Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, IgnoreThem είπε

οτι ναναι ,email δεν ηρθε απο την elephone ,στο paypal express checkout λεει 6,99 και οταν σε παει να ολοκληρωσεις την αγορα βαζει μεταφορικα

Εννοείς ότι είχε δωρεάν μεταφορικά και αφού ολοκλήρωσες την παραγγελία είδες ότι σε χρέωσε παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, neosstoforum είπε

Εννοείς ότι είχε δωρεάν μεταφορικά και αφού ολοκλήρωσες την παραγγελία είδες ότι σε χρέωσε παραπάνω;

στο paypal γινεται εξουσιοδοτηση στην elephone να τραβηξει 6,99 ,οταν ομως πας πισω στο καταστημα της να ολοκληρωσεις την αγορα βγαζει 6$ νομιζω μεταφορικα ,ε και δεν ολοκληρωσα την αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.0da7fbec35298bf27a98bb2f81cb1eac.png

Μονο εγώ έλαβα αυτο το mail?Αλλα η πληρωμη και ολα εχουν γινει μια χαρα . Μηπως το ελαβα επειδη εχω αφησει στο καλαθι πραγματα?

Επεξ/σία από SpEcTer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, IgnoreThem είπε

στο paypal γινεται εξουσιοδοτηση στην elephone να τραβηξει 6,99 ,οταν ομως πας πισω στο καταστημα της να ολοκληρωσεις την αγορα βγαζει 6$ νομιζω μεταφορικα ,ε και δεν ολοκληρωσα την αγορα

Τα δεσμεύει τα λεφτά? Ούτε εγώ ολοκλήρωσα μόλις είδα ότι έβγαλε σχεδόν αλλά τόσα σε μεταφορικά. στο paypal δεν φαίνεται κάποια χρέωση πάντως.image.png.ea5bbb32b55496d99c8f2bbce9f34342.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Τα δεσμεύει τα λεφτά? Ούτε εγώ ολοκλήρωσα μόλις είδα ότι έβγαλε σχεδόν αλλά τόσα σε μεταφορικά. στο paypal δεν φαίνεται κάποια χρέωση πάντως.image.png.ea5bbb32b55496d99c8f2bbce9f34342.png

δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, SpEcTer είπε

image.png.0da7fbec35298bf27a98bb2f81cb1eac.png

Μονο εγώ έλαβα αυτο το mail?Αλλα η πληρωμη και ολα εχουν γινει μια χαρα . Μηπως το ελαβα επειδη εχω αφησει στο καλαθι πραγματα?

Και εγώ το έλαβα σήμερα το πρωί. Αλλά επειδή είχα βρει και ένα άλλο προϊόν δωρεάν (αυτό εδώ) είπα να δοκιμάσω να το παραγγείλω μπας και είμαι τυχερός. Οπότε νόμιζα ότι το συγκεκριμένο email αφορά αυτό το smart bracelet. 

36 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Τα δεσμεύει τα λεφτά? 

Κάθε φορά που κάνω μια αγορά μέσω PayPal μου έρχεται μήνυμα στο Messenger, ενώ αυτή τη φορά δεν ήρθε κάτι. Άρα δε τα δεσμεύει. 

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, SpEcTer είπε

Μονο εγώ έλαβα αυτο το mail?Αλλα η πληρωμη και ολα εχουν γινει μια χαρα . Μηπως το ελαβα επειδη εχω αφησει στο καλαθι πραγματα?

Κι εμένα μου ήρθε. Προφανώς το σύστημά τους βλέπει κάποια από τις προσπάθειές μας σαν εκκρεμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Κι εμένα μου ήρθε. Προφανώς το σύστημά τους βλέπει κάποια από τις προσπάθειές μας σαν εκκρεμή.

Λες να μην έχει σχέση με την παραγγελία που κάναμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγειλα 3, 2 για να γινουν δωρα, ενα θα κρατησω, λετε να τα κανω ενα πακετο με 3 τεμαχια; 2 και 1 ειναι αυτη τη στιγμη.

για τελωνειο φοβαμαι

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Και εγώ το έλαβα σήμερα το πρωί. Αλλά επειδή είχα βρει και ένα άλλο προϊόν δωρεάν (αυτό εδώ) είπα να δοκιμάσω να το παραγγείλω μπας και είμαι τυχερός. Οπότε νόμιζα ότι το συγκεκριμένο email αφορά αυτό το smart bracelet. 

Κάθε φορά που κάνω μια αγορά μέσω PayPal μου έρχεται μήνυμα στο Messenger, ενώ αυτή τη φορά δεν ήρθε κάτι. Άρα δε τα δεσμεύει. 

τι γινεται με αυτο το δωρεαν?? παρηγγειλα κι εγω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

τι γινεται με αυτο το δωρεαν?? παρηγγειλα κι εγω....

Δεν ξέρω, λογικά κάποιο σφάλμα θα είναι. Κανονικά κοστίζει γύρω στα 30 ευρώ οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μας το χαρίσουν έτσι. Επίσης δεν μου ήρθε και email επιβεβαίωσης. 

5 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Ε πώς να έχει; Δε σου ολοκληρώθηκε;

Ολοκληρώθηκε κανονικά αλλά είπα μήπως κάνουν "παιχνίδια". Βέβαια υπάρχει και το PayPal οπότε είμαστε καλυμμένοι.

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

...

Επίσης δεν μου ήρθε και email επιβεβαίωσης. 

...

Εμένα μου ήρθε κανονικά email επιβεβαίωσης αμέσως μετά την παραγγελία:

ELEPHONE OFFICIAL STORE

ORDER #ELEPHONE......

Thank you for your purchase!

Hi Alxnks, we're getting your order ready to be shipped. We will notify you when it has been sent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...