Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Δεν παρελαβε.. Εστειλαν. Απο την αποθηκη της ιταλιας, μαλλον αλλοι αποφασιζουν και στελνουν απο εκει, και αλλοι απο την κινα

Νομιζα πως ειχαν απεσταλει.

15 λεπτά πριν, mpazoykas είπε

εγώ πάντως πάτησα να δω σε αυτά που δεν πλήρωσα να πληρώσω τώρα και κοίταξε τι μου εβγαλε. σε όλα την ίδια τιμή πως γίνεται αυτό?

Screenshot_20200430-222039_AliExpress.jpg

Screenshot_20200430-222033_AliExpress.jpg

Καλα ισως το μαμανε τωρα το σαιτ για να δικαιολογησουν τα περι bug.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Νομιζα πως ειχαν απεσταλει.

Αυτο λεω εστειλαν.. Εσυ εγραψες παρελαβαν γι αυτο το ειπα. Το ξαναλεω για να μην μπερδευεσαι, τα εστειλα. Απεσταλη

 

Αυτο λεω εστειλαν.. Εσυ εγραψες παρελαβαν γι αυτο το ειπα. Το ξαναλεω για να μην μπερδευεσαι, τα εστειλαν. Απεσταλη

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Αυτο λεω εστειλαν.. Εσυ εγραψες παρελαβαν γι αυτο το ειπα. Το ξαναλεω για να μην μπερδευεσαι, τα εστειλαν. Απεσταλη

Και η διαφορα με την παραλαβη που ειναι; Αν απεσταλησαν απο εντος Ευρωπης θα παραλαβουν εκεινοι που τα αγορασαν (εννοω και χωρις δασμους).
Δεν αλλαζει το αποτελεσμα.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Και η διαφορα με την παραλαβη που ειναι; Αν απεσταλησαν απο εντος Ευρωπης θα παραλαβουν εκεινοι που τα αγορασαν (εννοω και χωρις δασμους).
Δεν αλλαζει το αποτελεσμα.

Εγω οταν λεω παρελαβα σημαινει το πηρα στα χερια μου, αποστολη σημαινει απεσταλη, τελος παντων εσυ το εννοεις με τον δικο σου τροπο, οκ ολα καλα 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, Salvation81 said:

Νομιζα πως ειχαν απεσταλει.

Καλα ισως το μαμανε τωρα το σαιτ για να δικαιολογησουν τα περι bug.

Ναι αλλά αν βρεθεί κάποιος και καταθέσει τα 9k μια χαρά θα τα πάρουν και θα του στείλουν και 4 Doogee και δώρο καλώδια φορτισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VonLoutsos είπε

Ναι αλλά αν βρεθεί κάποιος και καταθέσει τα 9k μια χαρά θα τα πάρουν και θα του στείλουν και 4 Doogee και δώρο καλώδια φορτισης.

Ετσι σιγα μην δε τα στελναν, εννοειτε θα καναν τον κινεζο και θα τα στελναν και την ιδια μερα μαλιστα με το που βλεπαν την καταθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχουν παρακανει τα κινεζακια, να που θα βγουμε και χρεωμενοι 95 φορες. Κανα ιο θα μας στειλουν, κινητα δεν βλεπω! Να μας παιρνουν τοσο Κωτσους δεν το περιμενα, εχει παραγινει το κακο, καλυτερα να αρχισουμε να αποφευγουμε τις κινεζομαγαζoοφφερς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα, η συναλλαγή έχει περάσει αλλά δεν έχει σταλεί ή ακυρωθεί ακόμα.

Να σας πω την αλήθεια. Δεν γίνεται να πληρώνουμε να δούμε θέατρο και κινηματογράφο και να μην αφήσουμε κάτι για το σόου που μας προσέφερε η doogee εγώ λέω να τους τα αφήσω τα 15 ευρώ

Ρε μπαγάσες πως με διασκεδάσετε έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το N60 με σκοπό να ανανεώσω το Nokia 3310 που έχω. Πρώτη φορά θα κάνω χρήση έξυπνου κινητού ελπίζω να αξίζει η επένδυση μου.

Ελπίζω να το στείλουν σύντομα και να μην είναι καμιά μούφα και μου φάνε τα λεφτά αν και για εκεί το κόβω, ευτυχώς πλήρωσα με paypal αλλά οι υπόλοιποι που αγοράσατε με κάρτα πολύ φοβάμαι πως σας τα έφαγαν τα λεφτά σας.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SoraKH είπε

Πήρα το N60 με σκοπό να ανανεώσω το Nokia 3310 που έχω. Πρώτη φορά θα κάνω χρήση έξυπνου κινητού ελπίζω να αξίζει η επένδυση μου.

Ελπίζω να το στείλουν σύντομα και να μην είναι καμιά μούφα και μου φάνε τα λεφτά αν και για εκεί το κόβω, ευτυχώς πλήρωσα με paypal αλλά οι υπόλοιποι που αγοράσατε με κάρτα πολύ φοβάμαι πως σας τα έφαγαν τα λεφτά σας.

Τι PayPal ρε τυπε;είχε επιλογή για PayPal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SoraKH είπε

Πήρα το N60 με σκοπό να ανανεώσω το Nokia 3310 που έχω. Πρώτη φορά θα κάνω χρήση έξυπνου κινητού ελπίζω να αξίζει η επένδυση μου.

Ελπίζω να το στείλουν σύντομα και να μην είναι καμιά μούφα και μου φάνε τα λεφτά αν και για εκεί το κόβω, ευτυχώς πλήρωσα με paypal αλλά οι υπόλοιποι που αγοράσατε με κάρτα πολύ φοβάμαι πως σας τα έφαγαν τα λεφτά σας.

