Προς το περιεχόμενο

Αγορα Νεου Skoda Kamiq 1.0 116hp Ambition - Suzuki Vitara 1.4 GL+ HYBRID 48V 129HP


Noobios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το νέο ford puma? Από ότι βλέπω η εκδοση st line είναι στα 21 με πολύ καλό εξοπλισμό και χώρους.

Αν και δεν θέλω SUV ( και θα ήθελα να ανοίξω ένα θέμα γιατί όλοι έχουν πάθει τρέλα με τα SUV) έστειλα σήμερα στην ford για τεστ ντραιβ έτσι για να το δω , να δω και τι λέει ο χιλιαρης σε αυτό το αμάξι

Αν έχω κάποιο νέο θα ενημερώσω ( από 11 φαντάζομαι που θα ανοίξουν όλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλεπω και αλλους που προτειναν το Puma παιδια αλλα ειχα πει και νωριτερα οτι ειμαι λιγο γομαρακι θα ειμαι αρκετα στριμοκωλα στο Puma. Παμε για χωρους πιο πολυ. Για αρχη εχω ηδη μιλησει για τεστ ντραιβ karoq, kamiq, vitara την επομενη εβδομαδα που με το καλο θα ανοιξουν οι αντιπροσωπειες και επανερχομαστε με εντυπωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Noobios είπε

Λογικα στον Κριτσικη στον Πειραια.

Στο δίκτυο του Σφακιανάκη πάντως, τα δίνουν μόνο για test drive (καμιά ώρα περίπου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peugeot 2008 2020; Βλέπω πολύ καλή τιμή και υπερπλήρη εξοπλισμό στην βασική έκδοση active έχει τα πάντα infotainment CarPlay hill assist led μπρος πίσω clima. 

Απο κινητήρες δεν ξέρω τι παίζει όμως. Ο 1.2 puretech με τα 130hp είναι ο πιο σωστός πιστεύω αλλά δεν έχω ιδέα για αξιοπιστία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/4/2020 στις 11:05 ΠΜ, jmmys είπε

Πώς γίνεται να μην είναι αξιόπιστο και  VFM γκρουπ και να πουλάει τόσες δεκαετίες σε ΟΛΟ το κόσμο τρελλά;;;;

Πως γινεται?

Απλα χαλανε.

Συνεχεια και αδικαιολογητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jmmys είπε

Κλειστά τα σχολεία δυστυχώς.

και με ανοιχτα δυστυχως συνεχιζουν να χαλανε 

https://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Ereyna-Autocheck-Ta-prwta-fetina-apotelesmata_158219.asp

https://www.autoblog.gr/2019/11/15/oi-pio-aksiopistes-anaksiopistes-markes-kai-ta-pio-aksiopista-anaksiopista-autokinhta/

 

ενταξει,δεν τα λες και τερατα αξιοπιστιας τα volkswagen ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, georgekz750 είπε

και με ανοιχτα δυστυχως συνεχιζουν να χαλανε 

https://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Ereyna-Autocheck-Ta-prwta-fetina-apotelesmata_158219.asp

https://www.autoblog.gr/2019/11/15/oi-pio-aksiopistes-anaksiopistes-markes-kai-ta-pio-aksiopista-anaksiopista-autokinhta/

ενταξει,δεν τα λες και τερατα αξιοπιστιας τα volkswagen ε?

🤣

Πλάκα έχεις,αντικειμενικές έρευνες,το ένα έχει π.χ. την Alfa romeo στη τρίτη θέση, αξιόπιστη εταιρεία δηλαδη και το άλλο στην 29,προτελευταία,για τα μπάζα δηλαδη.Τι ισχύει τελικά για την Alfa π.χ.

Το ότι δεν αναφέρεται σε ποια μοντέλα,η κάθε εταιρεία έχει δεκάδες με άλλες δεκάδες κινητήρες,δεν παίζει ρόλο για το autotriti,έτσι γενικά και αόριστα η τάδε εταιρεία είναι αξιόπιστη και η τάδε όχι.Φουλ αξιόπιστη έρευνα.

