Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παρελαβα και εγω πριν 2 μερες. 

Δεν λενε τιποτα για μουσικη, ουτε 10ευρω δεν αξιζουν αν τα θελει καποιος για να ακουει μουσικη. Χρωματισμενος ηχος, εξαφανισμενες περιοχες, φασικες αλλοιωσεις. Μεχρι 6.5 που τα πηραμε, πες ΟΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα ευτυχως με τα ακουστικά μέσα! Μέτριος προς κακός ήχος. Ομιλία δεν δοκίμασα ακόμα αλλά φαντάζομαι δεν θα κάνουν όπως τα περισσότερα τέτοιου τύπου ακουστικα.

Πλαστικουρα κακής ποιότητας και τα ακουστικά κ η θήκη. Μου έκανε εντύπωση πάντως που έχει αυξομείωση έντασης από τα κουμπάκια τους που δεν το έχουν πολυ ακριβότερα ακουστικά ίδιου τύπου. 

Κλασεις χειρότερα από τα Anker Soundcore Liberty Air που έχω, βέβαια στο 1/6 της τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/6/2020 στις 10:49 ΠΜ, Aias είπε

εμενα ηρθε

 χωρις τα ακουστικα

spacer.pnghttps://imgur.com/a/RBaismz 

και μενα το ιδιο ακριβως.

δεν στελνετε κανα mail στο paypal μηπως μας τα πιστωσουν?

Λετε και να το ποτισαν και κορονοιο να μας εκδικηθουν? 

Τους λέω ήρθαν χαλασμένα (βασικά σπασμένη θήκη), θέλω να μου στείλετε καινούρια και αυτή την φορά τους είπα θα πληρώσω την διαφορά για να είναι registered.

Πήρα αυτή την απάντηση:
image.png.ed3780dd424b97a17689c15836109e20.png

Μετά απλά άνοιξα dispute στην paypal συνοπτικά  :P  

 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Μου έκανε εντύπωση πάντως που έχει αυξομείωση έντασης από τα κουμπάκια τους που δεν το έχουν πολυ ακριβότερα ακουστικά ίδιου τύπου. 

Σιγουρα εχουμε παραλαβει τα ιδια ακουστικα; Ποια κουμπακια ειναι αυτα; Μονο ενα πατημα εχει, στο κεντρο. ον-οφφ. Δεν αλλαζει η ενταση απο εκει, τα παιδευα 10 λεπτα, με ολους τους κωδικους σηματων μορς, με τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Σιγουρα εχουμε παραλαβει τα ιδια ακουστικα; Ποια κουμπακια ειναι αυτα; Μονο ενα πατημα εχει, στο κεντρο. ον-οφφ. Δεν αλλαζει η ενταση απο εκει, τα παιδευα 10 λεπτα, με ολους τους κωδικους σηματων μορς, με τιποτα...

Με διπλό κλικ (στο δεξί ακουστικό νομίζω) αυξάνεται η ένταση, ενώ αντίστοιχα από το άλλο ακουστικό μειώνεται. Έχει και άλλες λειτουργίες, όπως το να μεταβείς στο επόμενο τραγούδι ή να απαντήσεις σε μια κλήση. Μπορείς να τα δεις στο manual. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Με διπλό κλικ (στο δεξί ακουστικό νομίζω) αυξάνεται η ένταση, ενώ αντίστοιχα από το άλλο ακουστικό μειώνεται. Έχει και άλλες λειτουργίες, όπως το να μεταβείς στο επόμενο τραγούδι ή να απαντήσεις σε μια κλήση. Μπορείς να τα δεις στο manual. 

Χαχαχα, ευχαριστω! Απο το φοβο μου μπας και λειπουν τα ακουστικα απο το κουτι, ηταν "το μονο που κοιταξα" ανοιγοντας το. Δεν ειχα δει οτι εχει μανιουαλ, αλλα τωρα που μου το ειπες, το βρηκα στο κουτακι μεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Χαχαχα, ευχαριστω! Απο το φοβο μου μπας και λειπουν τα ακουστικα απο το κουτι, ηταν "το μονο που κοιταξα" ανοιγοντας το. Δεν ειχα δει οτι εχει μανιουαλ, αλλα τωρα που μου το ειπες, το βρηκα στο κουτακι μεσα!

