Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά ψείρες] Sony MDR-EX110AP @ Γερμανός 10.9€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Συμπλήρωσα τα στοιχεία, κλίκαρα και στο αποδοχή όρων αλλά δεν είναι ενεργή η επιλογή ολοκλήρωση παραγγελίας.Επίσης στα στοιχεία δεν ζητάει διεύθυνση.

Τι εννοείς "στα στοιχεία δεν ζητάει διεύθυνση"; Δοκίμασε να κλικάρεις εκεί που λέει Διεύθυνση Χρέωσης και Αποστολής, στο τετραγωνάκι απο κάτω.

Ευχαριστώ TS, εγώ πήρα ένα

Επεξ/σία από peter_pan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Συμπλήρωσα τα στοιχεία, κλίκαρα και στο αποδοχή όρων αλλά δεν είναι ενεργή η επιλογή ολοκλήρωση παραγγελίας.Επίσης στα στοιχεία δεν ζητάει διεύθυνση.

Ακριβώς πάνω από τον χάρτη υπάρχει ένα πεδίο που μπορείς να συμπληρώσεις την διεύθυνση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, peter_pan είπε

Τι εννοείς "στα στοιχεία δεν ζητάει διεύθυνση"; Δοκίμασε να κλικάρεις εκεί που λέει Διεύθυνση Χρέωσης και Αποστολής, στο τετραγωνάκι απο κάτω.

Ευχαριστώ TS, εγώ πήρα ένα

 

19 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Ακριβώς πάνω από τον χάρτη υπάρχει ένα πεδίο που μπορείς να συμπληρώσεις την διεύθυνση. 

Βρήκα τι έφταιγε, μπαίνω με Opera browser απο κινητό και είχα ενεργοποιημένη την επιλογή "αποκλεισμός διαφημίσεων", οπότε δεν εμφάνιζε τον χάρτη με την επιλογή διεύθυνσης κατοικίας.Απενεργοποίησα προσωρινά την επιλογή και παρήγγειλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Οπότε για να λειτουργήσει το ραδιόφωνο χρειάζονται ακουστικά ή handsfree με θύρα Type-C...

Υπάρχει διαφορά στην ποιότητα ήχου μεταξύ Type-C και mini jack;

Εγω που χρησιμοποιώ και ακουστικά usb type c,  και απλα με αντάπτορα, διάφορα δε βλέπω. Βέβαια σε αυτα τα θέματα δεν μπορεί να είσαι απόλυτος, αναλόγως τη συσκευή, καθένας μπορεί να εχει κανει διαφορετικη υλοποίηση. 

Να καταλάβεις εχω samsung galaxy s10 lite, και πηγα και πηρα τον επίσημο αντάπτορα 3.5 σε type c της σαμσουνγκ για καλύτερη συμβατότητα. Και ακομα και με αυτόν, ραδιόφωνο δεν παίζει. Πάω και παίρνω μετα επισημα σαμσουνγκ ακουστικά ( αλλά όχι ειδικά για s10 lite καθως δεν ξερω τι κωδικό εχουν και που τα πουλανε). 

Λοιπόν ουτε με τα ακουστικά type c, χωρίς αντάπτορα παίζει το ραδιόφωνο.. 

Κάνουν λαλακιες ωστε να μη μπορείς να αγοράσεις ότι θες.. Θα σου βγάλουν πχ ακουστικά ειδικά για το s10 lite (τα αυθεντικα καποια στιγμη θα χαλάσουν) και πχ θα σου λενε 70€. Για ακουστικά των 10€.. Και αν τα βρεις. Στο galaxy note 10 ηταν απο οτι διάβασα χειρότερα τα πράγματα. Το 90% απο τους αντάπτορες δε δούλευαν καθόλου. 

Κατι παίζει με 2 ειδών αντάπτορες. Οι μισοι είναι φθηνοί και απλοι, και οι υπόλοιποι έχουν τσιπάκι μεσα για μετατροπή analog to Digital. 

