Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Lenovo HE05 @ Gearbest 8.4€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Lenovo HE05 Magnetic Earphone Bluetooth Wireless BT5.0 Sports ...

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3001881553198409.html

Η τιμή ισχύει για αγορά μέσω της εφαρμογής Gearbest από το κινητό. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν αλλά δεν παρέχεται ο αριθμός αποστολής.

Από 9.7€ στο AliExpress.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυνατά φαίνονται σε αυτήν την τιμή. Λέτε να φάμε καμιά στραβή και να μην έρθουν ποτέ? (ή να έρθουν DOA).

Σκέφτομαι να τα χτυπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Glikos είπε

Δυνατά φαίνονται σε αυτήν την τιμή. Λέτε να φάμε καμιά στραβή και να μην έρθουν ποτέ? (ή να έρθουν DOA).

Σκέφτομαι να τα χτυπήσω.

Αν έρθουν DOA μπορείς να το επιστρέψεις μέσα σε 7 ημέρες. Επίσης, αν περάσουν αρκετές μέρες και δεν έχει φτάσει το δέμα νομίζω επιστρέφουν πίσω τα χρήματα. Αλλά δεν είμαι σίγουρος για το δεύτερο. 

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Lenovo HE05 Magnetic Earphone Bluetooth Wireless BT5.0 Sports ...

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3001881553198409.html

Η τιμή ισχύει για αγορά μέσω της εφαρμογής Gearbest από το κινητό. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν αλλά δεν παρέχεται ο αριθμός αποστολής.

Από 9.7€ στο AliExpress.

Ποσο καιρό δηλαδή θα κάνουν να έρθουν ; κουριερ επιλέγουν αυτοί η εμείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω 2 μήνες. Είναι καλό vfm μέχρι τα 10-12€. Η μπαταρία βγάζει 4 με 6 ώρες, συνδέονται εύκολα και έχουν αρκετά καλή εμβέλεια, η ποιότητα/εμβέλεια μικροφώνου είναι μέτρια. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VaggD είπε

Τα έχω 2 μήνες. Είναι καλό vfm μέχρι τα 10-12€. Η μπαταρία βγάζει 4 με 6 ώρες, συνδέονται εύκολα και έχουν αρκετά καλή εμβέλεια, η ποιότητα/εμβέλεια μικροφώνου είναι μέτρια. 

4-6 ώρες για τηλέφωνα η μουσική; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, VaggD είπε

Τα χρησιμοποιώ για μουσική και για λίγο τηλέφωνο όποτε η 4-6 ώρες είναι ένας μέσος όρος. 

Άρα για τηλέφωνο θα βγάζει 8 ώρες όπως σχεδον όλα ωραία. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, VaggD είπε

Τα χρησιμοποιώ για μουσική και για λίγο τηλέφωνο όποτε η 4-6 ώρες είναι ένας μέσος όρος. 

Aπο ήχο τι λένε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Lalakis1975 said:

Άρα για τηλέφωνο θα βγάζει 8 ώρες όπως σχεδον όλα ωραία. 

Δεν αποκλείεται! Γενικά για απλή χρήση είναι οκ, εγώ που τα χρησιμοποιώ συνέχεια έχω αρχίσει να κοιτάω για αντικατάσταση. Να μην χρειάζεται να το φορτίζω 2 φορές την μέρα. 

1 minute ago, lionheart75 said:

Aπο ήχο τι λένε; 

Έχουν αρκετά καλό ήχο και πολύ καλό grip στο αυτή. Εγώ πέρα από την μπαταρία δεν έχω παράπονο. Δλδ για να απολαύσω μουσική και ταινίες με τον ήχο στο ~70% η μπαταρία φεύγει για πλάκα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, VaggD είπε

Δεν αποκλείεται! Γενικά για απλή χρήση είναι οκ, εγώ που τα χρησιμοποιώ συνέχεια έχω αρχίσει να κοιτάω για αντικατάσταση. Να μην χρειάζεται να το φορτίζω 2 φορές την μέρα. 

Έχουν αρκετά καλό ήχο και πολύ καλό grip στο αυτή. Εγώ πέρα από την μπαταρία δεν έχω παράπονο. Δλδ για να απολαύσω μουσική και ταινίες με τον ήχο στο ~70% η μπαταρία φεύγει για πλάκα. 

Σε ευχαριστώ! Κάτι τελευταίο, κάθεται καλά το καλώδιο στο σβέρκο ή κολλάει με αποτέλεσμα να σου τραβιέται το ακουστικό μετά απο κάποια ώρα και περιστροφές του κεφαλιού; 

΄Έχω τα jbl endurance run και τα mpow flame 2 και τα πρώτα δυστυχώς αν και έχουν ικανοποιητικό ήχο μου συμβαίνει το παραπάνω συχνά με αποτέλεσμα να μην τα χρησιμοποιώ. Τα Mpow από την άλλη λόγω σχεδίασης είναι βράχος και με έχουν βολέψει πάρα πολύ αλλά αν και τα lenovo είναι σταθερά και κάθονται καλά λέω να τα δοκιμάσω. :) 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, lionheart75 said:

Σε ευχαριστώ! Κάτι τελευταίο, κάθεται καλά το καλώδιο στο σβέρκο ή κολλάει με αποτέλεσμα να σου τραβιέται το ακουστικό μετά απο κάποια ώρα και περιστροφές του κεφαλιού; 

΄Έχω τα jbl endurance run και τα mpow flame 2 και τα πρώτα δυστυχώς αν και έχουν ικανοποιητικό ήχο μου συμβαίνει το παραπάνω συχνά με αποτέλεσμα να μην τα χρησιμοποιώ. Τα Mpow από την άλλη λόγω σχεδίασης είναι βράχος και με έχουν βολέψει πάρα πολύ αλλά αν και τα lenovo είναι σταθερά και κάθονται καλά λέω να τα δοκιμάσω. :) 

To neckband ειναι καταπληκτικό!. Εχει ελαχιστότατα και διαμορφώνετε όπως θες, εχει αρκετά καλή κατανομή βάρους, γενικά έχει καλή ποιότητα κατασκευής, μην ξεχνάμε οτι μιλάμε για 10-11€ μαζί μ μεταφορικά. Επίσης το άσπρο δεν λερώνει εύκολα.

Εγω τα αγόρασα 13€ μαζί με μεταφορικά. 

Επεξ/σία από VaggD
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, FiKiFiKi είπε

Από ποιότητα ήχου του μικροφώνου πως πάει;

Τα έχω εδώ και 3 μήνες και ο ήχος τους είναι χαμηλός. Το μικρόφωνο πρέπει να το έχεις κοντά στο στόμα για να σε ακούει σωστά ο άλλος. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2020 στις 5:24 ΜΜ, neosstoforum είπε

Lenovo HE05 Magnetic Earphone Bluetooth Wireless BT5.0 Sports ...

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3001881553198409.html

Η τιμή ισχύει για αγορά μέσω της εφαρμογής Gearbest από το κινητό. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν αλλά δεν παρέχεται ο αριθμός αποστολής.

Από 9.7€ στο AliExpress.

Παίζει ακόμα η τιμή; τώρα τα βλέπω 9,99 (είτε από εφαρμογή είτε από browser)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...