Προς το περιεχόμενο

Έσοδα $4 δις μόνο από τις διαφημίσεις στο YouTube είχε η Google το πρώτο τρίμηνο του 2020


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, pacahontas III milagros είπε

και μενα δε μου αρεσει το τσαμπα και εχω ξοδεψει πανω απο 400€€ πλεον στο google play. (τα μισα στο pubg) 

 το προβλημα μου το δημιουργησε η υπερβολη. ετσι και αλλιώς δε πολυβλεπω utube, δε με πειραζε οπως ηταν μέχρι σχετικα προσφατα να δω μια διαφημιση στην αρχή του καθε βιντεο. τωρα ομως η διαφημίσεις στην αρχη του καθενος βιντεο γίναν δυο απανωτες συν οτι πολλαπλασιαστηκαν ταυτοχρονα η διακοπες από διαφημισεις κατα τη διαρκεία του βιντεο! 

φτανεις σε σημείο και λες ΑΗ ΣΗΧΤΗΡ ΓΕΛΟΊΟΙ! και ψάχνεις εναλλακτικές! 

Και πολύ καλά κάνεις φίλε μου.

Το vanced που σου έβαλα link είναι καλό προγραμματάκι.

Όταν κάτι δεν το χρησιμοποιείς συχνά ή δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα δεν είναι και κατακριτέο να βρεις πλάγιους τρόπους.

Το εξοργιστικό όμως είναι το θράσος ορισμένων σαν τον Tetrabitos.

Και κάνει τη λαμογίτσα και έχει και ύφος "τι μαμάω είμαι που έχω αυθαίρετο γιατί μπορώ".

Τον είπε μέχρι και απελπισμένο τον άνθρωπο.

Λες και κάποιος του χρωστάει αυτουνού δωρεάν videos.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους γράφουν υπέρ των άνευ όρων διαφημίσεων

1ον υπάρχουν βίντεο με χορηγό που παρουσιάζεται μέσα στη διάρκεια του βίντεο, συνήθως από τον ίδιο το δημιουργό. Σαφώς αμειβόμενα κι εύκολο να τα προσπεράσεις.

2ον

Spoiler

donald trump i dont care GIF

 

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aypnia είπε

Και κάνει τη λαμογίτσα και έχει και ύφος "τι μαμάω είμαι που έχω αυθαίρετο γιατί μπορώ".

Τον είπε μέχρι και απελπισμένο τον άνθρωπο.

Λες και κάποιος του χρωστάει αυτουνού δωρεάν videos.

Καλά ναι καληνύχτα. Εγώ πάλι λέω φταίει το YouTube. Σας έχει πεινασμένους πια και  στο ότι αφήνει όλα τα λαμόγια με ad blocker να μπαινοβγαίνουν στην σελίδα. Σκέψου μια μέρα να έκοβε την πρόσβαση στο site σε όσους είχα adblocker? Ήδη ένα άλλο YouTube θα φτιάχνονταν ήδη μετά από ανταγωνιστές, τρίβοντας τα χέρια τους.

Και φυσικά ειναι μόνο ελληνικό φαινόμενο το adblocker Έλληνες, Εβραίοι και μασωνοι το εφηύραν...

Όλοι οι άλλοι κάθονται υπομονετικά να βλέπουν τις διαφημίσεις σάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Καλά ναι καληνύχτα. Εγώ πάλι λέω φταίει το YouTube. Σας έχει πεινασμένους πια και  στο ότι αφήνει όλα τα λαμόγια με ad blocker να μπαινοβγαίνουν στην σελίδα. Σκέψου μια μέρα να έκοβε την πρόσβαση στο site σε όσους είχα adblocker? Ήδη ένα άλλο YouTube θα φτιάχνονταν ήδη μετά από ανταγωνιστές, τρίβοντας τα χέρια τους.

Και φυσικά ειναι μόνο ελληνικό φαινόμενο το adblocker Έλληνες, Εβραίοι και μασωνοι το εφηύραν...

Όλοι οι άλλοι κάθονται υπομονετικά να βλέπουν τις διαφημίσεις σάς...

