Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Απλα απαντησα στον φιλο που ρωτησε. Το να ρωτησει καποιος κατι δεν ειναι κακο. Γι αυτο ειναι το Forum.

Κάτι που αν πρόσεξες απαντήθηκε λίγο παραπάνω αλλά και στις προηγούμενες σελίδες. Δεν είπε κανένας ότι είναι κακό να ρωτά κάποιος. Γιαυτό λέω έχει χαθεί η μπάλα με το spam και χάνεται η όποια εξέλιξη του θέματος. 

Επεξ/σία από Jυstin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Jυstin είπε

Κάτι που αν πρόσεξες απαντήθηκε λίγο παραπάνω αλλά και στις προηγούμενες σελίδες. Δεν είπε κανένας ότι είναι κακό να ρωτά κάποιος. Γιαυτό λέω έχει χαθεί η μπάλα με το spam και χάνεται η όποια εξέλιξη του θέματος. 

Το να μην δει καποιος τι εχει γραφτει πιο πριν δεν λεγεται Spam. Αυτο που κανουμε εμεις οι δυο αυτη τη στιγμη λεγεται Spam. Γι αυτο ας ληξει το θεμα εδω, οποιος κουραζεται να διαβαζει ερωτησεις χρηστων, απλα τις προσπερνα και δεν ασχολειται

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fnp είπε

Εμένα πάντως μου έστειλαν μήνυμα για ακύρωση χωρίς καν μελλοντική έκπτωση ή κάποιο κουπόνι. 

Πότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fnp είπε

Εμένα πάντως μου έστειλαν μήνυμα για ακύρωση χωρίς καν μελλοντική έκπτωση ή κάποιο κουπόνι. 

Μην κανεις ακυρωση εσυ, θελω να πιστευω πως δεν θα "λειψουν" σε κανεναν τα 10-20-30-40-50ε για λιγο καιρο (τωρα αν το ακυρωσουν μονοι τους οκ ας το κανουν - αν το κανουν, αυτο ειναι το θεμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Μην κανεις ακυρωση εσυ, θελω να πιστευω πως δεν θα "λειψουν" σε κανεναν τα 10-20-30-40-50ε για λιγο καιρο (τωρα αν το ακυρωσουν μονοι τους οκ ας το κανουν - αν το κανουν, αυτο ειναι το θεμα).

Όπως και να έχει σε 6 μέρες θα ακυρωθεί από μόνη της. Πάντως δεν πρόκειται να τα στείλουν, ας μην γελιόμαστε, εγώ για πλάκα παρήγγειλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, fnp είπε

Όπως και να έχει σε 6 μέρες θα ακυρωθεί από μόνη της. Πάντως δεν πρόκειται να τα στείλουν, ας μην γελιόμαστε, εγώ για πλάκα παρήγγειλα.

Αν κανεις extend δεν ακυρωνεται τιποτα μονο του, εγω το πηγα στις 113 μερες Extend. Αν θελουν ας το ακυρωσουν εκεινοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Αν κανεις extend δεν ακυρωνεται τιποτα μονο του, εγω το πηγα στις 113 μερες Extend. Αν θελουν ας το ακυρωσουν εκεινοι.

 Νομίζω οτι απλά θα περιμένεις 114 μέρες. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://twitter.com/hashtag/doogeesendmyphone?s=09

 

Απλά το βάζω εδώ σαν ενδιαφέρον στοιχείο... 

 

Δεν εκφράζει προσωπική άποψη... 

Επεξ/σία από nikolaos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nikolaos13 είπε

http://twitter.com/hashtag/doogeesendmyphone?s=09

Απλά το βάζω εδώ σαν ενδιαφέρον στοιχείο... 

Δεν εκφράζει προσωπική άποψη... 

ελα πες την αληθεια εκανες retweet😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, fnp είπε

 Νομίζω οτι απλά θα περιμένεις 114 μέρες. 😛

Το πιο πιθανο αν και δεν νομιζω να μπορουν να το δικαιολογησουν αυτο οποτε μαλλον θα ακυρωσουν οι ιδιοι πολυ νωριτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Το πιο πιθανο αν και δεν νομιζω να μπορουν να το δικαιολογησουν αυτο οποτε μαλλον θα ακυρωσουν οι ιδιοι πολυ νωριτερα.

Πάντως και εγώ ενώ θα ακύρωσω γιατί βαριέμαι να ασχολήθω δεν θα βάλλω το "other reasons" που μου ζητάνε. Θα βάλλω failed του deliver. Αν είναι bug του aliexpress   θα μας είχε ακυρώσει ήδη το ali από μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fnp είπε

Πάντως και εγώ ενώ θα ακύρωσω γιατί βαριέμαι να ασχολήθω δεν θα βάλλω το "other reasons" που μου ζητάνε. Θα βάλλω failed του deliver. Αν είναι bug του aliexpress   θα μας είχε ακυρώσει ήδη το ali από μόνο του.

Εγω θα σου ελεγα να μην ακυρωσεις, ποτε δεν ξερεις τι μπορει να παιχτει στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...