Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως ούτε email ούτε ακύρωση ούτε τίποτα.

Αν δεν μπορούν να δώσουν doogee με 7,5 ευρώ σε μας δώσουν Zer που έχουν και φακό και ραδιόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Hero1 είπε

Αυτό το έχουν με το που μπαίνεις στο store τους στο ali

Screenshot_2020-05-09-10-09-41-887_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Εντωμεταξυ τα περισσοτερα κινητα οπως εχουμε ξαναπει τα ειχαν προσφορα 60% κατω οποτε στα 2 λογικο να στα εριχναν και αλλο. Το θεμα ειναι πως ουτε αυτο το κανουν, μοιραζουν κουπονακια των 20$ λες και ετσι μπορεις να αγορασεις κατι που να αξιζει.

Ας κανουν μονοι τους λοιπον ακυρωση, εμενα το κοντερ γραφει 110 μερες ακομα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Εντωμεταξυ τα περισσοτερα κινητα οπως εχουμε ξαναπει τα ειχαν προσφορα 60% κατω οποτε στα 2 λογικο να στα εριχναν και αλλο. Το θεμα ειναι πως ουτε αυτο το κανουν, μοιραζουν κουπονακια των 20$ λες και ετσι μπορεις να αγορασεις κατι που να αξιζει.

Ας κανουν μονοι τους λοιπον ακυρωση, εμενα το κοντερ γραφει 110 μερες ακομα...

Ουτε κουπονακια μοιραζουν στην πραγματικοτητα, εστειλαν σε 2-3 ατομα για τα μαυρα ματια και καλα, και σε αλλους λιγους ακομη τιποτα, και στη "μεγαλυτερη πλειοψηφια" οχι μονο δεν στελνουν μυνημα αλλα ουτε καν δεν διαβαζουν ουτε τα μυνηματα που τους στειλαμε, αυτο κι αν ειναι κοροιδια. Απο επαγγελματισμο οι κινεζοι πια ξερουμε, ουτε καν. Κι ειναι μεγαλη εταιρια, δεν μιλαμε για εναν μικρο πωλητη

Πληρως απαραδεκτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update: Μου έστειλαν και εμένα μήνυμα.

Μεταξύ άλλων:
[...]
If you cancel your order within 72 hours, we will give you a $ 20 exclusive coupon, and you can enjoy a 10% discount on the regular promotional price when you repurchase.
[...]
This is a wrong price, which does not conform to the normal fee. We cannot send it. In order to get your money back faster, please cancel it as soon as possible. We are protecting your rights and interests. Sincerely
If we send all the mobile phones, we will face losing our jobs and not sending your mobile phones. We will face punishment. Anyway, we will be punished. We only hope to help you get all the money back, you can't understand us,This is neither the result we want nor the result you want. We just want to solve this wrong discount. You will become our good friend and have your coupon every month, when you need to buy a mobile phone, we can offer you a discount and you become our VIP fan.

Screenshot_20200509.png.df7b3a538f6e11e99919c299a37e1bd6.png

Επεξ/σία από spyros_gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κάποιοι το συνεχίζετε με ξεπερνά…

Λες και είναι δύσκολο για έναν κοινό νου να κατανοήσει ότι έγινε ένα λάθος και τελειώνει εκεί η υπόθεση…

  • Like 16
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Το ότι κάποιοι το συνεχίζετε με ξεπερνά…

Λες και είναι δύσκολο για έναν κοινό νου να κατανοήσει ότι έγινε ένα λάθος και τελειώνει εκεί η υπόθεση…

Εμενα ετσι και μου στειλουν και μου πουν αντι για 95% εννοουσαμε 75% εναντι του 60% που ειχαν ηδη τα κινητα θα τους ελεγα οκ στειλτε μου τα και θα σας βαλω την διαφορα.

Το θεμα ειναι πως ουτε αυτο λενε, το λαθος με λιγα λογια ηταν κατι το μαγικο, δεν ηθελαν να κανουν στα 2 καλυτερες τιμες απο το αν επαιρνες 1.

Εγω γιαυτο δεν τους χαριζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Luxx είπε

Μηπως να σας τα χαρισουν τα κινητα κιολας; Αντε μη πω καμια κουβεντα.

