Προς το περιεχόμενο

TABLET LENOVO TAB M10 TB-X505F στα 129€ (E-Shop)


chriskoz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/tablet-lenovo-tab-m10-tb-x505f-101-ips-32gb-2gb-wifi-android-9-black-p-PER.917016 στα 129

ενώ στο Skroutz από 147€ συν τα μεταφορικά

https://www.skroutz.gr/s/20451772/Lenovo-Tab-M10-X505-10-1-32GB-Slate-Black.html

 

αξίζει λέτε? Για απλή χρήση, για δώρο στη μητέρα μου δηλαδή 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ταμπλετ ειναι, κανει την δουλεια του με το παραπανω. Το εχω παρει σε αυτη την τιμη απο αλλο καταστημα. Σε αυτα τα χρηματα κ σε αυτη την χρονικη περιοδο ειναι οτι καλυτερο. Καλη κατασκευη και μπαταρια, αρκετη η μνημη ραμ κ καλος ο επεξεργαστης - προσωπικη γνωμη και εκτιμηση μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ατομα καποιας ηλικιας (οχι απαραιτητα τριτης), που δεν εχουν ερθει σε επαφη ουτε με υψηλες ταχυτητες, ουτε με μεγαλες αναλυσεις, εννοειται δε θα ειναι προβλημα. Για μικροτερες ηλικιες ισχυει το ουτε για σουβερ. Θα σπασει νευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Σοβαρά; To Τab A 2019 μου πάντως έχει άλλη γνώμη. 

τωρα καλο ειναι αλλα σε ενα χρονο δεν θα ειναι ...... τουλαχιστον 3gb ram  για να το εχεις για 3 χρονια να τρεχει ανετα και να μην σκαλωνει μολις το φορτωνεις λιγο  η γνωμη μου γιατι μολις πουλησα ενα με 2 ραμ  και ηταν δραμα  ....... αλλα για απλή χρήση, για δώρο στη μητέρα,  ομως κανει , απλα λεω  πως ειναι τα πραγματα .Γενικα για τετοιο ταμπλετ να το εχεις υπόψιν σου για μετα  αυτα απο εμενα  ......

Επεξ/σία από zoulis1986
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, vanbono είπε

Μια χαρα ταμπλετ ειναι, κανει την δουλεια του με το παραπανω. Το εχω παρει σε αυτη την τιμη απο αλλο καταστημα. Σε αυτα τα χρηματα κ σε αυτη την χρονικη περιοδο ειναι οτι καλυτερο. Καλη κατασκευη και μπαταρια, αρκετη η μνημη ραμ κ καλος ο επεξεργαστης - προσωπικη γνωμη και εκτιμηση μο

έχουν ανεβει οι τιμές παντού (μέχρι και στο αμαζον) άρα το ιστορικό Σκρουτζ σα μέτρο σύγκρισης δεν ισχύει αυτή την περίοδο γιατί ίσως επανέλθουν οι τιμές σε έναν η και παραπάνω μήνες . Άρα +ότι αν σε βολεύει eShop point δεν περίμενεις και κούριερ αν το χρειάζεστε άμεσα μάλλον προχωρήστε 

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, drade είπε

Εμένα πάντως το Sony Z4, με 3gb ram, ψιλό σέρνεται.

 

8 λεπτά πριν, zoulis1986 είπε

πες τα !!!!!!

Ξέρετε το Sony Z4 είναι του 2015 με τον SD810. Και 18gb Ram να είχε πάλι θα κολούσε.
Ένας σύγχρονος cpu με 2gb RAM στέκεται μια χαρά. Δεν κοιτάμε μόνο τη RAM στα tablet και τα κινητά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, petran91 είπε

Ξέρετε το Sony Z4 είναι του 2015 με τον SD810. Και 18gb Ram να είχε πάλι θα κολούσε.
Ένας σύγχρονος cpu με 2gb RAM στέκεται μια χαρά. Δεν κοιτάμε μόνο τη RAM στα tablet και τα κινητά.

Συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα το tablet του θεματος ειναι του 2018, με low end επεξεργαστη του 2018 και 2 gb ram. Ο φιλος απο πανω σχολιασε οτι το δικο του , με high end επεξεργαστη του 2015 και 3 b ram σερνεται...

Επεξ/σία από sexymwro7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sexymwro7 είπε

Συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα το tablet του θεματος ειναι του 2018, με low end επεξεργαστη του 2017 και 2 gb ram.

Γι'αυτό και είχε την τιμή που είχε.

Τώρα πλέον εξαντλήθηκε και εις άλλα με υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...