραλάβεις review samples. Εγώ προσωπικά (και τα υπόλοιπα παιδιά που παραλάβαμε) δεν έχουμε υπογράψει κάτι με την AMD συνεπώς και ανεβάσαμε τα benchmarks σε εσάς για να τα δείτε πρώτοι. Αν μπορεί κάποιος moderator να κάνει pin το post μου με τα benchmark please.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθηστε πρωτα να δουμε τιμες και απο αλλα καταστηματα και μετα να μιλαμε για τι καπελο βαζει το Πλαισιο και ποια ειναι ή δεν ειναι η φυσιολογικη τους τιμη.

Να θυμισω μονο οτι περυσι με τοον 3900x και το MSRP των 499δολλαριων,στα καταστηματα τοον βρισκαμε γυρω στα 570-600ευρω τον πρωτο καιρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ε αυτό λέω. Πως γίνεται να παραλάβεις νωρίτερα αφού το release είναι στις 5 του μήνα; Και αφού πλέον παραλαμβάνουν γιατί υπάρχει ακόμη NDA;

Λάθος υπαλλήλων ?

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατί οι περισσότεροι 30 μέρες παράδοση για την Aorus Master? Ο πέτσινος τις φτιάχνει κι αυτές? Κοίτα που ουτε μητρική δεν θα βρω.... Ρε τι τραβάμε πια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
55 minutes ago, yiannis1991 said:

Ε αυτό λέω. Πως γίνεται να παραλάβεις νωρίτερα αφού το release είναι στις 5 του μήνα; Και αφού πλέον παραλαμβάνουν γιατί υπάρχει ακόμη NDA;

Καταλήξαμε ότι δεν γίνεται, απλά είναι παράτυπο το Πλαίσιο. Δεν πειράζει, από το να τους κυνηγούσαμε με το τουφέκι όπως τις GPU το προτιμώ any day 😛 

Just now, DIM1000 said:

Ρε παιδια γιατί οι περισσότεροι 30 μέρες παράδοση για την Aorus Master? Ο πέτσινος τις φτιάχνει κι αυτές? Κοίτα που ουτε μητρική δεν θα βρω.... Ρε τι τραβάμε πια..

Σε βλέπω να στήνεις Γενάρη, χωρίς παρεξήγηση. Εγώ δεν θα πάρω μέχρι να ομαλοποιηθούν οι τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GeorgeMan θα αναρτήσω βίντεο με χαρακίρι αν συμβεί αυτο....... Μα ουτε μητρική πανάθεμα?????????? Οτιδήποτε φεύγει πάνω απο 300 30 μέρες παράδοση, η κανα δυο που υπάρχουν, με καπέλα 200 ευρω. Η Meg Ace που τη βρίσκω τι λέει ρε παιδια? Δεν εχω ιδέα απο AMD υλοποιήσεις μητρικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DIM1000 είπε

@GeorgeMan θα αναρτήσω βίντεο με χαρακίρι αν συμβεί αυτο....... Μα ουτε μητρική πανάθεμα?????????? Οτιδήποτε φεύγει πάνω απο 300 30 μέρες παράδοση, η κανα δυο που υπάρχουν, με καπέλα 200 ευρω. Η Meg Ace που τη βρίσκω τι λέει ρε παιδια? Δεν εχω ιδέα απο AMD υλοποιήσεις μητρικών.

Meg Ace εχω και θα μπει επανω ο 5900x ειχα επανω τον 3900x δεν συναντησα ποτε προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...