Προς το περιεχόμενο

Τρόποι αποστολής Aliexpress


Achillf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

θελω να ρωτήσω ποια αλλη μεθοδος αποστολης στο aliexpress (δεν εχουν ολα τα stores τις ιδιες μεθοδους) εκτος απο την DHL που είναι πανακριβη φερνει το πακετο η courier και δεν χρειαζεται να παω εγω στο ταχυδρομειο να το παρω. Αναφερομαι για μικροπροιοντα και οχι για βαρια δεματα. Δηλαδη για δεματα κατω του κιλου. Η μεθοδος ePacket πχ το φερνει η courier?

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία μου και μόνο, έχω να σου πω ότι όλα τα φθηνά (συμπεριλαμβανόμενου και του ePacket) έρχονται με ταχυδρομείο, μόνο DHL και EMS (που έρχεται με ΕΛΤΑ Courier) θα έρθουν σπίτι. Δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με το Aliexpress Premium Shipping, αλλά δεν είναι φθηνό, όπως και να 'χει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, vagos789 είπε

Οτι εχω παραγγειλει φετος απο Aliexpress μου εχει ερθει στο σπιτι,με ΕΛΤΑ,με Γενικη,με ACS

Ποια μέθοδο αποστολής διάλεξες; Για τι ειδους προϊοντα; Θύμασαι τα κόστη των μεταφορικών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, vagos789 είπε

Οτι εχω παραγγειλει φετος απο Aliexpress μου εχει ερθει στο σπιτι,με ΕΛΤΑ,με Γενικη,με ACS

Πήρες φετεινά από Ali ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τυχερέ.

Εγώ κάτι του Γενάρη Φλεβάρη ακόμη περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Πήρες φετεινά από Ali ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τυχερέ.

Εγώ κάτι του Γενάρη Φλεβάρη ακόμη περιμένω.

Ισχύει, και γω μια από τα ίδια. Αγαναχτάς μέχρι να σου ρθει, χάνεται και η ουσία του προϊόντος που περιμένεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά επειδή δεν το γνωρίζω η ePacket μέθοδος αποστολής από Ali έρχεται εξολοκλήρου πάντα με ΕΛΤΑ; συστημένο; πχ για δέμα αξίας 15-20€ όχι αυτά που είναι free shipping για μικρό πράγματα 

Επεξ/σία από billys gt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...