Τόσα ξέρεις τόσα λες. Το διάβασες καθόλου το νήμα παιδί μου; Την επικεφαλίδα;

Ένα σκασμό λεφτά βγάζουν από τις διαφημίσεις, ποιος σου είπε ότι όλος ο κόσμος έχει adblockers;

Εδώ στο ελλάντα είμαστε όντως οι παγκόσμιοι πρωταθλητές αλλά δεν σημαίνει ότι αυτό είναι το κανονικό.

Τα ποσοστά τα λένε όλα, είμαστε στη κορυφή με ποσοστό πάνω από 40% όταν ο μέσος όρος παγκόσμια είναι 20% και κάτι, δεν έχει αυτή τη συμπεριφορά η πλειοψηφία του κόσμου σε παγκόσμια κλίμακα.

Λαμογίτσα κάνεις, καθόλου κατακριτέο αν δεν έχεις λεφτά για να πάρεις συνδρομή, αλλά άλλο αυτό κι άλλο να προσβάλλεις κι από πάνω τον Pokemon640 γιατί του κάνεις και τη χάρη να βλέπεις τα video του (του κάθε Pokemon640) τζαμπατζίδικα.

Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι το αυτονόητο, αν τα ποσοστά ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ήταν στα ελληνικά και δεν είχαν τα έσοδα που ήθελαν θα έκοβαν το adblocking μαχαίρι.

Αν νομίζεις ότι δεν μπορούν αυταπατάσαι.

Και για να μη νομίζεις ότι τα νούμερα τα λέω έτσι, ablocking per country.

Πηγή το statista, ΠΡΟΣΟΧΗ αν δεν μπορείς να δεις αναλυτικά τα ποσοστά είναι γιατί είναι συνδρομητικό site και θέλει λεφτά, 35 ευρώ το μήνα για να το δεις αναλυτικά.

Ξέρω, είναι ανήκουστο να ζητάνε λεφτά, θα βγει ένα άλλο στατιστικό site και θα τους κλείσει.

https://www.statista.com/statistics/351862/adblocking-usage/

spacer.png

 

 

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, aypnia είπε

Τόσα ξέρεις τόσα λες. Το διάβασες καθόλου το νήμα παιδί μου; Την επικεφαλίδα;

Ένα σκασμό λεφτά βγάζουν από τις διαφημίσεις, ποιος σου είπε ότι όλος ο κόσμος έχει adblockers;

Εδώ στο ελλάντα είμαστε όντως οι παγκόσμιοι πρωταθλητές αλλά δεν σημαίνει ότι αυτό είναι το κανονικό.

Τα ποσοστά τα λένε όλα, είμαστε στη κορυφή με ποσοστό πάνω από 40% όταν ο μέσος όρος παγκόσμια είναι 20% και κάτι, δεν έχει αυτή τη συμπεριφορά η πλειοψηφία του κόσμου σε παγκόσμια κλίμακα.

Λαμογίτσα κάνεις, καθόλου κατακριτέο αν δεν έχεις λεφτά για να πάρεις συνδρομή, αλλά άλλο αυτό κι άλλο να προσβάλλεις κι από πάνω τον Pokemon640 γιατί του κάνεις και τη χάρη να βλέπεις τα video του (του κάθε Pokemon640) τζαμπατζίδικα.

Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι το αυτονόητο, αν τα ποσοστά ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ήταν στα ελληνικά και δεν είχαν τα έσοδα που ήθελαν θα έκοβαν το adblocking μαχαίρι.

Αν νομίζεις ότι δεν μπορούν αυταπατάσαι.

Και για να μη νομίζεις ότι τα νούμερα τα λέω έτσι, ablocking per country.

Πηγή το statista, ΠΡΟΣΟΧΗ αν δεν μπορείς να δεις αναλυτικά τα ποσοστά είναι γιατί είναι συνδρομητικό site και θέλει λεφτά, 35 ευρώ το μήνα για να το δεις αναλυτικά.

