Προς το περιεχόμενο

Smartphones Apple iPhone XS Max 256GB @ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ 849 αλλα με ποντους alpha bonus


ALEXANDER000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, keepgoin είπε

Ξέρει κανείς πώς μπορείς να πάρεις τιμολόγιο (ανευ ΦΠΑ) online απο Κωτσο ; Μόνο τηλεφωνικά;

Μόνο τηλεφωνικά, το έκανα εγώ! Έδωσα και την κάρτα μου στην εκπρόσωπο του κωτσου (θα προτιμούσα να μου στείλει ένα link να το κάνω μόνος μου...) και προχώρησε η πληρωμή χωρίς ΦΠΑ.Στη συνέχεια της έστειλα με mail το χαρτί από το taxisnet για την αποφορολογηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Μόνο τηλεφωνικά, το έκανα εγώ! Έδωσα και την κάρτα μου στην εκπρόσωπο του κωτσου (θα προτιμούσα να μου στείλει ένα link να το κάνω μόνος μου...) και προχώρησε η πληρωμή χωρίς ΦΠΑ.Στη συνέχεια της έστειλα με mail το χαρτί από το taxisnet για την αποφορολογηση

Τώρα το μόνο που μένει είναι να αλλάξεις και το username σου. 😂

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα υπαρχει εδω και τουλ. 6 μερες, υπηρχε και το 64gb με 800€ αρχικη και alpha bonus επισης. Price Match στο πλαισιο χωρις ομως το Alpha Bonus καθως και στο iStorm και στην εκδοση των 64gb με 800€ αρχικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ότι η προσφορά είναι πολύ καλή, ειδικά με τα 512 GB, απλά κάποιος που δεν έχει άμεση ανάγκη για αναβάθμιση δεν είναι καλύτερο να περιμένει μέχρι να βγει το 12; στην τιμή αυτή θα είναι σίγουρα το 11 pro σε λίγους μήνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, modesto είπε

Θεωρώ ότι η προσφορά είναι πολύ καλή, ειδικά με τα 512 GB, απλά κάποιος που δεν έχει άμεση ανάγκη για αναβάθμιση δεν είναι καλύτερο να περιμένει μέχρι να βγει το 12; στην τιμή αυτή θα είναι σίγουρα το 11 pro σε λίγους μήνες 

Επειδή έχω μπει πολλές φορές σε αυτή τη λουπα, θα σου πω ότι όταν σε αυτή τη τιμή έρθει το 11 pro, θα βρεθεί κάποιος που θα πει, πολύ καλή προσφορά αλλά μήπως να περιμένουμε το 12 Pro αφού σε λίγο βγαίνει το 13? Δε σου τη λέω ειλικρινά, νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Έτσι είναι η αγορά. Με λίγα λόγια, όποιος θέλει iphone είναι καλή προσφορά γτ είναι από μεγάλο κατάστημα και σε συνδυασμό με πόντους βγαίνει και γενικά σαν πιο χαμηλή τιμή ακόμα και από σκρουτζομαγαζα. Και με διαφορά κιόλας. 

3 ώρες πριν, ALEXANDER000 είπε

θελεις να μου εξηγησεις το λαθος μου ..πραγματικα δεν το καταλαβα εκτος εαν εννοεις το θεμα το οποιο και διορθωσα και σε ευχαριστω για αυτο εχω κανει και κατι αλλο ?

Το διορθώσες κάπως με το λινκ, αλλά όπως σου είπε και ο φίλος λίγο πιο κάτω, τιμές ανταγωνισμού, λινκ skroutz κλπ. Δεν υποτιμώ την προσφορά, σίγουρα είναι και σίγουρα καλοπροεραιτα το έβαλες για να βοηθήσεις. Απλά να τα κάνουμε όσο πιο σωστά μπορούμε ώστε να ταλαιπωρουμαστε λιγότερο. 

Επεξ/σία από Jake07
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Επειδή έχω μπει πολλές φορές σε αυτή τη λουπα, θα σου πω ότι όταν σε αυτή τη τιμή έρθει το 11 pro, θα βρεθεί κάποιος που θα πει, πολύ καλή προσφορά αλλά μήπως να περιμένουμε το 12 Pro αφού σε λίγο βγαίνει το 13? Δε σου τη λέω ειλικρινά, νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Έτσι είναι η αγορά. Με λίγα λόγια, όποιος θέλει iphone είναι καλή προσφορά γτ είναι από μεγάλο κατάστημα και σε συνδυασμό με πόντους βγαίνει και γενικά σαν πιο χαμηλή τιμή ακόμα και από σκρουτζομαγαζα. Και με διαφορά κιόλας. 

