Προς το περιεχόμενο

Έκδοση πιστωτικής κάρτας


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρονια πολλα σε όλους. Θέλω να βγάλω μια πιστωτική κάρτα απλά δεν ξέρω ποια τράπεζα να επιλέξω. Όταν άνοιξα λογαριασμο στην Eurobank μου ειπαν οτι οσο εχω μισθοδοσια εκει η πιστωτική ειναι δωρεάν. Πλεον δεν εχω μισθοδοσία εκεί όμως. Εσείς τι θα προτείνατε; 
Υ.Γ.: Μην αρχίσετε σχολια τυπου ειναι επικίνδυνη και τέτοια εχω κρίση στην χρήση της και τα σχετικά , την θέλω μόνο για δώσεις σε κατι που πιθανων να θελω να αγοράσω , για να αποφύγω τους τόκους του κωτσόβολου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Lewnidas1995 είπε

Καλησπέρα και χρονια πολλα σε όλους. Θέλω να βγάλω μια πιστωτική κάρτα απλά δεν ξέρω ποια τράπεζα να επιλέξω. Όταν άνοιξα λογαριασμο στην Eurobank μου ειπαν οτι οσο εχω μισθοδοσια εκει η πιστωτική ειναι δωρεάν. Πλεον δεν εχω μισθοδοσία εκεί όμως. Εσείς τι θα προτείνατε; 
Υ.Γ.: Μην αρχίσετε σχολια τυπου ειναι επικίνδυνη και τέτοια εχω κρίση στην χρήση της και τα σχετικά , την θέλω μόνο για δώσεις σε κατι που πιθανων να θελω να αγοράσω , για να αποφύγω τους τόκους του κωτσόβολου. :)

Eurobank, πιο εύκολη έγκριση, επιστροφή που είναι το καλύτερο πρόγραμμα επιβράβευσης, ξεχωριστό όριο δόσεων και εφάπαξ.

Αν επιτρέπεται τι εισόδημα περίπου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Vasileios-gr είπε

Στην τράπεζα που έχεις τώρα μισθοδοσία.

Σωστό από την άποψη της μηδενικής συνδρομής, αλλά πχ συνάδελφος με εισόδημα 8Κ και μισθοδοσία ΕΤΕ έφαγε άκυρο καθώς θέλουν 10Κ, ενώ στην Eurobank έβγαλε κανονικά 

Επεξ/σία από stratos_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο TS δεν μας είπε ούτε το εισόδημα του ούτε τίποτα άλλο. 

Οπότε κάθε κρίση έχει και λίγο αυθαιρεσία. Πως να του προτείνω τράπεζα αν δεν ξέρω τίποτα ; 

Επεξ/σία από Vasileios-gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vasileios-gr είπε

Ο TS δεν μας είπε ούτε το εισόδημα του ούτε τίποτα άλλο. 

Οπότε κάθε κρίση έχει και λίγο αφθερεσία. Πως να του προτείνω τράπεζα αν δεν ξέρω τίποτα ; 

Απλα γεγονός παραθέτω, σωστή η πρόταση σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδια. Δεν εγραψα εισόδημα λόγο του οτι απ' οσο ξερω δεν ζηταν τελευται για καρτες με χαμηλό όριο. Αυτην την στιγμή ειναι μηδενικο, περσι ειχα 9Κ. 

Επεξ/σία από Lewnidas1995
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δηλώσεις μηδενικό εισόδημα δεν βλέπω να σου δίνει πιστωτική κάρτα καμμία τράπεζα. 

Είναι γενικός γνωστό ότι η τράπεζα  θέλει να πληρώνεις τις δόσεις της κάρτας. Και αυτό δεν εξασφαλίζεται με μηδενικό εισόδημα.  Ο υπάλληλος που θα δώσει έγκριση πρέπει να κατοχυρωθεί.

Εκτός αν έχεις εστω ακίνητη περιουσία ή καταθέσεις.

Επεξ/σία από Vasileios-gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εισοδημα 0 αλλο θα επρεπε να σε απασχολει οχι η πιστωτικη 

επισης καμια τραπεζα δε θα σου δωσει , ζητανε μισθοδοσιες 2 μηνων τουλαχιστον 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...