Προς το περιεχόμενο
  • 0

Εργασία σχολής database php & mysql

magictoboggan

Ερώτηση

Ψάχνω προγραμματιστή να με βοηθήσει στην εργασία επι πληρωμή.

Ο βασικός στόχος της εργασίας είναι η δημιουργία ενός συστήματος on-line κράτησης για ένα εστιατόριο.

Η εργασία περιλαμβάνει PHP, HTML/HTML5, CSS/CSS3  κώδικα καθώς και όλους τους απαιτούμενους πόρους ώστε να «τρέξει» η εφαρμογή.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει να μου στείλει ενα pm για περισσότερες λεπτομέρειες.

Δεν ήξερα που αλλού θα μπορούσα να γράψω την "αγγελία" γιαυτό την έγραψα στο forum.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• 0

Δεν ξερω ποια αναγκη σε εσπρωξε να βαλεις αγγελια αλλα αν θες τελειωνοντας την σχολη σου να βρεις δουλεια, φροντισε να βρισκεις χρονο για τις εργασιες σου και να μην καταφευγεις στις "ευκολες" λυσεις(οταν πληρωνεις και σου φευγουν λεφτα δεν ειναι τοσο ευκολη στην τελικη). Οπου και αν πας για συνεντευξη ολοι θα ζητησουν να δουν τι εφτιαξες και σχεδον ολοι θα σε δοκιμασουν και εκει φαινεται ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει. Φιλικα παντα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 0
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την αγγελία την  έβαλα διότι δεν θέλω να ασχοληθώ με προγραμματισμό απλά είμαι στο τέλος του 2ης χρονιάς και σε αυτή την φάση δεν με συμφέρει να την σταματήσω γιατί είναι ακόμα μια χρονιά. Έχω σκοπό μόλις τελειώσω να κάνω μεταπτυχιακό στο marketing για 1 έτος και να ασχοληθώ με αυτό. Αν σταματήσω τώρα την σχολή δεν θα έχω πάρει κανένα πτυχίο και για να ξεκινήσω οικονομική σχολή θα μου πάρει 3-4 χρόνια να την τελειώσω. Όπωτε σκοπός μου προς το παρόν είναι να πάρω κάποιες γνώσεις από εδώ χωρίς να δώσω ιδιαίτερη έμφαση και μέσα σε 2 χρόνια να έχω 2 πτυχία.

Επεξ/σία από magictoboggan
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.