Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα και γω σήμερα !!!! Παραγγελία από elephone . 

Ευτυχώς ήταν όλα μέσα . συνδέθηκαν εύκολα , Κληση(σε εσωτερικό χώρο ) ήταν αρκετά καλά .

Πρώτη εντύπωση θετική και για τα λεφτά τους -δεν το συζητώ- είναι μια χαρά . 

Πόσο και αν αντέξουν θα δείξει . 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα σύνδεσης σε δύο συσκευές ταυτόχρονα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, nikos121 είπε

αν εισαι απο Αθηνα να μαζευτουμε καπου κεντρο να τα σπασουμε μαζι

Οχι συγχρωτισμο! Κανονιστε να φατε κανενα προστιμο! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω. Ολα καλα, συνδεθηκαν κτλ.

Εβαλα να τεστάρω τον ηχο και απογοητευτηκα. Μπασο πραγματικα ανυπαρκτο όσο και αν το ζόρισα με το v4a.

Μετα θυμηθηκα την τιμή τους και σκεφτηκα οτι ειναι ok για τρεξιμο και κανα podcast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μουσική που τα είχα στο μυαλό μου δεν με ικανοποιούν....ανύπρακτο το μπάσο. Μάλλον θα μπουν στο συρτάρι ή θα πάνε για δώρο :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Για μουσική που τα είχα στο μυαλό μου δεν με ικανοποιούν....ανύπρακτο το μπάσο. Μάλλον θα μπουν στο συρτάρι ή θα πάνε για δώρο :)

Τα δικά μου εκτός από κάτι διακοπές στην αρχή, έστρωσαν όταν τα ξανασυνδεσα. Τώρα για το ανύπαρκτο μπάσο που λες δεν ξέρω αλλά τα συγκρίναμε με κάτι xiaomi που έχω και νομίζω ότι είναι ικανοποιητικό. Τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, link67 είπε

Τα δικά μου εκτός από κάτι διακοπές στην αρχή, έστρωσαν όταν τα ξανασυνδεσα. Τώρα για το ανύπαρκτο μπάσο που λες δεν ξέρω αλλά τα συγκρίναμε με κάτι xiaomi που έχω και νομίζω ότι είναι ικανοποιητικό. Τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτά! 

Ότι αρχείο μουσικής "έπαιξα" από Spotify ή YouTube ήταν μια απελπισία...

Γενικώς για την ποιότητα κατασκευής και το σύνολο γενικά, όντως η αξία που είχαν είναι αυτή που τα αντιπροσωπεύει!

Anyway, δεν πειράζει :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν και σε εμένα πριν 2 ημέρες, για τα χρήματά τους είναι πολύ καλά. Ικανοποιητικός ήχος και καλό μικρόφωνο που τα δοκίμασα να μιλήσω λίγο στο κινητό. Πάντως δεν μου εμπνέουν εμπιστοσύνη οτι δεν θα φύγουν σε σχέση με αυτά που δεν σφηνώνουν αλλά "κρέμονται" απο το αυτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν κι εμένα και με αυτά που διάβαζα εδώ μέσα πήρα βίντεο το unboxing καλού κακού. Ευτυχώς ήταν μέσα όλα. Τα ακουστικά φορτισμένα στο 58%. Δεν δοκίμασα ακόμα να τα συνδέσω/χρησιμοποιήσω. Όταν το κάνω θα πω και για την ποιότητα τους κτλ (ελπίζω να λειτουργούν κανονικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τράβηξα unboxing video μετά απο αυτά που διάβασα στο νήμα.Ευτυχώς όλα καλα.Συνδέθηκαν στο κινητό χωρίς προβλήματα,διακοπές δεν έχω,η ποιοτητα του ήχου είναι κακή θα έλεγα(για τρέξιμο που τα ήθελα οριακά αποδεκτή).

Σήμερα τα δοκιμασα για πρώτη φορά στο τρέξιμο και στα πρώτα μέτρα ,κυνηγούσα το δεξί πάνω στις πέτρες(ευτυχώς δεν φαινεται να έπαθε κάτι).Είχα διαρκώς την αίσθηση οτι θα μου φύγουν .Μόλις γύρισα,άλλαξα τα λαστιχάκια με τα πιο χοντρά που είχε στη συσκευασία.Μου φάνηκαν πιο σταθερά στο αυτί.Θα δείξει την επόμενη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθαν και εμένα από Banggood. Η συσκευασία ήταν κάτι σαν δευτερη συσκευασία μέσα στην πρώτη. Δλδ σαν κάποιος άλλος να τα έστειλε στο banggood και αυτό μετά να έβαλε το δεμα μέσα σε άλλο δεμα. Πλήρες unboxing και τελικά όλα καλά. Συνδεθηκαν κιόλας οποτε μια χαρα από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Παλικάρια γράψτε λίγο πως τα συνδέσετε μεταξύ τους.Ωστε να φαίνονται σαν ένα στο κινητό.

Στο κινητό είναι προφανές.

δε παρατήρησα πως έγινε γιατί έγινε σχεδόν μόνο του. Από άλλα xiaomi που είχα η λογική είναι ότι:  κάνε τα διαγραφή στο κινητό να μη τα ξέρει και κλεισε το bluetooth τελείως να μη συνδέονται.γκουγκλαρε πως γίνεται η επαννεκίνηση, κάπως θα γίνεται ώστε να ξεχνάνε για πάντα που έχουν συνδεθεί. Κλείσε τα και ξαναάνοιξέ τα και άσε το ένα να συνδεθεί στο άλλο, νομίζω το αριστερό στο δεξί. Όταν το αριστερο σταματήσει να αναβοσβήνει γιατι συνδέθηκε με το ξεξί τότε άνοιξε το bluetooth στο κινητό και βάλε το να ψαχνει. Οταν τα βρει κάνε connect και τότε λογικά θα συνδεθούν και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

Ακόμα περιμένω με παραγγελία στις 30/04/2020, για παράδοση σε επαρχία.

Υπάρχει κάποιος άλλος που περιμένει ακόμα;

Να κάνω αίτημα στο PayPal;

Δεν είσαι μόνο εσύ φίλε μου, και Θεσσαλονίκη δεν ήρθαν ακόμα

by the way απο Θεσσαλονίκη παρέλαβε κανείς?

Έχω μια μικρή υποψία εδώ και κανένα χρόνο τα δέματα που παραλαμβάνω σε 2 περιοχές της θεσσαλονικης αργούν χαρακτηριστικά σε σχέση με άλλες πόλεις 

Επεξ/σία από salmador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...