Ότι πεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενημέρωση σε όσους δεν έχουν ξανά αγοράσει από Aliexpress τα χρήματα σας είναι απολύτως εξασφαλισμένα.

Εγώ έχω κάνει πάμπολλες αγορές και ποτέ δεν έχασα τα χρήματά μου. Αρκεί να ξέρεις τα δικαιώματά σου και πως να κινηθείς μέσω της πλατφόρμας.

Αν δεν γνωρίζει κάποιος καλό είναι να μην τρομοκρατεί τους υπόλοιπους και να λέει πράγματα που δεν ισχύουν . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, SoraKH είπε

Πήρα το N60 με σκοπό να ανανεώσω το Nokia 3310 που έχω. Πρώτη φορά θα κάνω χρήση έξυπνου κινητού ελπίζω να αξίζει η επένδυση μου.

Ελπίζω να το στείλουν σύντομα και να μην είναι καμιά μούφα και μου φάνε τα λεφτά αν και για εκεί το κόβω, ευτυχώς πλήρωσα με paypal αλλά οι υπόλοιποι που αγοράσατε με κάρτα πολύ φοβάμαι πως σας τα έφαγαν τα λεφτά σας.

Λεφτά από ali με 150 παραγγελίες ΜΙΑ ΦΟΡΑ μου φάγανε, το φανταστικό ποσό των €11.5 και αυτό γιατι εκλάπη δέμα κάπου στη Μαλαισία REGISTERED και το tracking λέει 1 χρόνο μετά οτι έφτασε Ελλάδα και αναμένει εκτελωνισμό. Γενικά καμια 15αριά dispute στο χαλαρό δίνουν refund. Ακόμα και για άλλο χρώμα προϊόν να έρθει (μου έχει γίνει σε 2 λουράκια refund, αντί για κροκοδιλέ έστειλε σκέτα, γύρω στα €10 το ένα σκέψου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, PeopleAreStrange said:

Για ενημέρωση σε όσους δεν έχουν ξανά αγοράσει από Aliexpress τα χρήματα σας είναι απολύτως εξασφαλισμένα.

Εγώ έχω κάνει πάμπολλες αγορές και ποτέ δεν έχασα τα χρήματά μου. Αρκεί να ξέρεις τα δικαιώματά σου και πως να κινηθείς μέσω της πλατφόρμας.

Αν δεν γνωρίζει κάποιος καλό είναι να μην τρομοκρατεί τους υπόλοιπους και να λέει πράγματα που δεν ισχύουν . 

καλησπερα πηρα και εγω 2 κινητακια,δεν εχω ελπιδες πιστευω το πιο πιθανο ειναι να ακυρωσουν αλλα ποτε δεν ξερεις.μπορεις να με βοηθησεις γιατι εχω κανει αγορες απο ali αλλα εχω προβλημα με μια παραγγελια η οποια δεν την εστειλε ο πωλητης στο χρονο παραδοσης που επρεπε και δεν πατησα να του δωσω χρονο και εκλεισε αλλα τα λεφτα δεν τα εχω παρει απο 15 μαρτιου εχει κολλησει στο refund processing!ενω λεει 3 με 20 εργασιμες μερες.μιλησα με chat μου λενε τα κλασσικα οτι θα πιστωθουν και οτι θα το κανει escalate να το δουνε και μετα μου ερχεται mail οτι we regret you that we are unable to help you since the request raised beyond the buyer protection period.we suggest you to raise the dispute next time to ensure your refund been protected.τι εννοει ο ποιητης? εχω μιλησει και με τον πωλητη και μου λεει we check we have refunded to you already.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν buyer protection period έγινε expired δεν γίνεται τίποτα. Την επόμενη φορά πρέπει να κοιτάξεις πότε λήγει το protection η γενικά αν δεν το λάβεις στο time agreement.

Πριν τελειώσει το protection period ανοίγεις dispute και 100% παίρνεις τα χρήματά σου πίσω και μετά αν σου έρθει το προϊόν το κρατάς. Ακόμα και να σου έρθει το προιόν αν έχει διαφορές με το description πάλι σου επιστρέφουν τα χρήματα.

6 λεπτά πριν, cross13 είπε

καλησπερα πηρα και εγω 2 κινητακια,δεν εχω ελπιδες πιστευω το πιο πιθανο ειναι να ακυρωσουν αλλα ποτε δεν ξερεις.μπορεις να με βοηθησεις γιατι εχω κανει αγορες απο ali αλλα εχω προβλημα με μια παραγγελια η οποια δεν την εστειλε ο πωλητης στο χρονο παραδοσης που επρεπε και δεν πατησα να του δωσω χρονο και εκλεισε αλλα τα λεφτα δεν τα εχω παρει απο 15 μαρτιου εχει κολλησει στο refund processing!ενω λεει 3 με 20 εργασιμες μερες.μιλησα με chat μου λενε τα κλασσικα οτι θα πιστωθουν και οτι θα το κανει escalate να το δουνε και μετα μου ερχεται mail οτι we regret you that we are unable to help you since the request raised beyond the buyer protection period.we suggest you to raise the dispute next time to ensure your refund been protected.τι εννοει ο ποιητης? εχω μιλησει και με τον πωλητη και μου λεει we check we have refunded to you already.ευχαριστω

Αν buyer protection period έγινε expired δεν γίνεται τίποτα. Την επόμενη φορά πρέπει να κοιτάξεις πότε λήγει το protection η γενικά αν δεν το λάβεις στο time agreement.

Πριν τελειώσει το protection period ανοίγεις dispute και 100% παίρνεις τα χρήματά σου πίσω και μετά αν σου έρθει το προϊόν το κρατάς. Ακόμα και να σου έρθει το προιόν αν έχει διαφορές με το description πάλι σου επιστρέφουν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...