Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προβληματικό ζευγάρι έχει γίνει paired και με τα δύο κινητά και έχει διακοπές στην αναπαραγωγή;

Δε μπορώ να βοηθήσω συγκεκριμένα γιατί δε διαθέτω το συγκεκριμένο μοντέλο ακουστικών. Εδώ είναι ένας γενικός οδηγός troubleshooting προβλημάτων διακοπών: https://blog.taotronics.com/headphones/fix-bluetooth-stuttering/

Μακάρι να φτιαχτεί αλλά για ένα τέτοιο ζευγάρι δεν αξίζει να αφιερώσει κανείς ιδιαίτερο χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 29/5/2020 στις 2:48 ΜΜ, sir ImPeCaBlE είπε

Μου ήρθαν και εμένα αλλά η θήκη ήταν άδεια 🤣

Άντε να τρέχω τώρα για refund.

Μετά από 10 μέρες και 12 emails φτάσαμε να μου λένε "please waiting for sometime.". Η συνεννόηση με τα αγγλικά τους είναι απαράδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, imvrios είπε

Το προβληματικό ζευγάρι έχει γίνει paired και με τα δύο κινητά και έχει διακοπές στην αναπαραγωγή;

Δε μπορώ να βοηθήσω συγκεκριμένα γιατί δε διαθέτω το συγκεκριμένο μοντέλο ακουστικών. Εδώ είναι ένας γενικός οδηγός troubleshooting προβλημάτων διακοπών: https://blog.taotronics.com/headphones/fix-bluetooth-stuttering/

Μακάρι να φτιαχτεί αλλά για ένα τέτοιο ζευγάρι δεν αξίζει να αφιερώσει κανείς ιδιαίτερο χρόνο.

Ναι ναι, έχουν γίνει paired μεταξύ τους και φυσικά έχουν γίνει δοκιμές "χιαστί" στα δύο κινητά. Θεωρητικά ένα ζευγάρι θα έπαιρνα εγώ, ένα η σύζυγος, αλλά μετά το bug ανταλλάξαμε ακουστικά για να δούμε τη συμπεριφορά τους. Μία από τα ίδια.

Ευχαριστώ για το λινκ, θα το τσεκάρω από το σπίτι. Προφανώς δεν αξίζει ιδιαίτερος χρόνος για τέτοια αγορά, θα δω πώς θα κινηθώ, θα εξαρτηθεί από τη διάθεσή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρέλαβα ,αλλα υπάρχει μόνο η θήκη και τα προστατευτικά , 

τα ακουστικά λοίπουνε. τους έστειλα μαιλ πως δεν υπήρχανε πως ήταν άδειο το κουτί 

και μου απαντήσανε......no,that is not true.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλτε βίντεο unboxing όταν κάνετε αγορές από ίντερνετ. Στην περίπτωση σου dispute στο paypal και ο,τι καταφέρεις.

6 minutes ago, Jimi79 said:

μολις παρέλαβα ,αλλα υπάρχει μόνο η θήκη και τα προστατευτικά , 

τα ακουστικά λοίπουνε. τους έστειλα μαιλ πως δεν υπήρχανε πως ήταν άδειο το κουτί 

και μου απαντήσανε......no,that is not true.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Jimi79 είπε

μολις παρέλαβα ,αλλα υπάρχει μόνο η θήκη και τα προστατευτικά ,

τα ακουστικά λοίπουνε. τους έστειλα μαιλ πως δεν υπήρχανε πως ήταν άδειο το κουτί

και μου απαντήσανε......no,that is not true.

Απάντησε, Oh, yes it is. Άμα θες να γίνεις συναισθηματικός πες και I swear to god almighty.

Πες ότι δεν είσαι κλέφτης και να σου στείλουν μόνο τα ακουστικά και όχι θήκη, αφού θήκη έχεις. Αν σου πουν ναι, υπομονή. Αν σου πουν όχι, καλό χάσιμο χρόνου να παλεύεις με Paypal.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Jimi79 το κουτί είχε αυτοκόλλητα ασφαλείας;

Επίσης, πείτε μας οι 2 που παραλάβατε χωρίς ακουστικά μέσα, από ποιο από τα 2 μαγαζιά παραγγείλατε.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά από τις χειρότερες καταναλωτικές μου εμπειρίες η αγορά από την elephone. Το προϊόν είναι απλά για πέταμα.

Η μπαταρία είναι πάρα πολύ μικρή (3 ώρες λέει), η σύνδεση προβληματική και ο ήχος μέτριος.

Αλλά θα τα προσπερνούσα όλα αυτά αν απλά ήταν επαγγελματίες, οι τύποι είναι απίστευτοι ούτε πωλητέ;ς του ali με 10 κριτικές δεν είναι τόσο αντιεπαγγελματίες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Jimi79 είπε

το κουτί είχε ταινία ασφαλείας και παράγγειλα απο την elephone και ήρθε απο Ολλανδία

Άρα αποκλείουμε να τα ξαλάφρωσαν στη διαδρομή και δεύτερον η αξιοπιστία του συγκεκριμένου μαγαζιού είναι υπό αμφισβήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κάποιουςς πήραν τα ακουστικά από μέσα από άλλους πηραν όλο το πακέτο!!!!

χαμένο εδώ και μήνα καπου σε κάποια αποθήκη όπως και πολλών που ανέφεραν παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SamaelMorningstar είπε

Πραγματικά από τις χειρότερες καταναλωτικές μου εμπειρίες η αγορά από την elephone. Το προϊόν είναι απλά για πέταμα.

Η μπαταρία είναι πάρα πολύ μικρή (3 ώρες λέει), η σύνδεση προβληματική και ο ήχος μέτριος.

Αλλά θα τα προσπερνούσα όλα αυτά αν απλά ήταν επαγγελματίες, οι τύποι είναι απίστευτοι ούτε πωλητέ;ς του ali με 10 κριτικές δεν είναι τόσο αντιεπαγγελματίες.  

Τι περίμενες για ακουστικά των 9 ευρώ;;;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...