Ξέρω, είναι ανήκουστο να ζητάνε λεφτά, θα βγει ένα άλλο στατιστικό site και θα τους κλείσει.

https://www.statista.com/statistics/351862/adblocking-usage/

spacer.png

Το χόμπι σου που θες να το κάνεις επάγγελμα από το σπίτι με αναπαυτική gaming καρέκλα, δεν θα στο πληρώσω εγώ μεγάλε. Βαλτα με το(ν) YouTube. Αυτό(ς) σε πληρώνει. Τα ρατσιστικά παραληρηματα περί ελληνικής φυλής κτλπ τα ακούω βερεσε.

Δεν φτάνει που σας δίνει ψυχούλα και σας αναγκάζει σαν να είστε σε ponzi scheme, να φωνάζετε για άρση του ad block και τα λοιπά για να πληρωθείτε.

Ακούγεται ζητανιά στα αυτιά μου.

Επειδή εσύ καταναλώνεις χρόνο και χρήμα μιλώντας για τα νέα του ψαροντούφεκου, απαιτείς να βλέπω εγώ διαφημίσεις και να πατάω "i" να κάνω και survey... Αμ δε...

Πρόβλημα σας. Εγώ με ad block βλέπω βίντεο τών εκατομμυριούχων YouTubers, βλέπω και τα δικά σας (άμα θέλω) sue me. 

Άντε ξανά απ' την αρχή πείσε με τώρα να γίνω καλό παιδι, να απενεργοποιήσω τα 2 κιόλας  adblocker που έχω για να πάρεις 1 cent.

Εξάλλου εμείς οι απλοί χρήστες σε πληρώνουμε, όπως μας τα λες...

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Το χόμπι σου που θες να το κάνεις επάγγελμα από το σπίτι με αναπαυτική gaming καρέκλα, δεν θα στο πληρώσω εγώ μεγάλε. Βαλτα με το(ν) YouTube. Αυτό(ς) σε πληρώνει. Τα ρατσιστικά παραληρηματα περί ελληνικής φυλής κτλπ τα ακούω βερεσε.

Δεν φτάνει που σας δίνει ψυχούλα και σας αναγκάζει σαν να είστε σε ponzi scheme, να φωνάζετε για άρση του ad block και τα λοιπά για να πληρωθείτε.

Ακούγεται ζητανιά στα αυτιά μου.

Επειδή εσύ καταναλώνεις χρόνο και χρήμα μιλώντας για τα νέα του ψαροντούφεκου, απαιτείς να βλέπω εγώ διαφημίσεις και να πατάω "i" να κάνω και survey... Αμ δε...

Πρόβλημα σας. Εγώ με ad block βλέπω βίντεο τών εκατομμυριούχων YouTubers, βλέπω και τα δικά σας (άμα θέλω) sue me. 

Άντε ξανά απ' την αρχή πείσε με τώρα να γίνω καλό παιδι, να απενεργοποιήσω τα 2 κιόλας  adblocker που έχω για να πάρεις 1 cent.

Εξάλλου εμείς οι απλοί χρήστες σε πληρώνουμε, όπως μας τα λες...

Αναμενόμενη απάντηση. Κλέβω γιατί μπορώ, αν δεν θέλουν να κλέβω να με πιάσουν ή να μου κάνουν μήνυση.

Εμένα δεν με πληρώνεις, εξάλλου δεν έχεις λεφτά να πάρεις μια συνδρομή των 8 ευρώ, και να είχες δεν θα με πλήρωνες γιατί δεν έχω ανεβάσει ποτέ μου κανένα video πουθενά.

Αλλά για να σου απαντήσει κάποιος όπως σου πρέπει για τη νοοτροπία σου, πρέπει να έχει κάποιο όφελος και να τον επηρεάζει η ιντερνετική σου συμπεριφορά προσωπικά. Δεν μου κάνει εντύπωση που σκέφτεσαι έτσι.

Κάνε ότι γουστάρεις, επαναλαμβάνω ότι δεν το θεωρώ κατακριτέο αυτό που κάνεις, το να έχεις όμως τρόπους και να μη προσβάλλεις είναι το αυτονόητο.

Η ένσταση μου είναι στη νοοτροπία σου, κανείς δεν σε υποχρεώνει να βλέπεις το κάθε YouΤube.

