Προς το περιεχόμενο

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Επαγγελματίας;

ενταξει οχι απλα μπανιο αλλα να κολυμπαει αποσταση χωρις στολη κ.τ.λ για χειμωνα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρών! Αγαπημένη συνήθεια. Αν και δεν κρύβω πως πηγαίνω μόνο όσες ημέρες είναι καλός ο καιρός. Με βροχές ή δυνατό αέρα δεν κατεβαίνω για κολύμπι.

 

BTW Μήπως είναι σε λάθος κατηγορία/υποφόρουμ το τόπικ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, magnam είπε

Παρών! Αγαπημένη συνήθεια. Αν και δεν κρύβω πως πηγαίνω μόνο όσες ημέρες είναι καλός ο καιρός. Με βροχές ή δυνατό αέρα δεν κατεβαίνω για κολύμπι.

BTW Μήπως είναι σε λάθος κατηγορία/υποφόρουμ το τόπικ;

παιδια αν το ανοιξα σε λαθος κατηγορια διορθωστε με.σκοπος μου ειναι να μαζευτουμε αρκετα παιδια που μας αρεσει αυτου  του ειδους η αθληση.φιλε μου με πο

λυ κρυο πηγαινεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

παιδια αν το ανοιξα σε λαθος κατηγορια διορθωστε με.σκοπος μου ειναι να μαζευτουμε αρκετα παιδια που μας αρεσει αυτου  του ειδους η αθληση.φιλε μου με πο

λυ κρυο πηγαινεις;

Κοίτα, εξαρτάται κυρίως από την διάθεση και την κούραση. Εάν έχει πολύ κρύο και έχω γυρίσει αργά από την Υπηρεσία, δεν πρόκειται να πάω. Αλλά ΣΚ θα μπω. Τώρα αν έχει τίποτα τρελές θερμοκρασίες, όχι διότι δεν έχω και τον κατάλληλο εξοπλισμό (στολές), αλλά με τον μέσο χειμερινό καιρό στην περιοχή μου (αρκετά ήπιος χειμώνας) είμαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

ποια περιοχη εισαι φιλε;

Προς το παρόν νοτιοανατολικά προάστια. Βουτάω στον Σαρωνικό κόλπο. 😂😂 Εκεί, στις ωραίες παραλίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα στις 7 ειχα παει αγια μαρινα κορωπιου.εκει μενω.μπορεις να ερθεις αδερφε μου εισαι καλοδεχουμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, thanosfwto είπε

σημερα στις 7 ειχα παει αγια μαρινα κορωπιου.εκει μενω.μπορεις να ερθεις αδερφε μου εισαι καλοδεχουμενος

Δεν ξέρω αν πηγαίνεις συχνά εκεί και σε ποιο σημείο ακριβώς αλλά έχω δυο απορίες, αν ξέρεις.
1) όλο βλέπω την πινακίδα με το προιστορικό νησί όταν οδηγώ, όλο λέω να πάω εκεί και όλο το ξεχνάω ή δεν προλαβαίνω. Αξίζει η κολύμβηση εκεί; Βλέπεις τίποτα από την επιφάνεια; Πρέπει και να βγείς στο νησί;
2) εμφανίζεται η συμμορία που σπάει τα αμάξια εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλε μου φιλε μαλλον λες για το νησι του ντουνη που ειχε βρεθει οικισμος απο 3.500 χρονια πριν.εκει ειναι πολυ ωραια αλλα το πιανει ο αερας οταν φυσαει.προσωπικα πηγαινω 1 χιλιομετρο πριν στην παραλια της α.μαρινας σχεδον κατω απο την ομωνυμη εκκλησια γιατι το σπιτι μου ειναι απο πανω.χειμωνα καλοκαιρι ειμαι εκει ανεξαρτητως καιρου.η συμμορια ηταν στην βαρκιζα οχι εκει που λες απο οτι ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χειμερινός εδώ - με βροχές και χιόνια, δεν κολλάμε πουθενά, χαχα.

Μόνο η καραντίνα μας σταμάτησε...

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, djcat είπε

χειμερινός εδώ - με βροχές και χιόνια, δεν κολλάμε πουθενά, χαχα.

Μόνο η καραντίνα μας σταμάτησε...

ουτε αυτο μας σταματησε!!πηγαινα πρωι στις 7 η ωρα!!που πας για μπανιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...