Προς το περιεχόμενο

Αγοράζεις 4 G κινητό τώρα η περιμένεις νέα μοντέλα με τ5 G?


DanceXperience

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Είμαι σε δίλημμα..... Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το το oneplus 7 pro αλλά σκέφτομαι ότι η τεχνολογία 5G θα είναι διαθέσιμη σύντομα και στην Ελλάδα οπότε θα κάνει το κινητό να χάσει γρήγορα την αξία του! Εσείς τι προτείνεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, DanceXperience είπε

η τεχνολογία 5G θα είναι διαθέσιμη σύντομα και στην Ελλάδα

Απο που προκυπτει αυτο ? Εδω βαλανε μια κεραια πιλοτικα στην Καλαματα αν θυμαμαι καλα και πεσανε οι πρωτογονοι νεοελληνες να διαμαρτυρηθουν και την βγαλανε νομιζω.
Ασε που με τα data που παιζουν στα πακετα των παροχων , θα τραβας ενα speedtest και θα ξεμενεις απο data στο μεσο του test...
Γνωμη μου , παρε 4g κινητο τωρα και οταν θα εχει ερθει και ωριμασει το 5g στην Ελλαδα , θα ειναι ωρα να παρεις καινουργιο :)

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, mphxths είπε

Εδω βαλανε μια κεραια πιλοτικα στην Καλαματα αν θυμαμαι καλα και πεσανε οι πρωτογονοι νεοελληνες να διαμαρτυρηθουν και την βγαλανε νομιζω.
 

Όρμηξαν να βάλουν μάσκα στην κεραία να μην προκαλεί κορονοϊό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, mphxths είπε

Απο που προκυπτει αυτο ? Εδω βαλανε μια κεραια πιλοτικα στην Καλαματα αν θυμαμαι καλα και πεσανε οι πρωτογονοι νεοελληνες να διαμαρτυρηθουν και την βγαλανε νομιζω.
Ασε που με τα data που παιζουν στα πακετα των παροχων , θα τραβας ενα speedtest και θα ξεμενεις απο data στο μεσο του test...
Γνωμη μου , παρε 4g κινητο τωρα και οταν θα εχει ερθει και ωριμασει το 5g στην Ελλαδα , θα ειναι ωρα να παρεις καινουργιο :)

Με τον ερχομό του 5G οι τιμές των δεδομένων θα πέσουν αρκετά, και αυτό το γνωρίζω από συζητήσεις που έχω κάνει με στελέχη πάροχων στην Κύπρο.

Στο αρχικό ερώτημα, θα περάσει τουλάχιστον 1 χρόνος πριν δούμε τις ουσιαστικές δυνατότητες της νέας τεχνολογίας. Προσωπικά σήμερα εγώ δεν θα σκεφτόμουν τόσο μακριά. Άσε που σε 2 χρόνια πχ τα τηλ με το 5G θα γίνουν νόρμα, άρα και φθηνότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...