Ισχύει κι έχουν και καλά features. Αλλά τι να το κάνεις όταν δεν ακούς/παίζουν/λείπουν από το κουτί κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παρέλαβαν τι λέει πλέον στο τρακινγκ τους;

Συνεχίζει αυτό: 2020-05-14 10:54Shipment arrive at 【Cross border service point in Athens, Greece】;

Είναι κανένας από επαρχία που παρέλαβε; ΕΛΤΑ σας το έφεραν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, vjshadow είπε

Όσοι παρέλαβαν τι λέει πλέον στο τρακινγκ τους;

Συνεχίζει αυτό: 2020-05-14 10:54Shipment arrive at 【Cross border service point in Athens, Greece】;

Είναι κανένας από επαρχία που παρέλαβε; ΕΛΤΑ σας το έφεραν;

Η τελευταία ενημέρωση στις 14/05: The Item is processed at PostNL (no further tracking available)

Εγώ στη Ξάνθη παρέλαβα την περασμένη Παρασκευή. Αλλά δε ξέρω με ποια μεταφορική ήρθε γιατί απλά το άφησαν στην είσοδο της πολυκατοικίας και φύγανε χωρίς καμιά ενημέρωση. Το βρήκε τυχαία το δέμα η μητέρα μου. Πάνω είχε αυτοκόλλητα της SF Express και PostNL. 

ΥΓ. Στο 17track βλέπω PostNL International -> ELTA.

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, matrixxx said:

Σιγουρα εχουμε παραλαβει τα ιδια ακουστικα; Ποια κουμπακια ειναι αυτα; Μονο ενα πατημα εχει, στο κεντρο. ον-οφφ. Δεν αλλαζει η ενταση απο εκει, τα παιδευα 10 λεπτα, με ολους τους κωδικους σηματων μορς, με τιποτα...

 

Όπως σου είπε και ο άλλος συμφορουμιτης. Στο manual αναφέρει όλες τις λειτουργίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
23 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Δεν είναι όλα έτσι, μάλλον έτυχες σε ελαττωματικό.

Το ίδιο ακριβώς κάνουν και τα 2 ζευγάρια που έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, omitziz είπε

Το ίδιο ακριβώς κάνουν και τα 2 ζευγάρια που έχω 

Και πάλι λέω ότι δεν είναι όλα έτσι. Από την στιγμή που τα έχω κι εγώ και δεν κάνουν συνεχόμενες διακοπές σημαίνει ότι δεν είναι ένα γενικό πρόβλημα. Βέβαια τα έχω βάλει μόνο 2 φορές μέχρι τώρα, συνολικά κάπου στο μισάωρο, αλλά αν είχαν κάποιο θέμα θεωρώ πως θα εμφανιζόταν από τα πρώτα λεπτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
59 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Και πάλι λέω ότι δεν είναι όλα έτσι. Από την στιγμή που τα έχω κι εγώ και δεν κάνουν συνεχόμενες διακοπές σημαίνει ότι δεν είναι ένα γενικό πρόβλημα. Βέβαια τα έχω βάλει μόνο 2 φορές μέχρι τώρα, συνολικά κάπου στο μισάωρο, αλλά αν είχαν κάποιο θέμα θεωρώ πως θα εμφανιζόταν από τα πρώτα λεπτά. 

Ειναι θεμα των ακουστικων , με BT 4.0 παιζουν σχετικα οκ  , με 5 και 5.1 συνεχομενες διακοπες στον ηχο με αποτελεσμα να τα εχω στην ακρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, omitziz είπε

Ειναι θεμα των ακουστικων , με BT 4.0 παιζουν σχετικα οκ  , με 5 και 5.1 συνεχομενες διακοπες στον ηχο με αποτελεσμα να τα εχω στην ακρη 

Μα αυτό είπα και πιο πάνω, ότι κάποια από αυτά που έστειλαν μάλλον είναι ελαττωματικά. Με το "δεν είναι ένα γενικό πρόβλημα" εννοούσα ότι δεν έχουν όλα συνεχόμενες διακοπές. Τα δικά μου τουλάχιστον με BT 5.0 παίζουν κανονικά. Βέβαια, δε ξέρω τι προβλήματα μπορεί να μου παρουσιάσουν αν τα χρησιμοποιώ καθημερινά, πάντως προς το παρόν (με μισή ώρα χρήση) είναι μια χαρά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Μα αυτό είπα και πιο πάνω, ότι κάποια από αυτά που έστειλαν μάλλον είναι ελαττωματικά. Με το "δεν είναι ένα γενικό πρόβλημα" εννοούσα ότι δεν έχουν όλα συνεχόμενες διακοπές. Τα δικά μου τουλάχιστον με BT 5.0 παίζουν κανονικά. Βέβαια, δε ξέρω τι προβλήματα μπορεί να μου παρουσιάσουν αν τα χρησιμοποιώ καθημερινά, πάντως προς το παρόν (με μισή ώρα χρήση) είναι μια χαρά.  

Δεν θες να καταλαβεις , δεν θα ασχοληθω ειναι χαμενος χρονος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...