Προς το περιεχόμενο

[Drone] Eachine E58 With 720P Wide Angle Camera @ Banggood 35.77€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω απο τα reviews καταλαβα οτι ειναι αξιοπρεπες για τα χρηματα του, λογικη δεν υπαρχει στο: με λιγα παραπανω παιρνεις καλυτερο, ετσι μονο με κανονικο ελικοπτερο μπορεις να καταληξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Τι ήθελες και ασχολήθηκες με το νήμα.... σατανά! :D

Τελικά δεν βλέπω να την γλιτώνουμε την αγορά... :P

 έφτιαξα θρέντ γιατι το βλέπω να τραβάει πολύ και να μη χαλάμε το θέμα των προσφορών. Αν οι αντμίνς κρίνουν οτι κάτι χρειάζεται τροποποιηση, ελεύθεροι να παρέμβουν. 

6 ώρες πριν, Dantε είπε

Αν πάρεις στο χέρι σου το drone και παίξεις λίγο μαζί του, θα δεις οτι δεν έχει πολύ νόημα να ασχοληθείς μαζί του για μονταρίσματα. Μιλάμε για σκουπιδοντρόν όχι αστεία. Κάτι τέτοια ντρον κάνουν πιο πολύ κακό παρά καλό στην κοινότητα των drones γιατι πολλές φορές τα αγοράζει ο κόσμος ακριβά (πάνω απο 40Ε) και μετά καταλαβαίνει πόσο σκουπίδια είναι και απογοητεύεται. 

Για μένα σε αυτή την κατηγορία το μόνο που ίσως αξίζει λίιγο είναι το 

https://www.banggood.com/VISUO-XS809HW-WIFI-FPV-With-Wide-Angle-HD-Camera-High-Hold-Mode-Foldable-Arm-RC-Drone-Quadcopter-RTF-p-1149086.html 

με 3 μπαταρίες. Την κάμερα μην τη θεωρείτε κάμερα, απλά βλέπεις που πας. Είναι σε όλα τα drones αυτής της κατηγορίας σκουπιδοκάμερες, ο,τι και αν λένε στα χαρτιά.

 

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα μονος μου εχω γραψει για τις προσδοκιες μου και τα ιδια λεμε.

Το μονο που ισως πειραξω ειναι το θεμα της μπαταριας,τιποτα παραπανω.

Δε βλεπω νοημα και να το πας πανω απο 100 μετρα αφου το wifi δε θα πιανει εκει και θα το δουλευεις μονο με το ματι.

Προσωπικα εαν ηθελα να δωσω λεφτα για drone,θα εφτιαχνα ενα μονος μου.Σχεδια απειρα,το προσαρμοζεις στις αναγκες σου,εχω και 3d printer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί λίγο παραπάνω από το να πετάει στο σαλόνι η στον κήπο να δει και το παρακάτω

https://www.banggood.com/Eachine-Wizard-X220-FPV-Racing-RC-Drone-Blheli_S-F3-6DOF-2205-2300KV-Motors-5_8G-40CH-200MW-VTX-ARF-p-1085802.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
 

με αυτό έμαθα και αρκετοί φίλοι ακόμα,αλλά θέλει εξτρά τηλεκατευθυνση και googles τα οποία μένουν για τα επόμενα drones

Επεξ/σία από kom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, kom είπε

αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί λίγο παραπάνω από το να πετάει στο σαλόνι η στον κήπο να δει και το παρακάτω

https://www.banggood.com/Eachine-Wizard-X220-FPV-Racing-RC-Drone-Blheli_S-F3-6DOF-2205-2300KV-Motors-5_8G-40CH-200MW-VTX-ARF-p-1085802.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
 

με αυτό έμαθα και αρκετοί φίλοι ακόμα,αλλά θέλει εξτρά τηλεκατευθυνση και googles τα οποία μένουν για τα επόμενα drones

Αυτό είναι καλύτερο από το EG16 Winggod;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Τελικά του θέματος έχει gps ή όχι?

Αν όχι,  πώς εκτελεί το "one Key Automatic Return" που λέει ότι έχει?

Δεν εχει. Δεν διαβαζεις τα ποστ των σελιδων το εξηγω ποια εχουν.

αν δεις πως λειτουργει αυτο απο κανα βιντεο, προσεχε μην σου ερθει σε κανα κεφαλι... :) δεν βρισκει την βαση του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
11 ώρες πριν, JohnMik είπε

Παιδιά παρέλαβε κανείς το συγκεκριμένο? Γιατί δεν έχω τρακινγκ και αγνοείται. 

Παραγγελια την ίδια μέρα με την ανάρτηση,έφυγε την επομενη μέρα και μέχρι και σήμερα αγνοείται η τύχη της
Πριν 3 μέρες όμως ζήτησα refund και σήμερα μπήκαν τα λεφτά μου πίσω στην θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ζήτησα και πήρα refund. Πέρασε 1,5 μήνας..

Διαφορετική αποστολή επίσης χωρίς tracking απο bangood που έγινε ship ακριβώς την ίδια μέρα με το e58, μου ήρθε χτες.

Oπότε έχω μια ελπίδα να μου έρθει και το e58 αυτές τις μέρες, αν δε χαθεί κάπου ενδιάμεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...