Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού.


mpampisaloniki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ανάμεσα σε δύο συσκευές,το  Huawei Nova 5t και το xiaomi mi 9 lite.Η διαφορά στην τιμή που τα βρήκα είναι πολύ μικρή της τάξης των 10€ περίπου ,οπότε δεν με απασχολεί η τιμή.Ειμαι σε δίλημμα για το ποιο να διαλέξω,γιατί το ένα υπερτερεί άλλου και το αλλο αλλού.Ποιό από τα δύο και γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mpampisaloniki είπε

Είμαι ανάμεσα σε δύο συσκευές,το  Huawei Nova 5t και το xiaomi mi 9 lite.Η διαφορά στην τιμή που τα βρήκα είναι πολύ μικρή της τάξης των 10€ περίπου ,οπότε δεν με απασχολεί η τιμή.Ειμαι σε δίλημμα για το ποιο να διαλέξω,γιατί το ένα υπερτερεί άλλου και το αλλο αλλού.Ποιό από τα δύο και γιατί;

.Δεν αναφέρεις για τι χρήση το θες το τηλέφωνο όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mpampisaloniki είπε

Είμαι ανάμεσα σε δύο συσκευές,το  Huawei Nova 5t και το xiaomi mi 9 lite.Η διαφορά στην τιμή που τα βρήκα είναι πολύ μικρή της τάξης των 10€ περίπου ,οπότε δεν με απασχολεί η τιμή.Ειμαι σε δίλημμα για το ποιο να διαλέξω,γιατί το ένα υπερτερεί άλλου και το αλλο αλλού.Ποιό από τα δύο και γιατί;

Από αυτά τα 2 καλύτερο το nova 5T ποιο καλή κάμερα και επεξεργαστή! Απλά ρίξε και μια ματιά και σε xiaomi mi9T και realme x2 επίσης πολύ καλά και εγώ ανάμεσα σε αυτά τα 2 μάλλον θα πάω λόγω amoled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι ,την AMOLED την θέλω,αλλά το 5t είναι πολύ καλύτερο στους άλλους τομείς.Το mi 9t πλέον έχει ξεφύγει λίγο στην τιμή και αν δεν κάνω λάθος δεν έχει και υπέρυθρες όπως δεν έχει ούτε το 5t αλλά έχει τον Kirin 980 που είναι τέρας.

Επεξ/σία από mpampisaloniki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερη καμερα το nova 5T

επισης εχει και το πλεονεκτημα της επισημης εγγυησης της αντιπροσωπιας στην Ελλαδα

Το mi 9 lite δεν εισαγεται επισημα στη χωρα μας με οτι αυτο συνεπαγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...