Δεν είναι κοινωνικό αγαθό και στη τελική αν σε ενοχλούν τόσο οι διαφημίσεις γιατί δεν πληρώνεις για να μην τις έχεις;

Έχει το μήνα όσο ένας καφές.

Αν δεν έχεις λεφτά, πες το καθαρά, δεν έχω λεφτά για να πληρώσω και δεν μου αρέσουν οι διαφημίσεις.

Για αυτό βάζω adblock, τα περί νέα του ψαροντούφεκου είναι δικαιολογίες του κ*λου.

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζευτείτε όλοι οι YouTubers κάντε απεργία (μην βγάζετε βίντεος) και πέστε: "Μεγάλε έχουν δεν έχουν ad blockers εγώ θέλω να πληρώνομαι γιατί σπαταλαω χρόνο/ γιατί δεν ήθελα να γίνω σερβιτόρος και έγινα YouTuber και φτιάχνω videos για την πλατφόρμα σου, που εσύ (YouTube) κονομάς ούτως ή άλλως". Και λογικά δεν θα ακούσει γιατί είναι μονοπωλιο, οπότε φτιάξτε ένα δικό σας Freetube και βάλτε εκεί τα βίντεο σας. Ποιος θα σας δει θα μου πεις...

Stick it to the man με λίγα λόγια.

 Μην τα βάζεις με τον απλό χρήστη.

Ούτε με αυτόν που γράφει κώδικα για το ad block.

Υπάρχει ζήτηση- προσφορά. 

Όπως είπα αν ήθελε το YouTube έκοβε την πρόσβαση σε όσους έχουν ανοικτό ad blocker, αλλά δεν το κάνει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Μαζευτείτε όλοι οι YouTubers κάντε απεργία (μην βγάζετε βίντεος) και πέστε: "Μεγάλε έχουν δεν έχουν ad blockers εγώ θέλω να πληρώνομαι γιατί σπαταλαω χρόνο/ γιατί δεν ήθελα να γίνω σερβιτόρος και έγινα YouTuber και φτιάχνω videos για την πλατφόρμα σου, που εσύ (YouTube) κονομάς ούτως ή άλλως". Και λογικά δεν θα ακούσει γιατί είναι μονοπωλιο, οπότε φτιάξτε ένα δικό σας Freetube και βάλτε εκεί τα βίντεο σας. Ποιος θα σας δει θα μου πεις...

Stick it to the man με λίγα λόγια.

 Μην τα βάζεις με τον απλό χρήστη.

Ούτε με αυτόν που γράφει κώδικα για το ad block.

Υπάρχει ζήτηση- προσφορά. 

Όπως είπα αν ήθελε το YouTube έκοβε την πρόσβαση σε όσους έχουν ανοικτό ad blocker, αλλά δεν το κάνει...

 

Έχεις και στο insomnia adblock? 

Εγω δεν διαφωνώ με το adblock γενικά... Αλλά αυτό που προσπαθούν να σου πουν είναι.... Ότι εαν παρακολουθείς κάτι συχνά, γιατί να μην το υποστηρίξεις απλά απενεργωποιωντας το adblock για τον συγκεκριμένο YouTuber η σιτε κλπ.

Και κάποιος πιο πάνω ανέφερε πρέπει να διαδοθεί το adblock κλπ... Και αυτό πρέπει να γίνει επειδή έβγαλε 4 δις το YouTube? 

Λογική ότι να ναι.... Κάθε σιτε στο ίντερνετ έχει ένα κόστος λειτουργίας και χρόνου κλπ. 

Εάν όλοι σε όλα τα σιτε βάζαμε adblock θα γινόταν το έξης απλό.... 