Εσένα έβαλαν να διαπραγματευτείς; Άστους ήσυχους, εμένα με διασκεδάζουν απίστευτα.

Επαναστάτες όλοι, δεν τους δίνουν τα κινητά που θεωρούν ότι δικαιούνται και είναι ικανοί να φτάσουν μέχρι την κίνα για να τα διεκδικήσουν, αλλά όταν άλλοι τους τάζουν λεφτά και θέσεις εργασίας και όταν τους ψηφίζουν τους παίρνουν και το τελευταίο ευρώ, δεν τρέχει κάστανο.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, bromiaris είπε

Το ότι κάποιοι το συνεχίζετε με ξεπερνά…

Λες και είναι δύσκολο για έναν κοινό νου να κατανοήσει ότι έγινε ένα λάθος και τελειώνει εκεί η υπόθεση…

Εντωμεταξύ συζητάμε για τα χειρότερα κινητά που κυκλοφορούν. Ακόμα και από τα mls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους,

Προσωπικά, δεν περιμένω να μου στείλουν τα τηλέφωνα (ούτε θεωρώ ότι θα έπρεπε) αλλά συνεχίζω να παρακολουθώ το θέμα για να δω τι είδους κουπόνι μπορεί να προσφερθεί σε κάποιον άλλο, αν θα μου προσφερθεί και εμένα το ίδιο και αν τελικά έχει κάποια αξία η χρήση του. Δεν βλέπω λοιπόν γιατί κάποιοι ενοχλούνται από όποια (χρήσιμη ή όχι) πληροφορία μπορεί να ανεβάζει ο καθένας και επιμένουν να γεμίζουν το θέμα με γκρίνια και απαιτήσεις να κλείσει. Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να παρακολουθεί το θέμα με το ζόρι...

Τα παραπάνω με φιλική διάθεση απέναντι σε όλους!

Επεξ/σία από mexarhos
  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mexarhos είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Προσωπικά, δεν περιμένω να μου στείλουν τα τηλέφωνα (ούτε θεωρώ ότι θα έπρεπε) αλλά συνεχίζω να παρακολουθώ το θέμα για να δω τι είδους κουπόνι μπορεί να προσφερθεί σε κάποιον άλλο, αν θα μου προσφερθεί και εμένα το ίδιο και αν τελικά έχει κάποια αξία η χρήση του. Δεν βλέπω λοιπόν γιατί κάποιοι ενοχλούνται από (όποια) χρήσιμη πληροφορία μπορεί να ανεβάζει ο καθένας και επιμένουν να γεμίζουν το θέμα με γκρίνια και απαιτήσεις να κλείσει. Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να παρακολουθεί το θέμα με το ζόρι...

Τα παραπάνω με φιλική διάθεση απέναντι σε όλους!

Πάρα πολύ σωστά!

Δεν βλέπω ποιο είναι το κακό να ενημερωνόμαστε...

Και δεν καταλαβαίνω την γκρίνια από καμία πλευρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

100 μέρες θα διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια;;

ΛΑΘΟΣ στον τίτλο και κλείδωμα.

 

20 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Petition να μπει ΛΑΘΟΣ στον τιτλο, να κλειδωσει το θεμα και να τελειωνουμε. 100 μερες δηλαδη θα συντηρουμε το λαθος της doogee και θα εχουμε "ενημερωσεις" απο τυπους που περιμενουν τα κινητα τους με 10 ευρω το κομματι? Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια, αλλα ας ειμαστε και ρεαλιστες...

Ποιος σας αναγκάζει να διαβάζεται το θέμα; Απλά προσπεράστε το. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Ποιος σας αναγκάζει να διαβάζεται το θέμα; Απλά προσπεράστε το. 

Ειναι το κλασσικο Ελληνικο συνδρομο του να ψοφησει η κατσικα του γειτονα, δεν ειναι κατι τωρινο.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτως η αλλως για την πλειοψηφια ληγει σε περιπου 2 ημερες η αρχικη διορια αποστολης, οποτε αν ειναι να υπαρξει εξελιξη θεωρω τωρα κοντα θα ειναι, αλλιως δεν πιστευω να αλλαξει κατι, ακομα και με extend.

Οποτε λιγη υπομονη για 2 ημερες θεωρω μπορουν να κανουν οσοι γκρινιαζουν για το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...