Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε νομίζω. Τι να κάνει τα ακουστικά χωρίς τη θήκη? Κάτι στη γραμμή παραγωγής θα παίχτηκε.

Το εξωτερικό χαρτόνι είχε πάνω μια ταινία με σφραγίδα "SF".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Δε νομίζω. Τι να κάνει τα ακουστικά χωρίς τη θήκη? Κάτι στη γραμμή παραγωγής θα παίχτηκε.

Το εξωτερικό χαρτόνι είχε πάνω μια ταινία με σφραγίδα "SF".

Σωστά, δε το σκέφτηκα αυτό. Ελπίζω να τράβηξες unboxing βίντεο για να είσαι 100% σίγουρος ότι θα λάβεις το refund. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ήρθε Αθήνα χτες Από το official site ...δεν είναι signed for το δέμα μην περιμένετε ειδοποίηση απλά θα το αφήσουν..

Πώς κάνουμε pairing μεταξυ τους?τα βάζουμε αυτί κ πατάμε κουμπί μέχρι να ακουστεί ένα μπιπ?

Βλέπω στο bt android βγάζει 2 elepod το ένα για κλήσεις κ το άλλο για media?

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Εγώ πιστεύω ότι κάτι "παίχτηκε" κατά τη μεταφορά στην Ελλάδα. Εκτός και αν ήταν σφραγισμένη η συσκευασία.

Γιατι πιστευεις κατι τετοιο; Εχεις καποιες ενδειξεις οτι μας ανοιγουν τα δεματα και κλεβουν τα μισα προιοντα τα οποια θα τους ειναι αχρηστα για χρηση;
Πολυ αρνητικο σχολιο.

Και σε εμενα λεει το κλασικο πλεον 
2020-05-12 11:25 The Item is processed at PostNL (no further tracking available)
και δεν εχω παραλαβει τιποτα ακομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, safridia είπε

Γιατι πιστευεις κατι τετοιο; Εχεις καποιες ενδειξεις οτι μας ανοιγουν τα δεματα και κλεβουν τα μισα προιοντα τα οποια θα τους ειναι αχρηστα για χρηση;
Πολυ αρνητικο σχολιο.

Το λέω γιατί αν θυμάμαι καλά παλαιότερα είχα διαβάσει κάπου ότι σε μερικές ασιατικές εταιρίες υπήρχαν περιπτώσεις που έγιναν κλοπές. Βέβαια όχι στις γνωστές, αλλά τύπου Pos Malaysia (τυχαίο παράδειγμα). Και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, δεν εννοούσα ότι έγινε κάτι αφού μπήκε το δέμα στην Ελλάδα, αλλά γενικά, καθ' όλη τη διαδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Δεν είχα πολυασχοληθεί με το τράκινγκ, εξαιτίας σας μπήκα στον χορό. Είχα κάνει δύο διαφορετικές παραγγελίες, η μία έφυγε στη 2η-3η μέρα, ενώ η άλλη έπειτα από δύο εβδομάδες. Μου είχαν πει να περιμένω, θα έστελναν κλπ, το ξέχασα κι εγώ, αλλά ήταν τίμιοι.

Το πρώτο τράκινγκ έβγαζε ειδοποιήσεις στα σάιτ που υποδείξατε εδώ, αλλά μέχρι PostNL. Το δεύτερο (καθυστερημένο) τρακινγκ δεν έβγαζε τπτ και πουθενά. Μέχρι που άνοιξα το 17track και μόλις διαπίστωσα ότι το πρώτο τράκινγκ δείχνει παράδοση στα ΕΛΤΑ της περιοχής μου με χθεσινή ημερομηνία και το άλλο δίνει κανονικά τη διαδρομή και μπήκε στα ολλανδικά ταχυδρομεία!

Θα ενημερώσω όταν παραλάβω, διότι με τα ΕΛΤΑ + τη δουλειά θα αργήσω λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 ώρες πριν, billpao είπε

Σε εμένα ήρθε προχθες αλλά δεν δουλεύει το αριστερό ακουστικό. Κανονικά δεν πρέπει να αναβοσβήνουν και τα 2;

Ισως να ειναι το ιδιο που αναφερθηκε λιγο πιο πανω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2020 στις 2:00 ΜΜ, neosstoforum είπε

Σε εμένα δεν έχουν έρθει ακόμη και στην ιστοσελίδα της SF Express εδώ και 15 μέρες γράφει "Shipment arrive at 【Cross border service point in Athens, Greece】". Ενώ στο 17track.net δεν μου αναγνωρίζει καν τον αριθμό αποστολής. 

 

Στις 29/5/2020 στις 6:58 ΜΜ, link67 είπε

Kαι σε μενα αυτο γραφει, 2020-05-14 07:10Shipment arrive at 【Cross border service point in Athens, Greece】.

Αντε να βγαλεις ακρη!

Και εμένα ακριβώς το ίδιο. Παίζει να έχουν στείλει τον ίδιο αριθμό αποστολής ή απλά να μεταφέρονται μαζί. Ελπίζω το 2ο. 

Όπως και να έχει αν σας φτάσει πείτε κάτι για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ισως να ειναι το ιδιο που αναφερθηκε λιγο πιο πανω;

Να δείχνει το bluetooth 2 συσκευές; Τα εχώ δοκιμάσει όλα, δεν δουλεύει το αριστερό. Στο ποστ του Jorvik φαίνεται πως φωτίζουν και τα 2 ακουστικά με κόκκινο φωτάκι, το δικό μου δεν ανάβει καν.

Επίσης το κλικ του  κουμπιού του χαλασμένου ακουστικού διαφέρει αρκέτα σε σύγκριση με το κλικ του λειτουργικού ακουστικού. Θέλει παράπανω δύναμη και στις άρκες δεν πατιέται και τόσο καλά.

Επεξ/σία από billpao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, billpao είπε

Να δείχνει το bluetooth 2 συσκευές; Τα εχώ δοκιμάσει όλα, δεν δουλεύει το αριστερό. Στο ποστ του Jorvik φαίνεται πως φωτίζουν και τα 2 ακουστικά με κόκκινο φωτάκι, το δικό μου δεν ανάβει καν.

Επίσης το κλικ του  κουμπιού του χαλασμένου ακουστικού διαφέρει αρκέτα σε σύγκριση με το κλικ του λειτουργικού ακουστικού. Θέλει παράπανω δύναμη και στις άρκες δεν πατιέται και τόσο καλά.

Δεν μιλάς μαζί τους μήπως και στ αλλάξουν ή πάρεις τα χρήματα πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Δεν μιλάς μαζί τους μήπως και στ αλλάξουν ή πάρεις τα χρήματα πίσω;

Θα δοκιμάσω αύριο αν και δεν νομιζώ να γίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ήρθαν και απο εμάς για τα λεφτά τους είναι παραπάνω απο μια χαρα.Γρήγορη σύνδεση ,μια χαρουλα ήχος (εκτός απο τα χαμηλά που μου ακούγονται κάπως περίεργα) .Αυτά προς το παρόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, SpEcTer είπε

Καλησπέρα, ήρθαν και απο εμάς για τα λεφτά τους είναι παραπάνω απο μια χαρα.Γρήγορη σύνδεση ,μια χαρουλα ήχος (εκτός απο τα χαμηλά που μου ακούγονται κάπως περίεργα) .Αυτά προς το παρόν!

Πόση ώρα κρατάνε περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...