Προς το περιεχόμενο

Αγορα LG 55" Β9 και αποριες


jok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ αφου βγουμε απο οολη αυτη την κατασταση κατα ιουνιο σκεφτομαι να προβω σε αγορα της συγκεκριμενης τιβι ελπιζοντας καμια ευκαιρια απο τα μεγαλα καταστηματα.Τωρα σαν νεος κατοχος oled θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις καταρχην αποσταση θεασης θα εχω γυρω στα 2,4 με 2,7 μετρα σε ευθεια και λιγο πλαι.Στο θεμα που με καιει οπως και τους περισσοτερους το burn in

η χρηση της τηλεορασης ειναι για μενα 50% digea cosmote tv και 50% netflix στο μακρινο μελλον με ελευση ps5 ισως γινει και για gaming αλλα προς τ παρων οχι, ομως στην ερωτηση που καιει ειναι οτι εστω βλεπω πχ σταρ 4 ωρες την κλεισω να κανει το CC της και μετα συνεχιζω απο κει που αφησα το ιδιο καναλι με το ιδιο λογοτυπο θα χει θεμα απο το να εβλεπα ταινιες πχ ή επειδη εκανε τον κυκλο της δν εχει θεμα να αποκτησει στο μελλον burn in? Γενικα θελω να καταληξω στο οτι μεσα στις συνεχομενες ωρες προβολης πριν την κλεισω στο 4ωρο οπως εχω διαβασει πειραζει να το χω στο ιδιο καναλι εφοσον κανω κανονικα τα CC η ντε και καλα ανεξαρτητως cc πρεπει να κανω ας πουμε ζαπινγκ; Γενικα λογω δουλειας η τηλεοραση θα ειναι ανοιχτη απο τις 8 αργα το απογευμα μεχρι το πολυ 2 το βραδυ θα εχω θεμα πιστευετε ευχαριστω για τον χρονο σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...