Προς το περιεχόμενο

Περίεργο πρόβλημα με σύνδεση στο Gmail.

doctorized

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω χρόνια λογαριασμό στο Gmail. Μπαίνω τόσο από υπολογιστή και από το κινητό. Τον τελευταίο χρόνο μπαίνω περισσότερο μέσω κινητού παρά μέσω υπολογιστή. Προσπαθώ σήμερα, μετά από 2-3 μήνες να μπορώ από τον υπολογιστή και μου λέει ότι ο κωδικός πρόσβασης είναι λάθος. Προσπαθώ να μπω από το κινητό μέσω καρτέλας ανώνυμης περιήγησης στο Chrome και δέχεται τον κωδικό κανονικά. Εννοείται πως έχω ελέγξει ότι γράφω σωστά τον κωδικό, έχω πατήσει το εικονίδιο που εμφανίζει τα γράμματα πίσω από τις κουκίδες και είναι σωστός, δεν είναι λάθος γραμμένος. Και οι 2 συσκευές μπαίνουν από το ίδιο WiFi. Έσβησα τελείως το λογαριασμό από το κινητό και τον πέρασα πάλι, τον δέχτηκε κανονικά. Τι στο καλό συμβαίνει; Καταλαβαίνω ότι πρόκειται για κάποιο θέμα ασφάλειας και δεν αφήνει τον υπολογιστή να μπει αλλά γιατί δεν μου δίνει μια επιλογή πχ να πατήσω κάποιον αριθμό στην οθόνη του κινητού όπως ζητούσε παλιότερα; Δεν κάνει τίποτε άλλο από το να μου πει ότι ο κωδικός πρόσβασης είναι λάθος. Τι του φταίει; 

Επεξ/σία από doctorized
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.