Δεν θα ήταν το ίντερνετ όπως το ξέρουμε.... Και όλα τα σιτε θα ήταν συνδρομητικά μοντέλα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Μαζευτείτε όλοι οι YouTubers κάντε απεργία (μην βγάζετε βίντεος) και πέστε: "Μεγάλε έχουν δεν έχουν ad blockers εγώ θέλω να πληρώνομαι γιατί σπαταλαω χρόνο/ γιατί δεν ήθελα να γίνω σερβιτόρος και έγινα YouTuber και φτιάχνω videos για την πλατφόρμα σου, που εσύ (YouTube) κονομάς ούτως ή άλλως". Και λογικά δεν θα ακούσει γιατί είναι μονοπωλιο, οπότε φτιάξτε ένα δικό σας Freetube και βάλτε εκεί τα βίντεο σας. Ποιος θα σας δει θα μου πεις...

Stick it to the man με λίγα λόγια.

 Μην τα βάζεις με τον απλό χρήστη.

Ούτε με αυτόν που γράφει κώδικα για το ad block.

Υπάρχει ζήτηση- προσφορά. 

Όπως είπα αν ήθελε το YouTube έκοβε την πρόσβαση σε όσους έχουν ανοικτό ad blocker, αλλά δεν το κάνει...

Το YouTube τους πληρώνει καλά. Δεν νομίζω να έβγαζαν περισσότερα πουθενά αλλού.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι σκατάνθρωπος και να γελάς στη μούρη τους ότι βλέπεις τα videos τους τζάμπα.

Και να τους τη λες κι από πάνω ότι το κάνεις γιατί δεν είναι και καλά κι όχι γιατί με αυτά που βγάζεις δεν βγαίνεις να βάλεις συνδρομές.

Αυτό μάλλον δεν μπορείς να το καταλάβεις, χάνω την ώρα μου πραγματικά.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aypnia είπε

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι σκατάνθρωπος και να γελάς στη μούρη τους ότι βλέπεις τα videos τους τζάμπα.

Μπείτε με το καλό σε σαϊτ που με το που πατάς Έντερ να ζητάει λεφτά για να μπεις και να δεις το κάθε βίντεο επι πληρωμή. Δεν μου απαντάς το αφεντικό σου το  YouTube που σε γαλούχησε και πιστεύεις ότι θα γίνεις PewDiePie γιατί σε έχει στην πείνα εφόσον "δουλεύεις" για αυτόν και τις διαφημίσεις του. Ή άμα πεις ένα shit, ή παίξεις 2 νότες από ενα τραγούδι γίνεσαι demonetized.

Εκεί δεν μιλάς; 

Βέβαια οι σκατανθρωποι είναι αυτοί που τους ζητάς να μην έχουν adblocker και όταν ακούν John Mayer να πετάγεται διαφήμιση τυρί του τοστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Μπείτε με το καλό σε σαϊτ που με το που πατάς Έντερ να ζητάει λεφτά για να μπεις και να δεις το κάθε βίντεο επι πληρωμή. Δεν μου απαντάς το αφεντικό σου το  YouTube που σε γαλούχησε και πιστεύεις ότι θα γίνεις PewDiePie γιατί σε έχει στην πείνα εφόσον "δουλεύεις" για αυτόν και τις διαφημίσεις του. Ή άμα πεις ένα shit, ή παίξεις 2 νότες από ενα τραγούδι γίνεσαι demonetized.

Εκεί δεν μιλάς; 

Βέβαια οι σκατανθρωποι είναι αυτοί που τους ζητάς να μην έχουν adblocker και όταν ακούν John Mayer να πετάγεται διαφήμιση τυρί του τοστ...

Δικαιολογίες μια ζωή, το κακό YouTube, ο καταραμένος PewDiePie. Πάντα φταίει κάποιος άλλος για τις πράξεις μας.

Παρακολουθώ ότι γουστάρω κύριε μου και δεν έχω μεγαλώσει με τη νοοτροπία ότι μου χρωστάνε επειδή αναπνέω.

Ναι πληρώνω για τα πράγματα που με ενδιαφέρουν, έχω την οικονομική δυνατότητα να το κάνω κι έτσι με έχουν μάθει από το σπίτι μου.

Ψάξε όσες δικαιολογίες θες, την αλήθεια μέσα σου τη ξέρεις.

