Προς το περιεχόμενο

Δεν το πιστεύω!!!


tasos1964

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ποιον να πω τον πόνο μου?!!! Είχα ένα πληκτρολόγιο (turbox) και μετά από μερικούς μήνες το πλήκτρο < ζ > νέκρωσε ξαφνικά. Πατούσα και δεν έγραφε τίποτα, νεκρό.

Αγόρασα καινούριο πληκτρολόγιο Microsoft και μετά από έναν μήνα νέκρωσε και πάλι και στο καινούριο πληκτρολόγιο!! Δεν μπορώ να γράψω το γράμμα ζ

Για να είναι σύμπτωση φαντάζομαι είναι μία στα τρισεκατομμύρια.... Κάτι άλλο παίζει... Ούτε αν αλλάξω σε αγγλικά, ούτε με κεφαλαία... τίποτα... λες και δεν υπάρχει...

Βρίσκω το γράμμα ζ στο ίντερνετ σε κάποιο κείμενο, το κάνω αντιγραφή και μετά επικόλληση κάθε φορά που το χρειάζομαι. Μόνο έτσι βγάζω άκρη όταν γράφω... έτσι το γράφω κι εδώ.

Τι μπορεί να φταίει ρε παιδιά? Να θέλει εξορκισμό??? Να είναι θέμα των windows? Έχω τα 10ρια...Καμιά καλή ιδέα κάποιος??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως απλά πατάς το Ζ πολύ έντονα; Λογικό είναι να φθείρονται περισσότερα τα πλήκτρα που καταπονούνται περισσότερο. 

Υ.Γ: Πάρε Logitech. :P

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοπελια ειμαι πλοκ κανε με αντ πλζζζζζζζζ?

 

On topic, σιγουρα ειναι περιεργο το προβλημα, εχεις δοκιμασει να το συνδεσεις σε αλλο υπολογιστη να δεις αν κανει την ιδια συμπεριφορα;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις σκοπό να το πας για επισκευή με την εγγύηση δες όταν το ανοίξεις αν έχει κοπεί η <<διαδρομή>> σε κάποιο σημείο στη μεμβράνη.

Με λίγο αλουμινόχαρτο μπορείς να το ενώσεις πάλι και να δουλέψει, το έχω κάνει σε δικό μου και δουλεύει μια χαρά :)

Εδώ φαίνεται λίγο το σημείο που εννοώ. Οι γραμμές που ενώνουν τα πλήκτρα. 

1688998127_unnamed(2).jpg.c22a8033f8bd690d01fa90718164a3c2.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, asmilon είπε

Κοπελια ειμαι πλοκ κανε με αντ πλζζζζζζζζ?

On topic, σιγουρα ειναι περιεργο το προβλημα, εχεις δοκιμασει να το συνδεσεις σε αλλο υπολογιστη να δεις αν κανει την ιδια συμπεριφορα;

Δυστυχώς δεν έχω πρόσβαση σε άλλον υπολογιστή, θα το έκανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...