Το διορθώσες κάπως με το λινκ, αλλά όπως σου είπε και ο φίλος λίγο πιο κάτω, τιμές ανταγωνισμού, λινκ skroutz κλπ. Δεν υποτιμώ την προσφορά, σίγουρα είναι και σίγουρα καλοπροεραιτα το έβαλες για να βοηθήσεις. Απλά να τα κάνουμε όσο πιο σωστά μπορούμε ώστε να ταλαιπωρουμαστε λιγότερο. 

Δίκιο έχεις σε αυτό που λές, απλά θεωρώ ότι τώρα το νέο μοντέλο θα έχει αρκετές διαφορές και θα ανοίξει ένας νέος κύκλος ζωής το οποίο δεν συνέβαινε με τις τελευταίες εκδόσεις μετά το X

 

Επεξ/σία από modesto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, modesto είπε

Δίκιο έχεις σε αυτό που λές, απλά θεωρώ ότι τώρα το νέο μοντέλο θα έχει αρκετές διαφορές και θα ανοίξει ένας νέος κύκλος ζωής το οποίο δεν συνέβαινε με τις τελευταίες εκδόσεις μετά το X

Άρα πάμε σε αυτό που σου είπα. Επειδή το 12 θα φέρει αυτά που λες, δε θα αξίζει το 11 pro και θα περιμένει ο υποψήφιος αγοραστής το 13 ώστε να πάρει το 12. Δυστυχώς δε δουλεύει έτσι η αγορά. Όποιος θέλει τώρα, η προσφορά είναι για το xs. Όποιος θα θέλει σε 6 μήνες θα είναι στο 11 pro κλπ κλπ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χτες βράδυ ένα space gray 256gb και μαζί κάποιες θήκες της celly και redshield που είχε σε πολύ καλές τιμές, 7,5€ έκαστη.

Βλέπω τώρα ότι έχει εξαντληθεί το xs max γενικώς από το site και υπάρχει μόνο το xs 256gb στα 1169€!

Μακάρι να μην φάμε καμιά φόλα καθώς η τιμή ήταν πολύ καλή πράγματι και έχω ψηθεί άσχημα! :) 

Eν τω μεταξύ έχει θέμα γενικώς ο Κώτσος ΚΑΙ με τα email του.

Το email επιβεβαίωσης που μου ήρθε δεν γράφει απολύτως τίποτα, είναι κενό. 🙄

Πλήρωσα με τραπεζική κατάθεση με αιτιολογία τον αριθμό παραγγελίας από το ιστορικό παραγγελιών στο site. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και από ΜΜ

 

υγ

Mε τη συσκευή αυτή θα λάβεις και επέκταση εγγύησης στα 3 χρόνια

Επεξ/σία από Οράτιος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει εδώ κ μέρες. Ψήνομαι κι εγώ αλλά θα περιμένω μήπως παίξει κάτιανάλογο αργότερα  για το 11 pro max ( με ενδιαφέρει το night mode στην κάμερα). Θεωρώ μετά από όλο αυτό με τον κορωνοϊό η αγορά ειδικά σε προϊόντα τεχνολογίας  θα αλλάξει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Η προσφορά ισχύει εδώ κ μέρες. Ψήνομαι κι εγώ αλλά θα περιμένω μήπως παίξει κάτιανάλογο αργότερα  για το 11 pro max ( με ενδιαφέρει το night mode στην κάμερα). Θεωρώ μετά από όλο αυτό με τον κορωνοϊό η αγορά ειδικά σε προϊόντα τεχνολογίας  θα αλλάξει πολύ.

Kαι εγώ έτσι σκέφτηκα αρχικά αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι αυτό για να γίνει θα πάρει κάνα χρόνο (του χρόνου τέτοια εποχή και βλέπουμε).

Σε premium προϊόντα τεχνολογίας δεν θα αλλάξει τίποτα πιστεύω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το εισόδημα μειώνεται  η αγορά αγαθών πηγαίνει να καλύψει βασικές ανάγκες. Θεωρώ ότι ο.τι υπάρχει σε στοκ θα βγει σε προσφορά. Προσωπική εκτίμηση βέβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Όσο το εισόδημα μειώνεται  η αγορά αγαθών πηγαίνει να καλύψει βασικές ανάγκες. Θεωρώ ότι ο.τι υπάρχει σε στοκ θα βγει σε προσφορά. Προσωπική εκτίμηση βέβαια.

Μειωμένη η ζήτηση, αλλά μειωμένη κι η προσφορά. 

Μπες ένα Amazon.co.uk και ψάξε να βρεις iphone, ipad, macbook air τελευταίας εσοδείας και θα τα δεις όλα out of stock. 

Εγώ νομίζω θα γίνει το ακριβώς αντίθετο. Μπορεί να τσιμπήσουν και προς τα πάνω οι τιμές στα premium προϊόντα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...