Προς το περιεχόμενο

πτυχιο αγγλικων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, jimis98 είπε

τι ειναι αυτο?

στα λόγια μου έρχεσαι

Αν προετοιμαστείς έστω και μέτρια ακόμα και το Michigan βατό θα το έλεγα. Και το lrn είναι πολύ εύκολο
https://www.grapsa.edu.gr/ptyxia-agglikon-anagnorismena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lemourios92 είπε

στα λόγια μου έρχεσαι

Αν προετοιμαστείς έστω και μέτρια ακόμα και το Michigan βατό θα το έλεγα. Και το lrn είναι πολύ εύκολο
https://www.grapsa.edu.gr/ptyxia-agglikon-anagnorismena

αν δεν ξερεις ουτε τα βασικα μποροεις να κανεις κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jimis98 είπε

αν δεν ξερεις ουτε τα βασικα μποροεις να κανεις κατι?

ε δεν γίνεται έτσι ρε συ.. και το να μην ξερεις αγγλικα θα ειναι προβλημα γενικα.. στρώσου και διαβασε τα, δεν ειναι τοσο δυσαρεστο να κανεις μια ξενη γλωσσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimis98 είπε

πρέπει να ξεκινήσω από αυτά που κάνουν στο δημοτικό, αν το πάω έτσι δεν πρόκειται να πάρω πτυχίο

εκτός και αν θες μορια για τον ΑΣΕΠ (και δε θα γίνει άμεσα) δεν σε βιάζει κάτι να πάρεις το Β2. Το να πας σε εργοδότη και να μην ξέρεις καθόλου αγγλικά ενώ απαιτείται από τη θέση εργασίας πχ που θα σε βοηθησει; Ασε που πολλοι εχουν proficiency. Με το να παρεις πτυχίο β2 χωρις να ξερεις αγγλικα τι θα κερδισεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, lemourios92 είπε

εκτός και αν θες μορια για τον ΑΣΕΠ (και δε θα γίνει άμεσα) δεν σε βιάζει κάτι να πάρεις το Β2. Το να πας σε εργοδότη και να μην ξέρεις καθόλου αγγλικά ενώ απαιτείται από τη θέση εργασίας πχ που θα σε βοηθησει; Ασε που πολλοι εχουν proficiency. Με το να παρεις πτυχίο β2 χωρις να ξερεις αγγλικα τι θα κερδισεις;

μορια για τον ασεπ θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimis98 είπε

μορια για τον ασεπ θελω

Μόρια για ΑΣΕΠ, μόνο από Β2 και πάνω. Αν δεν γνωρίζεις, ο,τι είπαν και οι παραπάνω. Άλλη λύση δεν υπάρχει. Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, MauroPaltoudias είπε

Μόρια για ΑΣΕΠ, μόνο από Β2 και πάνω. Αν δεν γνωρίζεις, ο,τι είπαν και οι παραπάνω. Άλλη λύση δεν υπάρχει. Τέλος.

καλημερα,καλυνυκτα κλπ τα ξερω,τι ωρα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, jimis98 είπε

καλημερα,καλυνυκτα κλπ τα ξερω,τι ωρα ειναι

Και δεν το λες τόση ώρα; Έτοιμος είσαι, απορώ γιατί το καθυστερείς.

Εγώ στη θέση σου θα το είχα δώσει χθες, προκειμένου να τα έχω φρέσκα και να μην τα ξεχάσω (γνώμη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...