Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.banggood.com/ELEPHONE-ELEPODS-1-TWS-LED-Display-bluetooth-5_0-Earphone-Button-Voice-Control-Stereo-In-ear-Headset-for-Samsung-Xiaomi-Huawei-p-1663202.html?cur_warehouse=CN

Η τιμή ισχύει για τις πρώτες 100 παραγγελίες και η αποστολή αναμένεται στις 19 Μαΐου.

Η επόμενη χαμηλότερη τιμή που βλέπω στο PandaCheck είναι 14 ευρώ στο AliExpress.

 

  • Like 7
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

6.99 δολαρια και στο οφισιαλ ( ; ) μαγαζι τους 15-25 Aπριλιου, αλλα δεν ξερω αν και ποσα μεταφορικα εχει. Δεν πηγα checkout. Οποιος δει, μας λεει μπας και ειναι λιγοτερα απο τα 3€ του BG.

https://store.elephone.hk/products/elepods-1-tws-bluetooth-5-0-hfp-hsp-a2dp-avrcp

  • Like 11
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε θέλει... μπαίνω 6,99 πατάω να βάλω άλλη διεύθυνση (γιατί έχω της εργασίας αλλά δουλεύω απ το σπίτι και λέω άσε να είμαι σίγουρος ποιος ξέρει μέχρι τότε) 1 λεπτό δουλειά, μέχρι να το κάνω πήγε 9,99.... τα πήρα σε αυτή την τιμή. Μετά είδα τον matrixxx να λέει για 6,99 στο official site. Άμα σε θέλει :) Τέλος πάντων δεν πειράζει για 3 δολάρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

8 λεπτά πριν, matrixxx είπε

6.99 δολαρια και στο οφισιαλ ( ; ) μαγαζι τους 15-25 Aπριλιου, αλλα δεν ξερω αν και ποσα μεταφορικα εχει. Δεν πηγα checkout. Οποιος δει, μας λεει μπας και ειναι λιγοτερα απο τα 3€ του BG.

https://store.elephone.hk/products/elepods-1-tws-bluetooth-5-0-hfp-hsp-a2dp-avrcp

Free delivery worldwide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ελεγα να παρω 2 μιας και εβγαιναν με τα μεταφορικα τελικη τα 2 σετ 15.8€, αλλα επειδη φοβομουν μπας και ειναι πατατα  κοιτουσα μπας και βρω ενα με δωρεαν μεταφορικα, για 6.5 ευρω τελικη τιμη θα εκανα μια προσπαθεια.

Βλεπω οτι τελειωσε λοιπον απο 6.46€ πηγε 9.23€, 12.30 με τα μεταφορικα, το βαζω στον τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα μια παραγγελία απο εκεί που είπε ο matrixxx μιας και το έχει 6,99 με δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα.. για να δούμε.

Τώρα άντε να ακυρώσουμε απο banggood (13 βγήκε εκεί με μεταφορικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχει αγορασει κανεις απο αυτο που δινω; Ειναι οφισιαλ; Γιατι στο παυπαλ λεει 

"Αυτή η συναλλαγή θα εμφανιστεί στο αντίγραφο κινήσεων του λογαριασμού σας ως PayPal* LUZHOUSHIAI". Δεν ειναι λιγο "καπως" αυτο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείται, δεν είχα δει ότι υπάρχει και στην επίσημη ιστοσελίδα τους σε αυτή τη τιμή. Και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά. Μάλλον θα ρίξω και εγώ μια παραγγελία γιατί για 6.5 ευρώ είναι σχεδόν δωρεάν. Τελωνείο δεν έχουμε, σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, neosstoforum είπε

Με συγχωρείται, δεν είχα δει ότι υπάρχει και στην επίσημη ιστοσελίδα τους σε αυτή τη τιμή. Και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά. Μάλλον θα ρίξω και εγώ μια παραγγελία γιατί για 6.5 ευρώ είναι σχεδόν δωρεάν. Τελωνείο δεν έχουμε, σωστά; 

οχι δεν εχουν

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Με συγχωρείται, δεν είχα δει ότι υπάρχει και στην επίσημη ιστοσελίδα τους σε αυτή τη τιμή. Και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά. Μάλλον θα ρίξω και εγώ μια παραγγελία γιατί για 6.5 ευρώ είναι σχεδόν δωρεάν. Τελωνείο δεν έχουμε, σωστά; 

Που η ιστοσελιδα αυτη βρισκεται στην Κουαλα Λουμπουρ  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, shamrock1404 είπε

Από ποιότητα ήχου,να λέει τίποτα;

Σε αυτή τη τιμή δεν θα περίμενα και πολλά. Πάντως εξωτερικά είναι σχεδόν ίδια με τα Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Το μόνο που με απασχολεί είναι να μην εκραγεί στο αυτί μου. 🤣

.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...