Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για αλλαγή προγραμματος στο netflix


pug_f_e

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Έχω το πιο φτηνο πακετο και είμαι στα μέσα της συνδρομής.αν πατήσω για αναβάθμιση μου λέει ότι για τις υπόλοιπες 15 μέρες δε θα χρεωθω κάτι. Και λογικά από την επόμενη ανανέωση θα μου τραβήξει αντί 8, 11 ευρώ η 14 .οτι επιλέξω τέλος πάντων. Και εδώ έρχεται η ερώτηση.

Αν πατήσω αναβάθμιση και δε δώσω κάτι για τις επόμενες μέρες όπως μου λέει..  Και εγώ πριν λήξει πατήσω ακύρωση συνδρομής.. Και μετά ξαναπατησω ανανέωση συνδρομής στο φτηνο,  γινεται;;

 

Γιατί αν είναι έτσι.. αγοράζουμε το φτηνο, την επόμενη μέρα το γυρνάμε στο πιο ακριβό χωρίς επιβάρυνση και η ιστορία πάλι από την αρχή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιλογη του προγραμματος που επιλεγεις ισχυει απο την επομενη ημερομηνια χρεωσης του πακετου σου

Αν εχεις το φθηνο πχ και σε 10 μερες ειναι ημερομηνια πληρωμης του τοτε γυρναει στο καινουργιο πακετο 

Αν θελησεις να το ξαναλλαξεις ενδιαμεσα θα χρεωθεις τον επομενο μηνα το φουλ πακετο πχ που επελεξες και στον επομενο μηνα θα ξαναγυρισει στην νεα επιλογη

Τουλαχιστον ετσι το εχω καταλαβει εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στις 1 Οκτωβρίου αγόρασες το φτηνό πακέτο και στις 15 Οκτώβριο έκανες αλλαγή προγράμματος...

..συνεχίζεις κανονικά να έχεις τα προνομία για το πακέτο τον  8ευρω.(Δε χρεώνεσαι κάτι, ακόμη)

Στις 1 Νοεμβρίου μέχρι και 1 Δεκεμβρίου θα έχεις τα προνομία του προγράμματος που θα επιλέξεις και χρεώνεσαι αναλόγως.

Αυτό που λες ότι αγοράζεις το φτηνό και στα ενδιάμεσα αλλάζεις πακέτο και έχεις τα προνόμια της ακριβής συνδρομής, δεν ισχύει.

Επεξ/σία από DTsuras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν είχα το φθηνό πακέτο παλιά, κάποια στιγμή κατά λάθος είχα ενεργοποιήσει το premium. Το παίρνω χαμπάρι 10 μέρες πριν λήξει ο μήνας, μιλάω στο chat, τους λέω πως έχει το πράγμα ότι έκανα λάθος κλπ και μου έκαναν refund την διαφορά και για bonus με άφησαν να χρησιμοποιήσω και τις εναπομείνασες μέρες του premium. 

Φαντάζομαι ότι ίσως κάτι παρόμοιο θα ισχύει και εδώ, θα σε αφήνουν να χρησιμοποιήσεις νωρίτερα το premium, αλλά αν γίνει abuse θα το βλέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...