Προς το περιεχόμενο

Vodafone: 20 GB και 1000' ομιλίας προς όλους από 4/5 για 15 μέρες


christos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
5 ώρες πριν, Doubt είπε

Αν έχετε ακόμα την προηγούμενη προσφορά να ξέρετε πως αθροίζονται. Εγώ έχω τώρα διαθέσιμα 50 γιγα παρά κάτι.

θα πάνε χαμενα και θα στα πάρει πίσω. Εχει ημερήσιο όριο κατανάλωσης γύρω στο 1,5 γιγα, ισως και λιγοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, MrJulius είπε

Viber out απεριοριστα 50 χωρες με 6,99€ το μηνα πολυ απλα, Εχω αφησει πλεον τους παροχους εδω.

Και τι νουμερο εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MrJulius είπε

Viber out απεριοριστα 50 χωρες με 6,99€ το μηνα πολυ απλα, Εχω αφησει πλεον τους παροχους εδω.

Και τί αριθμό σου βλέπει ο καλούμενος;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απαντήσω εγώ, εχεις τον κανονικό αριθμό σου, δηλαδή αυτόν με τον οποίο χρησιμοποιείς το viber.

Το μόνο θέμα ειναι το Internet που πρέπει να έχεις όταν κάνεις κλήσεις. Οταν εισαι εξω ομως τι γίνεται; Θα ψάχνεις wifi? Γιατί αν είναι να βάζεις 4G που θα βρείς τα MB? Δεν γίνονται ολα τζάμπα δυστυχώς...

Υπάρχουν και άλλοι πάροχοι αν ψαχτείτε, πάλι θα μπορείτε να κρατάτε τον αριθμό σας για εξερχόμενες κλήσεις πχ zadarma... Ολα βασίζονται σε VoIP solutions απλά το viber το έχει κάνει εύκολο!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Και τι νουμερο εχεις;

 

9 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Και τί αριθμό σου βλέπει ο καλούντας;

Οχι κρατας τον αριθμο σου αλλα εχεις την δυνατοτητα αμα δεν κανω λαθος να αλλαξεις αμα θες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον αριθμο σου Πώς τον κρατάς ενεργό;  υποτίθεται ότι αν δεν ανανεώσεις μέσα σε 2 μήνες στο φράζουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Τον αριθμο σου Πώς τον κρατάς ενεργό;  υποτίθεται ότι αν δεν ανανεώσεις μέσα σε 2 μήνες στο φράζουν 

Κάθε δυο μήνες πρέπει να βάζεις κάρτα αν θέλεις να μη χάνονται τα χρήματα που είναι μέσα, η φραγή νομίζω μπαίνει στο εξάμηνο ή στο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Τον αριθμο σου Πώς τον κρατάς ενεργό;  υποτίθεται ότι αν δεν ανανεώσεις μέσα σε 2 μήνες στο φράζουν 

Ανανεωνεις ουτως η αλλως, αφου χρειάζεσαι ιντερνετ στο κινητό για να χρησιμοποιησεις οποιαδηποτε VoIP λύση. Απλά πληρώνεις μονο καποιο πακετο ιντερνετ που ειναι και φτηνότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, mercier είπε

θα πάνε χαμενα και θα στα πάρει πίσω. Εχει ημερήσιο όριο κατανάλωσης γύρω στο 1,5 γιγα, ισως και λιγοτερο

1,5 γίγα σίγουρα όχι, ούτε για το κλασικό 3 γίγα είδα κάτι.

Έτσι κι αλλιώς όπως τα έκαναν δεν είχα άλλη επιλογή. Για τη μια προσφορά έδωσαν παράταση ενεργοποίησης την τελευταία μέρα χωρίς ενημέρωση και για την άλλη καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oletiras είπε

Ανανεωνεις ουτως η αλλως, αφου χρειάζεσαι ιντερνετ στο κινητό για να χρησιμοποιησεις οποιαδηποτε VoIP λύση. Απλά πληρώνεις μονο καποιο πακετο ιντερνετ που ειναι και φτηνότερο.

Και μετά λέει + 6,99€/μηνα στο viber.... Αποκλείεται να συμφέρει. 

Εγώ καταλαβαίνω ότι ο κος Ιούλιος εχει κόψει τελείως τις ανανεώσεις. Οπότε σπίτι με WiFi εξω με Hotspot ή αλλιώς έχει την ησυχία του 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...