Προς το περιεχόμενο

Gaming PC [Budget 750 ευρώ]


gorillas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/4/2020 στις 2:52 ΜΜ, gorillas είπε

Πολύ εποικοδομητική συζήτηση και σε κοσμιότατο τόνο, μπράβο και στους τρεις σας από ένα μέλος 16 χρόνων του Insomnia!

Τι φαση ? 16 χρονων? Ο αλλος μαθητης σου? Μηπως απλα εσυ εισαι ο πιτσιρικας και δεν το λες? δεν ειναι κακο να θες rgb κακο ειναι να λες ψεμματακια...

Offtopic αλλα κατι βρωμαει στην φαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xristakos95 είπε

Τι φαση ? 16 χρονων? Ο αλλος μαθητης σου? Μηπως απλα εσυ εισαι ο πιτσιρικας και δεν το λες? δεν ειναι κακο να θες rgb κακο ειναι να λες ψεμματακια...

Offtopic αλλα κατι βρωμαει στην φαση...

Χαχαχαχαχα! Είμαι μέλος στο insomnia από το 2004.. Κοίτα τον τόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, gorillas είπε

Συμφωνώ σε αυτά που λες, αλλά είναι μαθητής μου, του κάνω μαθηματικά! Δεν θα το πληρώσω εγώ αλλά οι γονείς του προφανώς! Προσπαθώ να του εξηγήσω την μη χρησιμότητα των RGB αλλά έχει κλειδώσει..

Νομιζα γιος σου ηταν. Στους γονεις να το εξηγησεις τοτε χαχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχ ζητω συγγνωμη τωρα το διαβασα ολο και διαβασα λαθος. Δεν το σβηνω να ξερουν ολοι ποσο απροσεκτος ειμαι 😄

Συνεχιστε την κουβεντα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, leros2004 είπε

Εντάξει δεν ειναι κακο να θελει rgb, ετσι και αλλιώς ανέβηκε το budget. Είναι και πιτσιρικάς 

Καλά σίγουρα δεν είναι κακό, είναι απλά αχρείαστο και έχει επίπτωση στην ποιότητα του build! Το μόνο καλό είναι ότι το τελευταίο μήνα είναι συνέχεια διαβασμένος, έχει πέσει στην ανάγκη μου!😈😈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η παραγγελία έγινε, αναμένουμε διαθεσιμότητες και λοιπά ευτράπελα!! 900 ευρώ και του RGB το κάγκελο!

 

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθειά σας.

 

 

Καταγραφή1.PNG

Επεξ/σία από gorillas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά δεν θα ήταν εντάξει με το σενάριο ένα δυνατό pc στα 750ε και με ωραίο κουτάκι και μετά απλά αντί για όλα έξτρα rgb και να ξεφύγει η τιμή απλά βάζει μέσα ταινία led στο κουτί και έχει και το εφέ του και τελείωσε η υπόθεση

Επεξ/σία από Panagiotis321
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Panagiotis321 είπε

Καλά δεν θα ήταν εντάξει με το σενάριο ένα δυνατό pc στα 750ε και με ωραίο κουτάκι και μετά απλά αντί για όλα έξτρα rgb και να ξεφύγει η τιμή απλά βάζει μέσα ταινία led στο κουτί και έχει και το εφέ του και τελείωσε η υπόθεση

Υπάρχει μεγάλη τρέλα με τα φωτάκια! Και άντε αν είναι ένα ήρεμο χρώμα, να πεις εντάξει, αλλά βλέπεις κάτι Χριστουγεννιάτικα δέντρα που σε πιάνει επιληψία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα. Επαναφέρω το θέμα γιατί έχει προκύψει ένα θέμα με το τροφοδοτικό και πρέπει να το αντικαταστήσουμε με κάποιο άλλο!

Τι έχετε να προτείνετε από digitalmaster?

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...