Προς το περιεχόμενο

Crackdown 1+2 Xbox360/Xbox One [Δωρεάν]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωρεάν τα δύο πρώτα Crackdown παιχνίδια του Xbox 360 (παίζουν και σε Xbox One). Άγνωστο μέχρι πότε θα είναι διαθέσιμα. Όσοι τα χάσατε όταν δώθηκαν για την κυκλοφορία του Crackdown 3, είναι ευκαιρία.

Έχει και κάποια extra DLC από κάτω, επίσης δωρεάν.

Crackdown -> https://marketplace.xbox.com/en-us/Product/Crackdown/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307dc

Crackdown 2 -> https://marketplace.xbox.com/en-us/Product/Crackdown-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5308bc

• Like 6
  • Thanks 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 38
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Δωρεάν τα δύο πρώτα Crackdown παιχνίδια του Xbox 360 (παίζουν και σε Xbox One). Άγνωστο μέχρι πότε θα είναι διαθέσιμα. Όσοι τα χάσατε όταν δώθηκαν για την κυκλοφορία του Crackdown 3, είναι ευκαιρία.

Αν και είναι δωρεάν πάνω από ένα χρόνο, καλό είναι που αναφέρθηκε και τώρα μιας και όλοι ψάχνουμε τρόπους να περάσουμε τον χρόνο μας στο σπίτι αυτές τις μέρες.. Επίσης δωρεάν από τον περασμένο Ιο

Χρειαζεται να βαλω την καρτα για να κανω την αγορα; Γιατι μου βγαζει "Δεν έχετε κανέναν έγκυρο τρόπο πληρωμής στο αρχείο."

Χρειαζεται να βαλω την καρτα για να κανω την αγορα; Γιατι μου βγαζει "Δεν έχετε κανέναν έγκυρο τρόπο πληρωμής στο αρχείο."

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Ναι θελει καρτα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.