Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά ψείρες] Sony MDR-EX110AP @ Γερμανός 10.9€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

MDR-EX110 / 110AP | Headphones | Sony IE

 

Εδώ και πολύ καιρό βρίσκονται σε προσφορά αλλά ίσως αρκετά άτομα να μην τα είδαν. Η τιμή τους στο σκρουτζ ξεκινάει από 18,24€ (κατόπιν παραγγελίας μαζί με τα μεταφορικά) και αναφέρομαι στο κόκκινο χρώμα διότι μόνο αυτά είναι διαθέσιμα. 

https://www.germanos.gr/product/ensurmata-akoustika-sony-mdr-ex110ap/20299395/

Εγώ προσωπικά σκέφτομαι να τα αγοράσω από Μάιο και μετά, εφόσον βέβαια δεν λήξει μέχρι τότε η προσφορά, γιατί πιστεύω ότι δεν αξίζει να πληρώσω 3 ευρώ μεταφορικά για αγορά από ένα κατάστημα που βρίσκεται 500 μέτρα μακριά μου.

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 6
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Savvas765 είπε

Ακόμα χαμηλότερα...7.90€

7.90 + 3 ευρώ τα μεταφορικά. Στον τίτλο έγραψα το σύνολο γιατί προς το παρόν ο μόνος τρόπος παραλαβής είναι με αποστολή στο σπίτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακουστικά αυτά είναι ότι πιο ανθεκτικό και καλό σε αυτή τη τιμή. Ο ήχος τους είναι πολύ ικανοποιητικός για τη τιμή τους, και πρέπει να αναφέρω ότι εμένα μου κράτησαν 2 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα! Και πληντύριο μπήκαν 2-3 φορές, και βροχή έχουν φαει, και τα πλαστικά έλιωσαν από τη χρήση, αλλά αυτά σκυλιά. Απο εμένα 10/10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το βλέπω να μένουν μεχρι να ανοίξουν τα εμπορικά...

Εγώ έριξα μια παραγγελία για την κοπέλα μου αφού και στα 10.9 φένονται πολύ τιμια

Επεξ/σία από Dimg19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, neosstoforum είπε

MDR-EX110 / 110AP | Headphones | Sony IE

 

Εγώ προσωπικά σκέφτομαι να τα αγοράσω από Μάιο και μετά, εφόσον βέβαια δεν λήξει μέχρι τότε η προσφορά, γιατί πιστεύω ότι δεν αξίζει να πληρώσω 3 ευρώ μεταφορικά για αγορά από ένα κατάστημα που βρίσκεται 500 μέτρα μακριά μου.

Έτσι όπως είναι η κατάσταση με τα courrier τώρα και να τα παραγγείλεις με παραλαβή στο σπίτι, πάλι Μάιο θα τα πάρεις... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Έτσι όπως είναι η κατάσταση με τα courrier τώρα και να τα παραγγείλεις με παραλαβή στο σπίτι, πάλι Μάιο θα τα πάρεις... 

Συμφωνώ. Λυπάμαι όμως τα 3 ευρώ που θα δώσω, ενώ θα μπορούσα να τα παραλάβω δωρεάν από το κατάστημα. Πόσο μάλλον όταν τα μεταφορικά είναι σχεδόν η μισή τιμή των ακουστικών. Βέβαια αν δεν είχα άλλα ακουστικά τώρα θα τα είχα παραγγείλει. Απλά σκεφτόμουν να αντικαταστήσω κάτι παλιά Samsung που δεν είναι και τόσο άνετα, ειδικά όταν τα φοράς για μεγάλο διάστημα, αλλά προς το παρόν παλεύονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, terry308 είπε

Χριστός Ανέστη

Χρόνια Πολλά 

Με αντάπτορα type c to 3.5mm θα δουλέψει καλά; ή να δω απευθείας ακουστικά με type c? 

Αμα δουλεύει ο αντάπτορας, δουλεύουν ολα τα ακουστικά, αλλιως κανενα.. Εχω παρει αντάπτορα και ολα παίζουν (εκτος απο το fm ραδιόφωνο του κινητού, δεν τα πιανει για κεραία με τον αντάπτορα ). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, oldnew είπε

Αμα δουλεύει ο αντάπτορας, δουλεύουν ολα τα ακουστικά, αλλιως κανενα.. Εχω παρει αντάπτορα και ολα παίζουν (εκτος απο το fm ραδιόφωνο του κινητού, δεν τα πιανει για κεραία με τον αντάπτορα ). 

Οπότε για να λειτουργήσει το ραδιόφωνο χρειάζονται ακουστικά ή handsfree με θύρα Type-C...

Εγώ χρειάζομαι  handsfree για ομιλία, είχα πάρει αυτά στα 16€ και χάλασε το 1 ακουστικό, είναι ευαίσθητα στην ένωση.Εχουν ωραία μπάσα και πρίμα, έχουν volume control με 2-3 επιλογές στην μουσική(Previous, pause, next).Είναι αδιάβροχα αλλά μπερδεύεται πολύ το καλώδιο, νομίζω πως μόνο τα καλώδια με υφασμάτινη επίστρωση η τα πλακέ δεν μπερδεύονται, είναι σπαστικό.

https://www.skroutz.gr/s/4768598/Sony-STH30.html

Υπάρχει διαφορά στην ποιότητα ήχου μεταξύ Type-C και mini jack;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Οπότε για να λειτουργήσει το ραδιόφωνο χρειάζονται ακουστικά ή handsfree με θύρα Type-C...

Εγώ χρειάζομαι  handsfree για ομιλία, είχα πάρει αυτά στα 16€ και χάλασε το 1 ακουστικό, είναι ευαίσθητα στην ένωση.Εχουν ωραία μπάσα και πρίμα, έχουν volume control με 2-3 επιλογές στην μουσική(Previous, pause, next).Είναι αδιάβροχα αλλά μπερδεύεται πολύ το καλώδιο, νομίζω πως μόνο τα καλώδια με υφασμάτινη επίστρωση η τα πλακέ δεν μπερδεύονται, είναι σπαστικό.

https://www.skroutz.gr/s/4768598/Sony-STH30.html

Υπάρχει διαφορά στην ποιότητα ήχου μεταξύ Type-C και mini jack;

Τα συγκεκριμένα τα είχα πάρει από Κωτσόβολο στα 15€ πριν 2-3 χρόνια και τώρα μου χάλασαν και ψάχνω να τα αντικαταστήσω, δεν έχω βρει κάτι με τέτοια ακουστικά (όχι τις ψείρες) και να έχει και γωνία στο jack.

30€ δεν πρόκειται να δώσω όσο καλά και να είναι.

Σκέφτομαι να πάρω τα ακουστικά του θέματος αν και με χαλάνε οι ψείρες είναι οι αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπλήρωσα τα στοιχεία, κλίκαρα και στο αποδοχή όρων αλλά δεν είναι ενεργή η επιλογή ολοκλήρωση παραγγελίας.Επίσης στα στοιχεία δεν ζητάει διεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...