Ανάλογα τι κινητο έχεις πρέπει να ψάξεις τι απο τα 2 απαιτεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, η επιλογή για παραλαβή από το κατάστημα δεν υπάρχει γενικά στην παραγγελία; Γιατί κατάστημα Γερμανός είναι ανοιχτό εδώ στην γειτονιά μου. Εκτός αν λειτουργούν αποκλειστικά και μόνο για εξυπηρέτηση πελατών cosmote ως προς τους λογαριασμούς τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sadako είπε

Να ρωτήσω, η επιλογή για παραλαβή από το κατάστημα δεν υπάρχει γενικά στην παραγγελία; Γιατί κατάστημα Γερμανός είναι ανοιχτό εδώ στην γειτονιά μου. Εκτός αν λειτουργούν αποκλειστικά και μόνο για εξυπηρέτηση πελατών cosmote ως προς τους λογαριασμούς τους...

Ναι δυστυχώς η παραλαβή από το κατάστημα δεν είναι διαθέσιμη προς το παρόν.

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση... Τα ακουστικά αυτά πιστεύετε ότι έχουν καλύτερη ποιότητα ήχου σε σύγκριση με τα JBL T110 ή Xiaomi Mi Piston Basic Edition; 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2020 στις 10:58 ΜΜ, neosstoforum είπε

Ναι δυστυχώς η παραλαβή από το κατάστημα δεν είναι διαθέσιμη προς το παρόν.

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση... Τα ακουστικά αυτά πιστεύετε ότι έχουν καλύτερη ποιότητα ήχου σε σύγκριση με τα JBL T110 ή Xiaomi Mi Piston Basic Edition; 

Απο τα Xiaomi πιστευω θα ειναι καλυτερα σε θεμα ηχου. Δεν γνωριζω για τα JBL γιατι δεν τα εχω δοκιμασει ποτε.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2020 στις 10:58 ΜΜ, neosstoforum είπε

Ναι δυστυχώς η παραλαβή από το κατάστημα δεν είναι διαθέσιμη προς το παρόν.

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση... Τα ακουστικά αυτά πιστεύετε ότι έχουν καλύτερη ποιότητα ήχου σε σύγκριση με τα JBL T110 ή Xiaomi Mi Piston Basic Edition; 

Για εμένα τα sony είχαν καλύτερο ήχο από τα jbl.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αγαπητά ΕΛΤΑ κουριερ του ηράκλειου (κοντά να ειναι η χρεοκοπία τους αμήν) μου έστειλαν μήνυμα οτι ντε και καλα προσπάθησαν αλλα δεν με βρήκαν σπιτι (λες και δεν εχουμε σαπίσει μεσα 5 ατομα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, greengr21 είπε

Moυ ηρθαν σημερα(!!!) απο ΕΛΤΑ courrier,μια χαρα ηχος για αυτη τι τιμη,ευχαριστη εκπληξη.

 

13 ώρες πριν, mp44christos είπε

Τα αγαπητά ΕΛΤΑ κουριερ του ηράκλειου (κοντά να ειναι η χρεοκοπία τους αμήν) μου έστειλαν μήνυμα οτι ντε και καλα προσπάθησαν αλλα δεν με βρήκαν σπιτι (λες και δεν εχουμε σαπίσει μεσα 5 ατομα).

Δηλαδή δεν ειδοποιούν όπως οι εταιρίες courier, περνούν και αν σε βρούν.Πότε είχατε κάνει την παραγγελία;

Μπορεί να έχουν περάσει και απο εμένα, γίνεται παραλαβή απο ΕΛΤΑ;

Ακόμα σε διαλογή είναι εμένα.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, AntiCambeR said:

Δηλαδή δεν ειδοποιούν όπως οι εταιρίες courier, περνούν και αν σε βρούν.Πότε είχατε κάνει την παραγγελία;

Μπορεί να έχουν περάσει και απο εμένα, γίνεται παραλαβή απο ΕΛΤΑ;

Απλος δεν περάσαν ποτε ουτε πηραν τηλέφωνο ποτε απλος εστειλαν μήνυμα οτι δεν μας βρηκαν. Το εχουν ξανακάνει η γενικη ταχυδρομική ειναι χειρότερη. Παντα μιλαμε για τα καταστήματα στο ηρακλειο κρητης.

Εκανα την παραγγελία τα πρωτα λεπτα που δημοσιεύτηκε εδω.

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ παρέλαβα, αλλά τώρα έχω τα JBL 110, μόλις παραδώσουν πνεύμα, θα περάσω σε αυτά. Τα γνήσια ακουστικά των iPhone είναι χειρότερα από τα 110. Απλά μαθαίνεις να ζεις με τον ανταπτορα (προσθέτει και έξτρα μήκος που δε με χαλάει)

Επεξ/σία από deadp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...