Προς το περιεχόμενο

Τι πληρώνετε για internet+τηλέφωνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο πολλα χρονια ταλαιπωριας ιδιωτικη εταιρεια μου δινει ασυρματο ιντερνετ 24-2 με 17.90 ....μεχρι τωρα μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν 3 χρονια (μετα απο αιτηση για φορητοτητα λογω αυξησεων) για να με κρατησει η WIND, μου εδωσε για 2 χρονια με 16,5 ευρω VDSL 50αρι-απεριοριστα σταθερα-300 λεπτα σε ολα τα κινητα-1500 προς κινητα WIND και Q. Επισης συνεχισαν μηνιαιως τα 120 λεπτα προς ολους στο f2g καρτοκινητο μου, καθως και το 1 giga.

Τον Σεπτεμβριο που μας περασε με πηραν τηλεφωνο για ανανεωση, και ενω περιμενα να με ανεβασουν γυρω στο 10ευρω, ανανεωσα με 1 ευρω επιπλεον δηλαδη στα 17,5 για αλλα 2 χρονια.

Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι γενικως. Αν και δεν εχω προβληματα, οτι χρειαστηκα το ειχα. Μου εστειλαν επισης και τα δυο ρουτερ που δινουν πλεον για την 50αρα (ΖΤΕ Η268Ν & Technicolor TG788v v3).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

15E για triple play στην Vodafone

* Απεριόριστα σταθερά

* 300' προς εξωτερικό (κινητά + σταθερά)

* 300' προς κινητά

* 24 mbps internet

* Vodafone TV Full Pack με δώρο τον αποκωδικοποιητή

Δώρο καρτοκινητό CU με 10E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεω και εγω. Εγω προσπαθω να παρω προσφορα απο vodafone για ανανεωση συμβολαιο και απο adsl να παω vdsl 50 και μεχρι στιγμης απο 30€ μου το κατεβασε 2€ μονο....Επειδη παλια ημουνα cyta και δεν με βλεπουν σαν καινουργιο πελατη.

Wind της λεω να μου δωσει μια προσφορα φορητοτητα για το double play 50 ε με λεει 28€ ,τοσο γραφει και στο site της λεω,ε με λεει αυτη ειναι η προσφορα... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/11/2020 στις 10:45 ΠΜ, BarcodeCrew είπε

15€ ? Πως και έγινε αυτό ? 

E, δεν είχε τι να κάνει ο φίλος, μπήκε στο insomnia και είπε να μας εντυπωσιάσει με το πρώτο του μηνυμα. στο φορουμ...

Τόσες πίπες διαβάζουμε εδώ πέρα, μια ακόμα δεν κάνει διαφορα..

Καλώς ήρθες BTW

 

Επεξ/σία από prometheas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ vodafone αφου τους ειπα θα το κοψω τελειως απο 24€ μου το κανανε 16.50€ για 24αρι Internet απεριορισστα σταθερα και 300' προς κινητα. Τιμιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Antonis3d είπε

Εγώ vodafone αφου τους ειπα θα το κοψω τελειως απο 24€ μου το κανανε 16.50€ για 24αρι Internet απεριορισστα σταθερα και 300' προς κινητα. Τιμιο

Ίδια περίπτωση, μετά από αίτηση διακοπής δηλαδή, από κάτι λιγότερο από 23 πήγε 16.02 (τελικό ποσό πληρωμής μετά και από έκπτωση e-bill) με 24αρι, απεριόριστα σταθερά, 300 κινητά και απεριόριστα διεθνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Giama είπε

Ίδια περίπτωση, μετά από αίτηση διακοπής δηλαδή, από κάτι λιγότερο από 23 πήγε 16.02 (τελικό ποσό πληρωμής μετά και από έκπτωση e-bill) με 24αρι, απεριόριστα σταθερά, 300 κινητά και απεριόριστα διεθνή.

Απεριόριστα ΔΙΕΘΝΗ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Απεριόριστα ΔΙΕΘΝΗ ?

Ναι, αυτά τα 1500 τελοσπάντων με την πολιτική ορθής χρήσης. Έχω ένα αρκετά παλιό πακέτο που συνεχίζει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/11/2020 στις 10:14 ΠΜ, panagiotisko3 είπε

15E για triple play στην Vodafone

* Απεριόριστα σταθερά

* 300' προς εξωτερικό (κινητά + σταθερά)

* 300' προς κινητά

* 24 mbps internet

* Vodafone TV Full Pack με δώρο τον αποκωδικοποιητή

Δώρο καρτοκινητό CU με 10E

θα ηθελες....Μαλλον ριξε μας ονομα και τηλεφωνο με τον @ πωλητη τον παντελονατο >>>

 

Επεξ/σία από sakisvele
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...