Προς το περιεχόμενο

Νέο περιβάλλον και περιεχόμενο για την υβριδική πλατφόρμα της ΕΡΤ


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, pth76 είπε

Στην δική μου philips smart δουλεύει μόνο στο skai το αντίστοιχο. Στα κανάλια της ΕΡΤ παπαλα...

Το επιβεβαιωνω , το Skai λειτουργει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην δική μου 49KS7000 δουλεύει του OPEN και του SKAI εννοείτε δεν υπάρχει η εφαρμογή στο APPS για να την κατεβάσεις όπως δείχνει στο βίντεο η ερτ , μάλλον η ΕΡΤ έχει πάει σε άλλη version HBBTV 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα ρε παιδιά σε samsung series 7 μοντέλο 2018 κάνω όλα τα βήματα όπως τα δείχνει, και όταν φτάνω να πατήσω το κόκκινο κουμπί μου λέει "μη διαθέσιμο"

Ξέρει κανείς τι παίζει;

Επεξ/σία από petran_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Μεχρι σημερα πανως πληρωνω οσα και για το Netflix +διαφημισεις για περιεχομενο μετριο εως κακό και δημοσιογραφους τοποθετημενους.

Επεξ/σία από silentalex16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vlad27 είπε

Αυτό λέει στο site της απαράδεκτης samsung.

"

Υποστηριζόμενα Μοντέλα

Η λειτουργία Υβριδικής Τηλεόρασης μέσω της εφαρμογής HBBTV είναι διαθέσιμη στις παρακάτω σειρές τηλεοράσεων της Samsung:

  • 2018 (Σειρά Ν) – Κωδικοί Μοντέλων: Q900R, Q9FN, Q8CN, Q8FN, Q7FN, Q6FN, NU8502, NU8002, NU7402, NU7472, NU7302, NU7102, NU7122.
  • 2019 (Σειρά R) – Κωδικοί Μοντέλων: Q950R, Q90R, Q85R, Q80R, Q70R, Q60R, RU8002, RU7402, RU7102.       
  • 2020 (Σειρά T) – Κωδικοί Μοντέλων: Q950TS, Q800T, Q95T, Q90T, Q80T, Q70T, Q60T, TU8502, TU8072, TU7072, LSO3T, LSO1T."

Η δική σου δε νομίζω να είναι στη λίστα, όπως άλλωστε και η δικιά μου 4κ UE49KU6400 που την είχα πάρει ένα χιλιάρικο το 2016 ή 17. Τραγικοί απλά.

Που την βρήκες αυτή την λίστα; Γιατι στην λίστα της ΕΡΤ μια χαρά την έχει το μοντέλο.οτι να ναι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μερικοί ανέφεραν για Philips. Το μοντελο του 2019 OLED 754 παίζει κανονικά την υβριδική σε όλα τα κανάλια που έχουν. Για παλιότερα μοντέλα δεν γνωρίζω να σας πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε Sony W755 2015 λειτουργεί οκ, λίγο αργό interface, ανάλυση SD καρασυμπιεσμένη αλλά για αρχή καλά

(το μαγαζί θα νοσεί πάντα λόγω εξάρτησης από την εκάστοτε κυβέρνηση που δεν θα ενοχλήσει ποτέ το κατεστημένο που ζέχνει εντός & εκτός του μαγαζιού και πνίγει κάθε υγιή άνθρωπο που θέλει να παράγει έργο εκεί μέσα γιατί τους χαλάει την πιάτσα - τα έζησα και έχω πάρει τα βουνά - καμμιά κυβέρνηση δε θα ρισκάρει ποτέ να διαταράξει το μηχανισμό προπαγάνδας της ειδικά μετά το μάθημα που πήρανε με το ηρωικόν «μαύρο»)

Επεξ/σία από Mi_ka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, petran_7 είπε

Εμένα ρε παιδιά σε samsung series 7 μοντέλο 2018 κάνω όλα τα βήματα όπως τα δείχνει, και όταν φτάνω να πατήσω το κόκκινο κουμπί μου λέει "μη διαθέσιμο"

Ξέρει κανείς τι παίζει;


μια χαρά παίζει αλλά θέλει δουλειά και ένα συμβατικό τηλεκοντρόλ. Μπαίνεις στο εργοστασιακό μενού πατώντας διαδοχικά τα πλήκτρα info, menu, mute, power on. Στην συνέχεια την κανείς restore to factory settings και restart. Όταν ξανανοίξει (αν δεν ξανανοίξει τραβάς πρίζα) βάζεις ως χώρα την Ισπανία και την σεταρεις από την αρχή.  Για την ρύθμιση της ώρας γυρνάς σε manual mode. Εννοείται ότι δεν έχω καμία ευθύνη αν την brickάρετε την τηλεόραση.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα προσπεράσω τα πόσα λεφτά τις έχουμε ακουμπήσει με το έτσι θέλω τόσα χρόνια. Θεωρώ όμως πως από τη μια η ΕΡΤ βάζει γενικά πάρα πολύ καλές εκπομπές-σειρές-ταινίες-ντοκιμαντέρ που δεν τις βλέπεις γενικά και ένα μεγάλο μπράβο που προσπαθεί να εξελιχθεί αλλά....ομοίως και εγώ σε τηλεόραση LG τετραετίας πάτησα το κουμπί και περίμενα περίμενα μέχρι να φορτώσει με αποτέλεσμα να το κάνει δύσχρηστο... 

 

Επεξ/σία από nefos78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...