Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ΑΝ ισχυει η προσφορα πολυ φοβαμαι πως η Doogee παει για φουντο.....Δεν δικαιολογειται αλλιως το ξεκαθαρισμα.....Βεβαια και με μηδενικο support μια χαρα κινητα ειναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Παντως ΑΝ ισχυει η προσφορα πολυ φοβαμαι πως η Doogee παει για φουντο.....Δεν δικαιολογειται αλλιως το ξεκαθαρισμα.....Βεβαια και με μηδενικο support μια χαρα κινητα ειναι.

Κι εγω αυτο σκεφτηκα αρχικα και γι αυτο παρηγγειλα, μαλλον παει για φουντο η εταιρια και σκοτωνει οτι αποθεμα εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kdoumani είπε

Πήρα δύο S90. Αν περάσουν τελωνείο το ποσό υπολογίζεται επί της απόδειξης ή όπως τιμολογηθούν από τον εκτελωνιστή;

Αναλογα το που θα πεσεις, θεωρητικα οσα πληρωσεις εφοσον δεν εχουμε να κανουμε με κουπονια εδω αλλα με προσφορα εταιρειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kdoumani είπε

Πήρα δύο S90. Αν περάσουν τελωνείο το ποσό υπολογίζεται επί της απόδειξης ή όπως τιμολογηθούν από τον εκτελωνιστή;

Επί της απόδειξης. Θα σου ζητήσουν αποδεικτικό πληρωμής  / κίνησης της κάρτας σου. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Επί της απόδειξης. Θα σου ζητήσουν αποδεικτικό πληρωμής  / κίνησης της κάρτας σου. 

τα στοιχεία μου όνομα/διεύθυνση τα βάζω Αγγλικά η Ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα δύο S40 γιατί δεν έβρισκα το N20, να παραλάβουμε κοτρόνα δεν νομίζω όποτε αν το αναφέρουν σαν "glitch" θα πάρουμε λογικά και αυτόματα refund! 😜 16€ είχα στην Κάρτα αλλιώς θα χτύπαγα και άλλα! Πάμε λίγο Doogee Master Race!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Συμφωνώ απολύτως. Αν ισχύει δείχνει ότι ρευστοποιεί γρήγορα ότι στοκ έχει. 

Κοίτα αν το δεις ψυχρά στο site έχει banner που γράφει buy 2 95%off από την άλλη μου βγάζει shipment σε 11 μέρες, στην τελική κάτι θα πάρουμε ότι και να γίνει να μην σου πω τι 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπήρχε το Mix 2 θα ήταν το πρώτο που θα χτύπαγα, Κρίμα ...

Μόλις τώρα, greengr21 είπε

Κοίτα αν το δεις ψυχρά στο site έχει banner που γράφει buy 2 95%off από την άλλη μου βγάζει shipment σε 11 μέρες, στην τελική κάτι θα πάρουμε ότι και να γίνει να μην σου πω τι 😋

Λεφτά δεν θα χάσουμε. Όσες φορές χρειάστηκε και έκανα dispute τα πήρα πίσω. Απ την άλλη κάνουμε χαβαλέ και αν μας κάτσει θα είναι epic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Αν υπήρχε το Mix 2 θα ήταν το πρώτο που θα χτύπαγα, Κρίμα ...

Για αυτό πήγαινα και εγώ στην αρχή. Το έβαλα στο καλάθι και μέχρι να βρω την κάρτα για να πληρώσω είχε εξαφανιστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...