Προς το περιεχόμενο

OnePlus: Δύο εβδομάδες μετά το λανσάρισμα του OnePlus 8 ξεκίνησε τις απολύσεις στην Ευρώπη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, mants118 είπε

σε γραφείο με τρία άτομα απολύθηκε το 80%. Πόσοι έμειναν δηλαδή;;;; 😛

Είναι από εκείνες τις ελάχιστες φορές που χαίρομαι για το γεγονός ότι ζω εις το Ελλαδιστάν και όχι σε μια ανεπτυγμένη χώρα που προχωρά σε απολύσεις λόγο.....υπερανάπτυξης😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

17 ώρες πριν, [email protected] είπε

αυτά παθαινουν αυτοί που από flagship killer γινονται flagship....ακολουθούν και αλλοι .κινέζικα έως μονο 300 ευρο νομος.mi9t έχω εξαιρετικο μέχρι εκεί ομως

Mi 9t pro . Άριστο μεν . Σάπιο λογισμικό . Αλλά έως 350. Τ mi 10, λέει 800 ευρο χΧαχαχ γελάνε κ οι πέτρες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απόλυση και πρόσληψη με σύμβαση μυρίζομαι...εκεί που δεν έκανε απολύσεις  μάλλον δεν την έπαιρνε νομικά. Η δουλειά δεν μειώθηκε όποτε πάμε για νέους όρους ..Μάλλον βρήκε παραθυράκια  σε ορισμένες χώρες και το εκμεταλλεύεται. 

Επεξ/σία από dextermosser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Giorgos20177 said:

Mi 9t pro . Άριστο μεν . Σάπιο λογισμικό . Αλλά έως 350. Τ mi 10, λέει 800 ευρο χΧαχαχ γελάνε κ οι πέτρες 

θα ανεβουν και αυτα.Στο χερι μας ειναι αν θα τους στηριξουμε η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, barman_ είπε

θα ανεβουν και αυτα.Στο χερι μας ειναι αν θα τους στηριξουμε η οχι

Δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω πάνω απο350 για Xiaomi. Αν είναι να δώσω παν. Από 350. Δίνω 500  600 κ πάω σε Samsung lg iphone . Ξεκάθαρα.  Μου έβγαλαν τ σάπιο mi note 10 με παλιό επεξεργαστή 500 κ δεν τ ακουμπάει κάνεις πέρα από κάποιους που την πάτησαν κ τ πήραν κ τώρα τ δίνουν όσο τ mi 9t pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giorgos20177 είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω πάνω απο350 για Xiaomi.

Κανόνας απαράβατος , και πολλά λες. Για το note 10 δε φταίει η xiaomi αλλά αυτοί που το αγόρασαν, σε τέτοια τιμή απλά δεν το ακουμπάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνετε το never shettle ισχύει και για τους υπαλλήλους της. 😄

Έχω περιέργεια να δω πως θα πουλήσει εφέτος με το Pro να είναι αρκετά ακριβότερο από S20+  🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Giorgos20177 said:

Δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω πάνω απο350 για Xiaomi. Αν είναι να δώσω παν. Από 350. Δίνω 500  600 κ πάω σε Samsung lg iphone . Ξεκάθαρα.  Μου έβγαλαν τ σάπιο mi note 10 με παλιό επεξεργαστή 500 κ δεν τ ακουμπάει κάνεις πέρα από κάποιους που την πάτησαν κ τ πήραν κ τώρα τ δίνουν όσο τ mi 9t pro

 

7 hours ago, chios said:

Κανόνας απαράβατος , και πολλά λες. Για το note 10 δε φταίει η xiaomi αλλά αυτοί που το αγόρασαν, σε τέτοια τιμή απλά δεν το ακουμπάς. 

Συμφωνώ απόλυτα και με τους δύο. Τα 300 είναι το peak μου για μια συσκευή που είναι μονίμως σε beta έκδοση το λειτουργικό της 

 

Ομοίως και με την oneplus δίνω αβαντζο λίγο παραπάνω αλλά μέχρι εκεί. Αρχίσουν και ξεφεύγουν και οι 2

 

Βλέπω  αγγελίες στο χιλιάρικο γιαν xiaomi k oneplus και γελάω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...