Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, SpEcTer είπε

LoL Οχι φιλε απλα εείναι ενεργοποιημενη μαλλον η μετατροπη σε ευρω και κανει λαθος μετατροπη, αμα πας στο checkout θα σου βγαλει την σωστη τιμη

ναι το διαπίστωσα και εγώ! Τρελό φαινόταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Τι ακριβώς σημαίνει αυτό; Ότι είναι απλώς ένα κατάστημα που πουλάει προϊόντα της Elephone και όχι το επίσημο; 

Όχι καμία σχέση, shopify είναι μία πλατφόρμα για να στήσεις ένα store σε μερικές ώρες/μέρες.
Προφανώς είναι Legit, απλά το ανέφερα για να εξηγήσω ότι το site έχει κάνει μόνο 122 (τώρα 237+) παραγγελίες και όχι 1122 παραγγελίες.

Και εκεί ήταν εμένα το ερωτηματικό μου, αλλά αν το site άνοιξε τις τελευταίες μέρες/ώρες ίσως είναι λογικό.
Το θετικό είναι ότι αν κάνουν πεταχτή θα πάρεις κ τα λεφτά σου ( λόγο paypal) κ αν θες τους κάνεις report στο shopify και τους κλείνουν το site σε χρόνο dt.
____

PS. Sorry για το offtopic. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Billator είπε

Όχι καμία σχέση, shopify είναι μία πλατφόρμα για να στήσεις ένα store σε μερικές ώρες/μέρες.
Προφανώς είναι Legit, απλά το ανέφερα για να εξηγήσω ότι το site έχει κάνει μόνο 122 (τώρα 237+) παραγγελίες και όχι 1122 παραγγελίες.

Και εκεί ήταν εμένα το ερωτηματικό μου, αλλά αν το site άνοιξε τις τελευταίες μέρες/ώρες ίσως είναι λογικό.
Το θετικό είναι ότι αν κάνουν πεταχτή θα πάρεις κ τα λεφτά σου ( λόγο paypal) κ αν θες τους κάνεις report στο shopify και τους κλείνουν το site σε χρόνο dt.
____

PS. Sorry για το offtopic. 

Ακόμα καλύτερα τότε αφού βασίζονται σε αυτή την πλατφόρμα. Πάντως εγώ πλέον το θεωρώ σίγουρο ότι είναι η επίσημη ιστοσελίδα τους αφού σε όλους τους λογαριασμούς τους στα social media αναγράφεται αυτός ο σύνδεσμος.

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χαζομάρα μου μάλλον κατάφερα να χρεώσω το paypal 2 φορές με 6,44€ και 6,72€ αντίστοιχα. Μετά από λίγη ώρα ακύρωσαν τη χρέωση των 6,72€ χωρίς να προλάβω να τους το ζητήσω. Αν ήταν απατεώνες θα το έκαναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο επισημο, μετα απο paypal express check-out, μου βγαζει "We don’t offer shipping to Greece." στα 2 τεμ.

Στο 1 τεμ, περναει free shipping.

Μαλλον εχουν βαλει οριο 1 τεμ. για "γνωριμια" με το μαγαζι, μιας και η τιμη ειναι χωμα.

(edit: Μετα διαβασα που το αναφερετε ηδη).

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δε μου προχωράει την αγορά με Paypal. Δεν έχω χρήματα μέσα, έχω συνδεδεμένη την κάρτα και υπό κανονικές συνθήκες τα τραβάει από εκεί κατευθείαν. 
Έχει κανένας άλλος θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Έληξε;
Το express checkout δεν δουλεύει.
Και ζητάει 5,89$ μεταφορικά πλέον.

Μάλλον για άκυρο θα πάει αφού σπαμαρουν τα mail που μάζεψαν...

Γιατι; Επειδη δεν προλαβες εσυ; 😙

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Innersense είπε

Καλησπέρα, δε μου προχωράει την αγορά με Paypal. Δεν έχω χρήματα μέσα, έχω συνδεδεμένη την κάρτα και υπό κανονικές συνθήκες τα τραβάει από εκεί κατευθείαν. 
Έχει κανένας άλλος θέμα;

Και εγώ με κάρτα πλήρωσα μέσω PayPal, δεν είχα κάποιο θέμα. Ίσως να έχεις βάλει 2 τεμάχια για αυτό. Πάντως πλέον χρεώνουν τα μεταφορικά και προφανώς δεν συμφέρει. 

11 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Έληξε;
Το express checkout δεν δουλεύει.
Και ζητάει 5,89$ μεταφορικά πλέον.

Μάλλον για άκυρο θα πάει αφού σπαμαρουν τα mail που μάζεψαν...

Ναι, πλέον δεν είναι δωρεάν τα μεταφορικά. Οπότε δεν έχει και αξία προσφοράς (παρόλο που η τιμή των ακουστικών δεν έχει αλλάξει).

Γιατί να σπαμάρουν τα mail; Εμένα δεν μου έχουν στείλει τίποτε άλλο εκτός από την επιβεβαίωση παραγγελίας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Και εγώ με κάρτα πλήρωσα μέσω PayPal, δεν είχα κάποιο θέμα. Ίσως να έχεις βάλει 2 τεμάχια για αυτό. Πάντως πλέον χρεώνουν τα μεταφορικά και προφανώς δεν συμφέρει. 

όχι, ένα έβαζα.
τεσπα, δεν πειράζει μάλλον δεν τα πρόλαβα, next time.
πάντως εμφανισιακά ίδια με τα Xiaomi μου φαίνονται, απο τα οποία είμαι πολύ ικανοποιημένος απο ήχο μουσική, απλά χωλαίνουν σε χρήση για hands free.
σε αυτή την τιμή δεν το συζητάμε, πραγματικά παίρνεις 2-3 να υπάρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, matrixxx είπε

6.99 δολαρια και στο οφισιαλ ( ; ) μαγαζι τους 15-25 Aπριλιου, αλλα δεν ξερω αν και ποσα μεταφορικα εχει. Δεν πηγα checkout. Οποιος δει, μας λεει μπας και ειναι λιγοτερα απο τα 3€ του BG.

https://store.elephone.hk/products/elepods-1-tws-bluetooth-5-0-hfp-hsp-a2dp-avrcp

ΑΚΥΡΟ

Επεξ/σία από IgnoreThem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

6,99$ τα βλέπω και είναι ακόμα διαθέσιμα. Τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν ακόμα

Μόλις παρήγγειλα ένα ζευγάρι 🤘

Επεξ/σία από nikos121
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nikos121 είπε

6,99$ τα βλέπω και είναι ακόμα διαθέσιμα. Τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν ακόμα

Μόλις παρήγγειλα ένα ζευγάρι 🤘

που βλεπεις μεταφορικα δωρεαν?εμενα δεν τα βγαζει δωρεαν μεταφορικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οτι ναναι ,email δεν ηρθε απο την elephone ,στο paypal express checkout λεει 6,99 και οταν σε παει να ολοκληρωσεις την αγορα βαζει μεταφορικα

και δεν ξερω πως να ακυρωσω την εντολη στο paypal

 

Επεξ/σία από IgnoreThem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...