Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελεος μερικοι,κανετε λες και τα χρηματα της αγορας τα πηρανε απο εσας,...εγω χαιρομαι που καποιοι προλαβανε και πηρανε τηλεφωνο σε ξεφτιλα τιμη ,αλλο αν οπως λετε ειναι λαθος η δεν θα τα στειλουν...

Και εγω στην θεση τους θα περιμενα και θα το κυνηγουσα οσο μπορουσα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πραγματικά ρε παιδιά... Είναι φάση "Κι αν σου κάτσει"... Από τη στιγμή που δεν προκειται6να χάσουμε τα χρήματά μας, περιμένουμε και βλέπουμε πού θα φτάσει το θέμα. Τόσες μέρες και δεν έβγαλε μια ανακοίνωση επίσημα το Ali ή η Doogee, παρά μόνο βλέπουμε σκόρπια προσωπικά μηνύματα. Θα δείξει! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, klainmein είπε

Τόσες μέρες και δεν έβγαλε μια ανακοίνωση επίσημα το Ali ή η Doogee, παρά μόνο βλέπουμε σκόρπια προσωπικά μηνύματα. Θα δείξει! 

Αυτό ίσως επειδή δεν θέλουν να ακουστεί παραπέρα η πατάτα που έκαναν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν παρηγγειλα κινητο, παρακολουθω το θεμα ομως και απλα ενημερωτικα να σας πω οτι και εμενα παραγγελια από Ali απο χθες Σαββατο, μου ειπαν σημεrα πως την εστειλαν, εχω και tracking αλλα δεν μπαινει πουθενα προς το παρον.Απλα το αναφερω επειδη ειδα να γραφεται οτι δε λειτουργει αυτες τις ημερες λογω εορτων κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σe aliexpress/ebay και china track shipping  όταν δώσουν tracking σημαίνει πως έχει "πάρει" αριθμό ο seller, όχι ότι έχει ήδη αποσταλεί....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα παιδια περιμενουμε την επισημη ανακοινωση, και ο καθενας πραττει αναλογως μετα, το να λεμε ναι θα παρουμε, η οχι δεν θα παρουμε, τα θεωρω και τα δυο βιαστικες κινησεις.

Αν μας τα ακυρωσει το Ali τελος τα πραγματα, αν οχι, ο καθενας ας σκεφτει τροπους τι μπορει να κανει, και αν μπορει να κανει.

Και μην βιαστει καποιος να πει, αυτος ελπιζει να παρει τα κινητα, απλα εχω μαθει στη ζωη μου να περιμενω, να βλεπω την επομενη κινηση, να σκεφτομαι βαση αυτης, και μετα να πραττω

(Οταν ημουν παιδι μου ειχε πει ενα ατομο πολυ ψαγμενο καποτε, απο την στιγμη που καποιος δεν σε απορριψει και εχεις την δυνατοτητα να επικοινωνεις μαζι του εχεις αυτοματα το 50%

Το αλλο 50% εξαρταται απο σενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, klainmein είπε

Πραγματικά ρε παιδιά... Είναι φάση "Κι αν σου κάτσει"... Από τη στιγμή που δεν προκειται6να χάσουμε τα χρήματά μας, περιμένουμε και βλέπουμε πού θα φτάσει το θέμα. Τόσες μέρες και δεν έβγαλε μια ανακοίνωση επίσημα το Ali ή η Doogee, παρά μόνο βλέπουμε σκόρπια προσωπικά μηνύματα. Θα δείξει! 

έχουν αργία 1-5 Μαΐου, μπορεί απλά να έχουν αφήσει ότι είναι να κάνουν μετά τις 6 Μαΐου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, zygorito είπε

έχουν αργία 1-5 Μαΐου, μπορεί απλά να έχουν αφήσει ότι είναι να κάνουν μετά τις 6 Μαΐου :P

Θα εκμεταλλευτουν την αργία για να προετοιμασουν τα δικά μου άκυρα, θέλουν χρόνο για τόσες παραγγελίες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2020 στις 5:28 ΜΜ, Salvation81 είπε

Εγω δεν μπορω να καταλαβω εσενα τι σε ενοχλει που καποιοι ανθρωποι θελουν να το παλεψουν, εχεις μετοχες στην Doogee η εισαι ο κλασσικος Ελληναρας με την περιπτωση της κατσικας του γειτονα;

Ακριβως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mpazoykas είπε

εμένα ακόμη τα λεφτά να μπούνε.που έκανα ακύρωση στην κάρτα.ερχεται mail στην εφαρμογή ότι έγινε επιστροφή χρημάτων?

Θα περιμένεις καμιά εβδομάδα για να εμφανιστούν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα οι μεγαλες εταιριες στην κινα πραγματοποιουν την επισημη αργια εως τις 5 του μηνος που εχει η κινεζικη αγορα, δηλ απο αυριο και μετα να περιμενουμε νεωτερα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Ειδικα οι μεγαλες εταιριες στην κινα πραγματοποιουν την επισημη αργια εως τις 5 του μηνος που εχει η κινεζικη αγορα, δηλ απο αυριο και μετα να περιμενουμε νεωτερα

Οπότε ας στείλουμε όταν έχουμε νέα δεν έχει νόημα 10 μηνύματα την ημέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Jυstin είπε

Οπότε ας στείλουμε όταν έχουμε νέα δεν έχει νόημα 10 μηνύματα την ημέρα 

Απλα απαντησα στον φιλο που ρωτησε. Το να ρωτησει καποιος κατι δεν ειναι κακο. Γι αυτο ειναι το Forum.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...