Προς το περιεχόμενο

Smartphones Apple iPhone XS Max 256GB @ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ 849 αλλα με ποντους alpha bonus


ALEXANDER000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/190568-apple-iphone-xs-max-256gb-space-gray

Καλησπέρα... 

Τιμή 849 ευρώ με ΔΩΡΕΑΝ συνδρομή Apple TV+ για ένα χρόνο! + 50000 πόντους για αγορά με την κάρτα Alpha Bonus ...δεν ξέρω άλλα αρχίζω να ψήνομαι αφου δεν βρισκω την συγκεκριμενη συσκευη στην τιμη που θέλω (μεταχειρισμενη) ίσως να είναι μια καλή περίπτωση ..τι λέτε? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη ειναι παρα πολυ καλη εφοσον  ειναι σχεδον ιδια με τα σκρουτζομαγαζα . Απο εκει και περα αν μπορουσες να το κόψεις και ένα τιμολόγιο άνευ ΦΠΑ να σου βγει στα 685 θα ηταν ΣΟΥΠΕΡ, Για περσυνο μοντελο κουτας 256gb . Εγω iphone x 64gb  σχεδόν διετίας τον Αύγουστο 19 το πούλησα με 87% υγεία μπαταρίας 590 ευρώ  άρα για xs max 256 ενάμιση χρόνου (κουτιού) η τιμή είναι πολύ καλή. Εγω παντως στην θεση σου αμα ειχα δυνατοτητα τιμολογιου θα πηγαινα σιγουρα σε αυτο αλλιως σε ενα Iphone 11 απο σκρουτζ με 670€. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες προσφορά είναι , απλά επειδή δεν έχω alpha δεν ξέρω και σε τι ισοδυναμούν οι 50000 πόντοι...

Ts ψάξτο λίγο και φτιάξε ένα σωστό θέμα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Η τιμη ειναι παρα πολυ καλη εφοσον  ειναι σχεδον ιδια με τα σκρουτζομαγαζα . Απο εκει και περα αν μπορουσες να το κόψεις και ένα τιμολόγιο άνευ ΦΠΑ να σου βγει στα 685 θα ηταν ΣΟΥΠΕΡ, Για περσυνο μοντελο κουτας 256gb . Εγω iphone x 64gb  σχεδόν διετίας τον Αύγουστο 19 το πούλησα με 87% υγεία μπαταρίας 590 ευρώ  άρα για xs max 256 ενάμιση χρόνου (κουτιού) η τιμή είναι πολύ καλή. Εγω παντως στην θεση σου αμα ειχα δυνατοτητα τιμολογιου θα πηγαινα σιγουρα σε αυτο αλλιως σε ενα Iphone 11 απο σκρουτζ με 670€. 

Ξέρει κανείς πώς μπορείς να πάρεις τιμολόγιο (ανευ ΦΠΑ) online απο Κωτσο ; Μόνο τηλεφωνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως προσφορα διαφορετικα δεν θα το ανεβαζα φτανει καποιος να κοιταξει την τιμη της ιδιας συσκευης σε καταστηματα οπως τα Media και θα καταλαβει.... και αν εχω δικιο για τα χρηματα που αντιστοιχουν στο συγκεκριμενο καταστημα οι ποντοι τοτε ειναι σουπερ!!! Δυστηχως θα ηθελα να σε βοηθησω  αλλα δυστυχως δεν γνωριζω την διαδικασια εκδοσης τιμολογιου  ισως επειδη εχει επιλογη αντικαταβολης να σε ρωταει αν επιθυμεις  τιμολογιο και να στο φερει στην πορτα σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ALEXANDER000 είπε

Ειναι οντως προσφορα διαφορετικα δεν θα το ανεβαζα φτανει καποιος να κοιταξει την τιμη της ιδιας συσκευης σε καταστηματα οπως τα Media και θα καταλαβει.... και αν εχω δικιο για τα χρηματα που αντιστοιχουν στο συγκεκριμενο καταστημα οι ποντοι τοτε ειναι σουπερ!!! Δυστηχως θα ηθελα να σε βοηθησω  αλλα δυστυχως δεν γνωριζω την διαδικασια εκδοσης τιμολογιου  ισως επειδη εχει επιλογη αντικαταβολης να σε ρωταει αν επιθυμεις  τιμολογιο και να στο φερει στην πορτα σου

Προσφορά μπορεί να είναι φίλε μου, καλό είναι να μπαίνουν όμως οι προσφορές όπως προβλέπεται να μπαίνουν. Οι moderators έχουν θέσει κάποια στάνταρ για το καλό όλων μας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελεις να μου εξηγησεις το λαθος μου ..πραγματικα δεν το καταλαβα εκτος εαν εννοεις το θεμα το οποιο και διορθωσα και σε ευχαριστω για αυτο εχω κανει και κατι αλλο ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, ALEXANDER000 είπε

θελεις να μου εξηγησεις το λαθος μου ..πραγματικα δεν το καταλαβα εκτος εαν εννοεις το θεμα το οποιο και διορθωσα και σε ευχαριστω για αυτο εχω κανει και κατι αλλο ?

Προφανώς εννοεί ότι πρέπει να συμβαδίζει η ανάρτηση με τα, παραπάνω... 

Πχ να δείξεις πόσο πουλά ο ανταγωνισμός... 

Πόσο είναι η τελική τιμή με ή χωρίς κάρτα... Κλπ κλπ

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πόντοι της Alpha μπορεί να φτάσουν μέχρι  και 230 ευρώ αν κάποιος τους εξαργύρωσει σε βάθος χρόνου στη Vodafone για παράδειγμα. Με αυτόματη εξαργύρωση 1500 πόντων κάθε μήνα και έκπτωση 7ευρω στο λογαριασμό του. Η 100 ευρώ έκπτωση στο λογαριασμό φυσικό αέριο Αττικής με εξαργύρωση 30000 πόντων. Το ποσό αλλάζει ανάλογα με το τι συμφωνίες έχει κάνει η Alpha Bank με τα συνεργαζόμενα καταστήματα στο πρόγραμμα bonus.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...