Προς το περιεχόμενο

Τι πληρώνετε για internet+τηλέφωνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Πάντα είχα cosmote αλλά σκέφτομαι να το αλλάξω φέτος γιατί μάλλον την πληρώνω χρυσάφι και κοροιδεύουν.

Τώρα έχω το παλιό cosmote L με 2000' και 5gb με 66€ και δίνουν σε μόνο σε νέους συνδρομητές 8gb και 2000' με 35€. Ακόμη και το XL έχει 48€ με απεριόριστα και 20gb.

Internet 24ρι με 22€.

Τώρα αν κάνεις το family με άλλον μέσα έχει 83 το L

Η vodafone απ την άλλη με 83€ δίνει internet, 2 κινητά απεριόριστα με 40gb και vodafone tv.

 

Με τραβάνε πέλεκι, το ξέρω αλλά δεν τα κοιτούσα ποτέ. Τώρα που καθόμαστε τα ψάχνουμε.

Όσοι έχετε ή είχατε εμπειρία με vodafone είστε ευχαριστημένοι? 

Γενικά τι πληρώνετε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τυχεροί αυτοί που πήραν το πρόγραμμα με την προσφορά που είχε βγει 20-25 ευρω όπως ο πατέρας μου. Τόσα λεφτά για πρόγραμμα (48, 66€) δεν αξίζουν με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, JohnnypR είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Πάντα είχα cosmote αλλά σκέφτομαι να το αλλάξω φέτος γιατί μάλλον την πληρώνω χρυσάφι και κοροιδεύουν.

Τώρα έχω το παλιό cosmote L με 2000' και 5gb με 66€ και δίνουν σε μόνο σε νέους συνδρομητές 8gb και 2000' με 35€. Ακόμη και το XL έχει 48€ με απεριόριστα και 20gb.

Internet 24ρι με 22€.

Τώρα αν κάνεις το family με άλλον μέσα έχει 83 το L

Η vodafone απ την άλλη με 83€ δίνει internet, 2 κινητά απεριόριστα με 40gb και vodafone tv.

Με τραβάνε πέλεκι, το ξέρω αλλά δεν τα κοιτούσα ποτέ. Τώρα που καθόμαστε τα ψάχνουμε.

Όσοι έχετε ή είχατε εμπειρία με vodafone είστε ευχαριστημένοι? 

Γενικά τι πληρώνετε?

Ανέκαθεν είχα cosmote σε κινητό, αλλά σε σταθερό κατά διαστήματα είχαμε vodafone/wind είτε φοιτητικά προγράμματα (τα παιδιά) ή εταιρικό κινητό! 

Πολλά προβλήματα και πρόβλημα κάλυψης και εξυπηρέτησης! 

Τώρα είμαστε κινητά σταθερά ίντερνετ μόνο  cosmote και έχουμε ησυχάσει!

Έχει ο αδερφός μου vodafone στο σπίτι και wind κινητό! 

Πάρα πολλά προβλήματα και με τη μία και με την άλλη και πολύ κακή εξυπηρέτηση, αλλά δεν μπορεί να σπάσει τα συμβόλαια γιατί θα πληρώσει πρόστιμο!
Κάνει υπομονή, όσο μπορεί, να λήξει το συμβόλαιο και μετά δεν θέλει ούτε να τους ξανακούσει και ας είναι και δωρεάν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, JohnnypR είπε

Όσοι έχετε ή είχατε εμπειρία με vodafone είστε ευχαριστημένοι? 

Όχι. Κάτσε εκεί που είσαι καλύτερα να δίνεις 5-10-15€ και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο παρά να μπλέξεις με τεχνικά προβλήματα που πιθανωσ δε θα λυθούν ποτέ ή αλλαγές τιμοκαταλόγου «γιατί έτσι γουστάρουμε» και αύξηση παγίου ακόμα και αν έχεις συμβόλαιο με συμφωνημένη τιμή. 
για την ιστορία μετά από πολλά πολλά και λόγω διαφόρων τεχνικών πληρώνω double play απεριόριστα σταθερά 6 ώρες κινητά και 5(!) mbps internet περίπου 12.5€...

 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπίτι internet 100/100 FTTH με Optiland 27 Ευρώ χωρίς τηλ.
Κινητό What's up με 15 ευρώ κάρτα τον μήνα έχω 4,2gb ιντερνετ. 600 Λεπτά προς WU και 200 λεπτά προς όλους. Επειδή δεν τα τελειώνω ποτέ (πόσο μάλλον τώρα στην καραντίνα)έχουν μαζευτεί 27gb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σταθερο

47 ευρω με vdsl 50αρα isdn και msn αριθμο και 2 ωρες τον μηνα κινητα ( δεν τα χρησιμοποιω) .

Κινητα :

80 ευρω 3 γραμμες σε οικογενειακο vodafone .

9GB GB  ιντερνετ και οι 3 γραμμες (koinh xrhsh ) και απο 2000 λεπτα ομιλις προς ολους τον μηνα η καθε μια 

2 καρτοκινητα Cosmote τα αλλα δυο παιδια 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερό με απεριόριστα προς σταθερά, 120' προς κινητά ή/και διεθνή, internet 24άρι, ~30 ευρώ. Επιπλέον Speed Booster για το ADSL, ~8 ευρώ.

Κινητό τώρα... φοιτητικό What's Up, ανανέωση 10 ευρώ το μήνα. Επιπλέον πακέτο δεδομένων GIGA MAX 20GB με ~12 ευρώ.

Σύνολο 60 ευρώ το μήνα. Σε Cosmote όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σταθερό έχω το 200άρι της wind 55€/μήνα (απεριόριστα σταθερά, 300' προς κινητά και 1500΄προς wind και Q).

Κινητό έχω το φοιτητικό της vodafone και βάζω 10€ περίπου το μήνα για πρόγραμμα με 1000' προς όλους + τα δώρα που δίνει.

Επεξ/σία από Silverage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cosmote για Internet (50/5 VDSL ) 31 Ευρώ το μήνσ

Vodafone CU κινητο προσωπικό , 12 Ευρώ το μήνα μαξιμουμ (υπάρχει εταιρικό Vodafone οπότε το CU ειναι backup)

Οταν λήξει η VDSL συνδεση παμε ολοταχώς για  Fiber 100/100 μέσω Inalan μιας και εχουμε πλέον κάλυψη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπιτι ote vdsl 50αρα με 31.90€ free σταθερα κ 2 ωρες κινητα κ εξωτερικο 

 

κινητο εχω vodafone cu με ενα 10€ το μηνα την βγαζω με το πακετο που δινει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπίτι μου OTE VDSL 50Mbps 26,90€ χωρίς λεπτά προς σταθερά/κινητα

Στο πατρικό μου vodafone ADSL εως 24 με 300λ προς κινητα 21.90 και περιμένω να ληξει το συμβόλαιο να φυγουμε για οτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...