Αν είχες τα λεφτά να μπορείς να βάλεις συνδρομές δεν θα έμπαινες στη διαδικασία να ψάχνεις adblockers και να ψάχνεσαι για το πως θα δεις κάτι που ΘΕΣ, (δεν σε βάζει κανένας με το ζόρι να τα βλέπεις).

Ούτε πολεμάς κανένα "κακό", την ευκολία σου κοιτάς, ούτε κάνεις την επανάσταση του τοστ από τη στιγμή που υπάρχει νόμιμος τρόπος να μη βλέπεις κανένα τοστ.

Οι "σκατάνθρωποι" είναι αυτοί που παίρνουν κάτι από κάποιον και βρίζουν κι από πάνω αυτούς από τους οποίους το πήραν.

Δεν είναι όλος ο κόσμος "σκατάνθρωποι", οι περισσότεροι είναι σε θέση να αντιληφθούν ότι κάνουν κάτι που δεν είναι σωστό,,  αλλά είναι μια λύση ανάγκης για αυτούς.

Αδυνατείς να αντιληφθείς λόγω του εγωισμού σου ότι κάνεις κάτι λάθος και το κάνεις γιατί δεν έχεις επιλογή.

PS: Τελευταία φορά που σου απαντάω, σε βαρέθηκα.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πήγαινε παίξε μετά μικρόφωνα σου, παίξε με το Adobe ή το sony Vegas σου το πληρωμένο με τιμολόγια που έλεγε και ο άλλος (γελάω). Φτιάξε κανένα βίντεο να περάσει η ώρα να γελάμε εμείς οι free χρήστες που απευθύνεσαι.

Δεν μου φταίει κανείς PewDiePie εσείς μου φταίτε που βάζετε και χερι στο τι θα βλέπουμε (διαφημίσεις ή όχι).

Δωρεάν θα τα βλέπουμε με ad block και θα κάνουμε και επικριτικά σχόλια κιόλας σε κάθε βίντεο. Γιατί that's Life man.

Κανείς δεν σου χρωστάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Καλα πήγαινε παίξε μετά μικρόφωνα σου, παίξε με το Adobe ή το sony Vegas σου το πληρωμένο με τιμολόγια που έλεγε και ο άλλος (γελάω). Φτιάξε κανένα βίντεο να περάσει η ώρα να γελάμε εμείς οι free χρήστες που απευθύνεσαι.

Δεν μου φταίει κανείς PewDiePie εσείς μου φταίτε που βάζετε και χερι στο τι θα βλέπουμε (διαφημίσεις ή όχι).

Δωρεάν θα τα βλέπουμε με ad block και θα κάνουμε και επικριτικά σχόλια κιόλας σε κάθε βίντεο. Γιατί that's Life man.

Κανείς δεν σου χρωστάει...

 

 

θυμίζεις εκείνους τους χρήστες insomnia που καβατζωνουν 5-6 p20 Pro 299€ τη black Friday και τα βάζουν αμέσως αγγελια 350€ "κουτατο"

 

 

ρε ΜΝΗΜΌΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pacahontas III milagros είπε

θυμίζεις εκείνους τους χρήστες insomnia που καβατζωνουν 5-6 p20 Pro 299€ τη black Friday και τα βάζουν αμέσως αγγελια 350€ "κουτατο"

ρε ΜΝΗΜΌΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ

Καλά φτιάξε κανένα βίντεο και πάτα το F5 στην σελίδα κάθε πέντε λεπτά να μετράς τα views.

Μου γίνατε όλοι αστέρια, μιλάτε για μαύρες τρύπες, ταξίδι στον χρόνο και για την dua lipa... Πφφφ YouTubers σκλάβοι του ad block... 🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Καλά φτιάξε κανένα βίντεο και πάτα το F5 στην σελίδα κάθε πέντε λεπτά να μετράς τα views.

Μου γίνατε όλοι αστέρια, μιλάτε για μαύρες τρύπες, ταξίδι στον χρόνο και για την dua lipa... Πφφφ YouTubers σκλάβοι του ad block... 🤭

Μετά από τόση συζήτηση μεταξύ σας, πραγματικά έχω μια απορία... στο insomnia χρησιμοποιείς adblock???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...