Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μένα ήρθε mail αλλά όχι από το κατάστημα, από το PayPal.😆

Πάντως το έχω μετανιώσει λίγο που δεν παρήγγειλα και δεύτερο σετ. 

ΥΓ. τελικά έχω mail και από το κατάστημα που όμως είχε πάει στον φάκελο με τα ανεπιθύμητα μηνύματα και για αυτό δεν το είχα παρατηρήσει.

23 λεπτά πριν, link67 είπε

τώρα τι tracking είναι αυτό θα δείξει

SF Express. Η μεγαλύτερη εταιρία ταχυμεταφορών της Κίνας απ' ότι γνωρίζω. Τώρα στην Ελλάδα όμως δεν ξέρω ποια θα μας το φέρει. 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα δύο παραγγελίες μέσα από το official store και έλαβα δύο mail σαν το παραπάνω τα οποία όμως έχουν το ίδιο tracking number. Τις βάλανε μαζί λέτε ή θα πάρω μόνο τη μία; Τα τρία τελευταία ψηφία είναι 958...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, pntzamilis είπε

έκανα δύο παραγγελίες μέσα από το official store και έλαβα δύο mail σαν το παραπάνω τα οποία όμως έχουν το ίδιο tracking number. Τις βάλανε μαζί λέτε ή θα πάρω μόνο τη μία; Τα τρία τελευταία ψηφία είναι 958...

Λογικά θα έχουν στείλει και τα δυο με ένα δέμα γιατί δε τους συμφέρουν δυο ξεχωριστά. Αλλιώς θα έπρεπε να σε ενημερώσουν και να επιστρέψουν πίσω το 50% του ποσού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα τα στείλανε σήμερα. Ήρθε email και από το μαγαζί και από το paypal. Σε επικοινωνία που είχα χτες μαζί τους είχαν πει ότι θα τα έστελναν την Πρωτομαγιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Και εμένα τα στείλανε σήμερα. Ήρθε email και από το μαγαζί και από το paypal. Σε επικοινωνία που είχα χτες μαζί τους είχαν πει ότι θα τα έστελναν την Πρωτομαγιά.

Αυτή την απάντηση είχα πάρει και εγώ αλλά τελικά τα έστειλαν νωρίτερα. Μπράβο τους πάντως. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ειδικά αν σκεφτούμε το κόστος των ακουστικών στο Banggood και το γεγονός πως αναμένονται στις 19 Μαΐου. 

Το κακό όμως είναι ότι πλέον δεν στέλνουν στην Ελλάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 τεμάχια σε 2 διαφορετικές παραγγελίες τα στείλανε μαζί

το κουφό είναι ότι στο ένα email μου δινει tracking # της μορφης SF****** και στο άλλο email tracking # SF********** αλλά και UD*********NL

Τα 2 SF νούμερα είναι ίδια, αρά λογικά τα στείλανε μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ έλαβα (ήταν στα σπαμ, καλά που σας διάβασα) μειλ για τη δεύτερη παραγγελία μου κι όχι για την πρώτη; Ας είναι καλά το ΡΡ, ελπίζω να είναι και τα δύο μαζί στην ίδια αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Και σε εμενα το ιδιο αλλα sto 17track κατι φαινεται. Μαλλον θα εχουν βγαλει τους αριθμους αποστολης αλλα δεν θα εχουν παραλαβει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, neosstoforum said:

Στη σελίδα της SF Express στο track and trace αν βάλετε τον αριθμό αποστολής που σας έδωσαν εμφανίζεται κάτι; Εμένα λέει ότι δεν βρέθηκε.

Στις 28/4 όταν έλαβα το email με το tracking number εμφανιζε και στο 17track και στο site του μεταφορέα. Τώρα μόνο στο 17track.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...