Προς το περιεχόμενο

Κάποια ανταλλακτικά του iPhone 8 είναι συμβατά με το iPhone SE


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Smky είπε

Δεν υπάρχει προσωπικό , σόρρυ αν έτσι φαίνεται . 

Μπίζνα είναι όλα και η apple την έχει πάει σε άλλο επίπεδο, αν εσύ στην δουλειά σου μπορεις να χρησιμοποιήσεις ότι στοκ έχεις στην αποθήκη για να φτιάξεις ένα καινούργιο μηχάνημα το οποίο παράλληλα να είναι καλό και φθηνο για τα δεδομένα της εταιρίας δεν θα το έκανες ; 

Ο κόσμος ζητάει φθηνά iPhone , πάρτε ! 

Τι περιμένει να του δώσει iPhone 11 ; 

Για εμένα μεγάλο μπράβο στην apple σαν εταιρια σε πολλά πράγματα .

iPhone θα πάρω όταν θα βγάλει το notch . Τώρα redmi k20 pro 

Παρερμήνευσα με συγχωρείς και εμένα για το ύφος . 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στις 28/4/2020 στις 5:15 ΜΜ, azuli είπε

Τελικα ειναι αληθεια αυτο που λενε.

Οσο πιο πολλα λεφτα εχεις τοσο πιο τσιγγουνης και τσιπης εισαι.

Ακουστε τι σκεφτηκαν τα ατομα ρε για να ξεφορτωθουν το στοκ απο παλια ανταλλακτικα!

Και επειδη μιλαμε για την apple και οχι για καμια αλλη εταιρια,ειναι ΠΟΛΥ πιθανο τα περισσοτερα απο αυτα τα ανταλλακτικα να προερχονται απο συσκευες που εχουν επιστραφει,ελαττωματικες,σπασμενες,βρεγμενες κλπ.

Τι,οχι?Δεν μας εχει δειξει η apple βιντεο με τα ρομποτακια που εχουν φτιαξει που αποσυναρμολογουν τις παλιες και χαλασμενες συσκευες για μην παει χαμενο ΡΟΥΘΟΥΝΙ?!

Ρε ειναι απιστευτοι οι τυποι,μεγαλυτεροι τσιπηδες ΔΕΝ υπαρχουν!

Θα πουλήσει; θα πουλήσει... Θα πηγαίνει βουτηρο με updates για τα επόμενα 5 χρόνια; Σίγουρα. Καλά κάνει η Apple. Δεν σου βάλαμε πιστόλι στο κρόταφο να το αγοράσεις. Πρέπει να σταματήσει αυτό με το κράξιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Psyber είπε

Νομίζω ότι ότι και να κάνει η Apple την κράζουμε. Η βασική κριτική εκ μέρους μου, έχει να κάνει με την υπερτιμολογηση των προϊόντων της. Θεωρώ ασύλληπτα τα λεφτά που ζητάει. Τώρα ,με το se νομίζω ότι διορθώνεται κάπως η κατάσταση. Και μη φοβάσαι για το underclock. Από Xiaomi με τριπλάσια ραμ καλύτερα θα πηγαίνει.

Πληρωνεις λειτουργικο στην apple . Οχι επειδη ειναι ομορφο και σταθερο, που ειναι, αλλα επειδη κοστιζει στην ιδια την apple η αναπτυξη του.

Σε αντιθεση με τον ανταγωνισμο που το παιρνει τσαμπα κανει κανα δυο visual αλλαγες, πεταει το bloatware της και στο δινει οπως ειναι. Κοινως ο ανταγωνισμος εχει μεγαλυτερο περιθωριο κερδους.

Το οτι η apple ομως πουλαει παραπανω ακομα κι ετσι, λεει πολλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...