Εντάξει το autotriti, γνωστό για τους πιτσιρικάδες αναγνώστες που έχουν και άποψη για αξιόπιστια αυτοκινήτων ενώ δεν έχουν καν δικό τους αμάξι ή δίπλωμα οδήγησης,

αλλά το δεύτερο του autoblog είναι κορυφή.Λιγοτερο αξιόπιστο VW το Atlas,ένα αμάξι που κυκλοφορεί μόλις 3 χρόνια και δεν κυκλοφόρησε ποτέ Ευρώπη και πιο αξιοπιστο VW το GTI.Ποιο από ολα;;;;α οκ ολα τα gti.Τα transporter είναι μεσα;;;

Να'σαι καλά με έκανες να γελάσω.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jmmys είπε

🤣

Πλάκα έχεις,αντικειμενικές έρευνες,το ένα έχει π.χ. την Alfa romeo στη τρίτη θέση, αξιόπιστη εταιρεία δηλαδη και το άλλο στην 29,προτελευταία,για τα μπάζα δηλαδη.Τι ισχύει τελικά για την Alfa π.χ.

Εντάξει το autotriti, γνωστό για τους πιτσιρικάδες αναγνώστες που έχουν και άποψη για αξιόπιστια αυτοκινήτων ενώ δεν έχουν καν δικό τους αμάξι ή δίπλωμα οδήγησης,

αλλά το δεύτερο του autoblog είναι κορυφή.Λιγοτερο αξιόπιστο VW το Atlas,ένα αμάξι που κυκλοφορεί μόλις 3 χρόνια και δεν κυκλοφόρησε ποτέ Ευρώπη και πιο αξιοπιστο VW το GTI.Ποιο από ολα;;;;

Να'σαι καλά με έκανες να γελάσω.

Καλο ειναι να γελας,να εισαι γερος και δυνατος να πληρωνεις το "αξιοπιστο" σου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, georgekz750 είπε

Καλο ειναι να γελας,να εισαι γερος και δυνατος να πληρωνεις το "αξιοπιστο" σου 😂

Δεν εχω VW,αλλα Μερκ και Toyota και αυτές θεωρώ κορυφή αξιοπιστίας σε κάποια συγκεκριμένα μοντέλα,όχι σε όλα φυσικά.

Και να θυμάσαι,οι αντικειμενικές έρευνες συγκρίνουν πάντα αμάξια ανά κατηγορία και μοντέλο,διότι άλλο το Golf π.χ του 2018 και άλλο του 2008,άλλο το Polo και άλλο το Phaeton και άλλο το R32.

οι φυλλάδες τύπου autotriti τσουβαλιαζουν όλα τα μοντέλα,άσχετα αν είναι mini κατηγορία ή λιμουζίνα ή αμάξια διαφορετικών εποχών,σαν ένα και στο πετάνε.Το ότι παρά πολλά τεστ είναι κατευθυνόμενα ή πληρωμένα το αφήνω στην άκρη.

Επίσης 100 έρευνες να δεις,100 διαφορετικά αποτελέσματα θα βρεις,οπότε μην τα πολυπιστευεις.

Καλό σου ΣΚ.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, jmmys είπε

Δεν εχω VW,αλλα Μερκ και Toyota και αυτές θεωρώ κορυφή αξιοπιστίας 

Μερκ ελ. Respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και κάποιο μοντέλο να είναι λίγο πιο αδύναμο στην αξιοπιστία, δεν είναι το μόνο που μετράει. Σε όλη την Ευρώπη αγοράζουν VAG και Γαλλικά. Ε κάτι θα τους βρίσκουν. Αλλά στην Ελλάδα παιρνουν τον κάθε γιαπωνέζικο κουβά και πληρώνουν χρόνια πανάκριβα σέρβις στην Toyota γιατί ειναι "αξιοπιστη". Στα ίδια χιλιόμετρα το Toyota της οικογένειας πάντως έχει βγάλει πιο πολλά θέματα απο το VW που δουλεύει ρολόι. Αλλά εντάξει το Autotriti ξέρει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Ακόμα και κάποιο μοντέλο να είναι λίγο πιο αδύναμο στην αξιοπιστία, δεν είναι το μόνο που μετράει. Σε όλη την Ευρώπη αγοράζουν VAG και Γαλλικά. Ε κάτι θα τους βρίσκουν. Αλλά στην Ελλάδα παιρνουν τον κάθε γιαπωνέζικο κουβά και πληρώνουν χρόνια πανάκριβα σέρβις στην Toyota γιατί ειναι "αξιοπιστη". Στα ίδια χιλιόμετρα το Toyota της οικογένειας πάντως έχει βγάλει πιο πολλά θέματα απο το VW που δουλεύει ρολόι. Αλλά εντάξει το Autotriti ξέρει. 

Και για τον αδερφό μου που πήρε κούτα αμάξι 60000 ( bmw) το δικό σου κουβα τον λέει.Δεν ξέρω τι αμάξι έχεις αλλά σίγουρα όχι 60000 καινούριο. Ο χαρακτηρισμός κουβάς δεν είναι ωραίος. Ανθρώποι μπαίνουν μέσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...