Προς το περιεχόμενο

Τι κινητό να πάρω


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θες οπωσδηποτε amoled mi 9t αν θες επιδοσεις κ καλο bug-lag free λειτουργικο nova 5t

επειδη αγορασα προσφατα το nova 5t θα σου πω οτι η οθονη του ειναι παρα πολυ καλη ,δεν θα σε χαλασει που δεν ειναι amoled

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, IgnoreThem είπε

αν θες οπωσδηποτε amoled mi 9t αν θες επιδοσεις κ καλο bug-lag free λειτουργικο nova 5t

επειδη αγορασα προσφατα το nova 5t θα σου πω οτι η οθονη του ειναι παρα πολυ καλη ,δεν θα σε χαλασει που δεν ειναι amoled

Καλησπέρα φιλε σκέφτομαι να το πάρω.. Αν μπορείς να βοηθήσεις.. Η οθόνη πως είναι κάτω από ήλιο; Σε νετφλιξ καλά χρώματα; Σου ζεσταίνεται λόγω kirin που λένε? Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kp1 είπε

Καλησπέρα φιλε σκέφτομαι να το πάρω.. Αν μπορείς να βοηθήσεις.. Η οθόνη πως είναι κάτω από ήλιο; Σε νετφλιξ καλά χρώματα; Σου ζεσταίνεται λόγω kirin που λένε? Ευχαριστώ 

εχω γραψει αναλυτικοτατο review με αρνητικα κ θετικα στο skroutz ,ειναι στα προσφατα ,θα καταλαβεις ποιο ειναι 

κατω απο νταλα ηλιο δεν εχω δει πως ειναι ,προσφατα το αγορασα ,το απογευμα παντως με οχι ηλιο νταλα να πεφτει πανω μια χαρα την εβλεπα ,νετφλιξ δεν εχω κ δεν θα κατσω να δω ταινια σε κινητο ,youtube που βλεπω επισης ειναι μια χαρα ,τα χρωματα ειναι πολυ ζωηρα για αυτο κ το γυρισα σε προφιλ νορμαλ απο το ζωντανο,γενικως η οθονη του ειναι πολυ καλη ,amoled δεν ειναι φυσικα αλλα δεν νομιζω να σου λειψει

παιχνιδια δεν παιζω απαιτητικα οποτε δεν ζεσταινεται καθολου ,asphalt 9 legends που το ρυθμισα στο high ναι ζεσταθηκε αλλα πολυ λιγοτερο απο εναν snapdragon 820 που τον ειχα στα low

γενικοτερα θα πω οτι δεν εχει κατι να σε χαλασει ,πολυ καλο soc ,η οθονη αρκετα καλυτερη απο οτι θα περιμενε κανεις ,το λειτουργικο smooth κ χωρις bugs ,με πολλα χρησιμα πραγματα ,ο ηχος ειναι καλος αλλα εγω στο youtube πχ η κ στον music player αναγκαζομαι να το τερματισω σχεδον αλλα μονο σε αυτα ,σε ολα τα αλλα apps παιζει δυνατα ,δεν ξερω τι εχει κανει η huawei αλλα υποτευομαι οτι εχει να κανει με ενα service της (histen) σχετικο με τον ηχο οποτε θα δοκιμασω να το απενεργοποιησω να δω μηπως στρωνει

γενικοτερα ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την αγορα κ ειδικα με το οτι δεν εμπλεξα με buggy λειτουργικα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...