Προς το περιεχόμενο

Revolut - Προβλήματα με ταυτοποίηση

nikomania--

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, vagstef είπε

Όσες φορές και να κάνεις απεγκατάσταση/εγκατάσταση δεν παθαίνεις τίποτα, ούτε θα σου πει κανείς κάτι. Το θέμα πρέπει να ναι δικό τους. Για την ιστορία αν σου πουνσ στείλε

Ανεβάζω φωτό με την απάντηση σήμερα το πρωί.

Και επειδή δεν πολύ καίγομαι για την revolut γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να πάρω πισω τα 10 € που έστειλα για ενεργοποίηση;

Screenshot_2020-05-08-10-09-36.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 35
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

απλά ξαναστείλε . θα βρεθεί κάποιος να απαντήσει αν θες refund θα το κάνεις μέσω chat. πάντα επιστρέφουν χρήματα. εκτός και αν σε βοηθήσει τελικά αυτός.

Στις λύσεις είναι και η έκδοση νέας ταυτότητας. 9 ευρώ παράβολο, συν το κόστος φωτογραφιών. 

Συγκεντρωτικό θέμα για προβλήματα ταυτοποίησης κυρίως με τις ταυτότητες παλαιού τύπου.   Γνωστά προβλήματα: Χειρόγραφες ταυτότητες Γνωστές λύσεις: Επικοινωνία με το su

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μήπως φταίει το κινητό σου? Αν έχεις εύκαιρο δεύτερο κινητό από φίλους συγγενείς κάνε την εγγραφή από εκεί.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
24 λεπτά πριν, Charlie53 είπε

Ανεβάζω φωτό με την απάντηση σήμερα το πρωί.

Και επειδή δεν πολύ καίγομαι για την revolut γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να πάρω πισω τα 10 € που έστειλα για ενεργοποίηση;

Screenshot_2020-05-08-10-09-36.jpg

απλά ξαναστείλε . θα βρεθεί κάποιος να απαντήσει

αν θες refund θα το κάνεις μέσω chat. πάντα επιστρέφουν χρήματα. εκτός και αν σε βοηθήσει τελικά αυτός.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν κάνω την  ταυτοποίηση από άλλο κινητό με τα δικά μου στοιχεία  , θα μπορώ να την χρησιμοποιήσω απ το κινητό μου ;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μενω Δανία και εχω προφανως ελληνικη ταυτοτητα και διαβατηριο .Οταν γραφτηκα στην revolut μου ζητουσε upload papers that prove you live in denmark??Τι κάνω στην περιπτωση μου??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Charlie53 είπε

Αν κάνω την  ταυτοποίηση από άλλο κινητό με τα δικά μου στοιχεία  , θα μπορώ να την χρησιμοποιήσω απ το κινητό μου ;

Μετα απο αρκετη ωρα καταληξαμε οτι το προβλημα ηταν το ρουταρισμενο κινητο μου . Ρωτησα  αν μπορω να το κανω απο tablet και μου απαντησαν οτι προς το παρων μονο τα ipad υποστηριζονται.  Τελικα το εκανα απο Android tablet και ολα καλα ,  η ταυτοποιηση δουλεψε και για το κινητο μου . Οταν του  ειπα οτι το εκανα απο android tablet και δουλεψε μου ειπε ωραια θα ενημερωσω και το verification team  οτι μπορει να γινει .  

Επεξ/σία από Charlie53
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.