Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξερει κανεις πως τα κανω pairing μεταξυ τους πριν το σπασω; παιζει μονο το δεξι. Το αριστερο μονο power on και power off λεει

Επεξ/σία από nikos121
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos121 είπε

Ξερει κανεις πως τα κανω pairing μεταξυ τους πριν το σπασω; παιζει μονο το δεξι. Το αριστερο μονο power on και power off λεει

Τα κρατάς πατημένα και τα δυο ταυτόχρονα για αρκετά δευτερόλεπτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εκανα dispute στο PayPal , με ρωτησανε τι συμβαινει ,

εφόσον βλέπουνε πως το πακέτο δεν χάθηκε κατα την διαδρομή,

ενω τους ειχα ήδη στείλει  μνμ με φωτο πως δεν υπήρχανε

τα ακουστικά μέσα και μου είπανε πως δεν λέω αλήθεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, παρέλαβα σήμερα το πρωί, τώρα βρήκα χρόνο και τα δοκίμασα, συνδέθηκαν και τα 2, σχετικά άμεσα. Ακούω Spotify αυτή την στιγμή και μου φενονται αξιοπρεπεστατα για την τιμή τους. Όσο για την εμβέλεια, άφησα το κινητό κάπου κοντά στην πόρτα και βγήκα έξω στην βεράντα, γύρω στα 6 - 7 μέτρα δεν μου έκανε διακοπή, παρά μόνο μια φορά στην γωνία. Θα τα κάνω δώρο στην συζηγο μιας και περιμένω κάτι xiaomi που βρήκα σε προσφορά. 

Επεξ/σία από lazarnik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

Καλησπέρα, παρέλαβα σήμερα το πρωί, τώρα βρήκα χρόνο και τα δοκίμασα, συνδέθηκαν και τα 2, σχετικά άμεσα. Ακούω Spotify αυτή την στιγμή και μου φενονται αξιοπρεπεστατα για την τιμή τους. Όσο για την εμβέλεια, άφησα το κινητό κάπου κοντά στην πόρτα και βγήκα έξω στην βεράντα, γύρω στα 6 - 7 μέτρα δεν μου έκανε διακοπή, παρά μόνο μια φορά στην γωνία. Θα τα κάνω δώρο στην συζηγο μιας και περιμένω κάτι xiaomi που βρήκα σε προσφορά. 

Λίγο off topic, αλλά και εγώ θα τα δώσω στην κοπέλα μου. Παρήγγειλα τα Lenovo HE05. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απάντηση τους στο dispute είναι για γέλια

Αναφορά σε κείμενο

We are very sorry for the inconvenience brought to you. Could you please cancel the dispute? We really need your support

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν από τους τυχερούς. Ήρθαν πλήρη, δούλεψαν σωστά αμέσως. Από διακοπές, χρειάστηκε να πάω 5-6 μέτρα και να μπω σε άλλο δωμάτιο για να κοπεί το σήμα. Μετά μου έκανε κάποιες διακοπές όταν ήταν πολύ κοντά στο κινητό (ίσως και συμπτωματικό). Όση ώρα το δούλεψα σε απόσταση 1 μέτρου δεν έκανε καμιά διακοπή...

Από ποιότητα, μέτρια αλλά δεν έχω πολλές απαιτήσεις, με όλα τα πλεονεκτήματα των in-ear ακουστικών (σχετικά καλό μπάσο). Θα τα έχω ως εναλλακτικά στο ντουλάπι του αυτοκινήτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σοβαρά τώρα αυτή είναι η απάντησή τους;

Χωρίς να προσφέρουν καν refund η partial refund;

Βασίζονται στην καλή καρδιά του πελάτη σε άλλη χώρα ότι θα τον πιάσει το φιλότιμο;

Εμένα ήρθανε και για τα λεφτά τους δεν έχω παράπονο, ευχαριστούμε τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα ήρθαν τελικώς χθες. Ανοιχτό το κουτί μέσα στο πακέτο αλλά όλα μέσα και δουλεύουν μια χαρά και τα δυο ακουστικά. Ποιότητα για την τιμή αυτή μια χαρά, να τα συγκρλινουμε αναλογικά πάντα!!!

Γράφω απλά γιατί αρκετοί περιμέναμε πολύ οπότε μπορεί ακόμα να...έρχονται σε κάποιους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε το θαύμα!

Παρέλαβα και εγώ σήμερα! :) 

Πλήρης και οι δύο συσκευασίες.

Είχα κάνει 2 παραγγελίες αλλά τελικά ήταν στο ίδιο πακέτο και τα δύο!

Θα επανέλθω μετά από δοκιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2020 στις 6:55 ΜΜ, nikos121 είπε

Ξερει κανεις πως τα κανω pairing μεταξυ τους πριν το σπασω; παιζει μονο το δεξι. Το αριστερο μονο power on και power off λεει

Ούτε εγω το έχω καταφέρει.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...