Προς το περιεχόμενο

Τον Ιούνιο έρχονται στην Ελλάδα τα Redmi Note 9 και Redmi Note 9 Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

14 λεπτά πριν, Rizas είπε

Όχι 

Και τα έφερε παραεισαγωγή το eshop? Και στο μυαλό μου το είχα για αξιόπιστο κατάστημα.

Επεξ/σία από Natha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Natha είπε

Και τα έφερε παραεισαγωγή το eshop? Και στο μυαλό μου το είχα για αξιόπιστο κατάστημα.

Δεν έχουν κάτι τα παραεισαγωγης μια χαρά και φθηνά είναι! Απλά καλύπτονται από εγγύηση του εμπόρου  και όχι της ελληνικής αντιπροσωπίας με ότι αυτό συνεπάγεται σε περίπτωση που την χρειαστείς .... Σκέψου θετικά όταν τα φέρει επίσημα η infoquest σίγουρα θα κοστίζουν διπλάσια από ότι αγόρασες το δικό σου! 😂

Επεξ/σία από Rizas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Rizas είπε

Δεν έχουν κάτι τα παραεισαγωγης μια χαρά και φθηνά είναι! Απλά καλύπτονται από εγγύηση του εμπόρου  και όχι της ελληνικής αντιπροσωπίας με ότι αυτό συνεπάγεται σε περίπτωση που την χρειαστείς .... Σκέψου θετικά όταν τα φέρει επίσημα η infoquest σίγουρα θα κοστίζουν διπλάσια από ότι αγόρασες το δικό σου! 😂

Κάτι άλλο παίζει με το 9s γιατί το έχει και το media markt, δεν νομίζω να είναι παραεισαγωγης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Natha είπε

 

Και τα έφερε παραεισαγωγή το eshop? Και στο μυαλό μου το είχα για αξιόπιστο κατάστημα.

Δεν είναι παρεισαγωγή το note 9s ( μην γράφουμε οτι θέλουμε και μπερδεύουμε τον κόσμο) εγω το πηρα απο το καταστημα τις τις infoquest στα 249 https://www.mistore-greece.gr/Smartphones/Redmi-Note-9s.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, VAGGK09 είπε

Δεν είναι παρεισαγωγή το note 9s ( μην γράφουμε οτι θέλουμε και μπερδεύουμε τον κόσμο) εγω το πηρα απο το καταστημα τις τις infoquest στα 249 https://www.mistore-greece.gr/Smartphones/Redmi-Note-9s.aspx

Άρα μιλάμε για διαφορετικά μοντέλα, πολύ μπέρδεμα η xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Natha είπε

Άρα μιλάμε για διαφορετικά μοντέλα, πολύ μπέρδεμα η xiaomi.

Απ ότι φαίνεται ναι , τα έκανε λίγο σαλάτα με τα redmi note 9, πάντως το κινητό πωλείται κανονικά στην Ελλάδα , δεν ειναι καποια έκδοση τις Κίνας ουτε τις Ινδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Natha είπε

Άρα μιλάμε για διαφορετικά μοντέλα, πολύ μπέρδεμα η xiaomi.

 

Μόλις τώρα, VAGGK09 είπε

Απ ότι φαίνεται ναι , τα έκανε λίγο σαλάτα με τα redmi note 9, πάντως το κινητό πωλείται κανονικά στην Ελλάδα , δεν ειναι καποια έκδοση τις Κίνας ουτε τις Ινδίας.

Πάντα το έκανε αυτό και βασικά είναι ο τρόπος που λειτουργεί... φασόν εργοστάσια με συγκεκριμένες παραγγελίες που όταν τελειώσει το απόθεμα προτιμάει να κάνει άλλη παραγγελία και να προσθέσει κάτι στο όνομα του μοντέλου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AtiX είπε

Πάντα το έκανε αυτό και βασικά είναι ο τρόπος που λειτουργεί... φασόν εργοστάσια με συγκεκριμένες παραγγελίες που όταν τελειώσει το απόθεμα προτιμάει να κάνει άλλη παραγγελία και να προσθέσει κάτι στο όνομα του μοντέλου...

Αν περνούμε το προηγούμενο σε χαμηλότερη τιμή ( ας βγάζει και 10 ίδια κινητά με άλλο όνομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VAGGK09 είπε

Αν περνούμε το προηγούμενο σε χαμηλότερη τιμή ( ας βγάζει και 10 ίδια κινητά με άλλο όνομα)

Ναι βρε μια λύση είναι και αυτό και καλά κάνεις... απλά πλέον αυτή η τακτική δεν της βγαίνει και για αυτό αναγκάζεται να αυξήσει τις τιμές της όπως και να βγάζει προβληματικά updates...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, VAGGK09 είπε

Για όποιον ενδιαφέρετε το έχει και ο Κωτσοβολος στα 249 https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/211618-xiaomi-redmi-note-9s-64gb-blue-dual-sim

 

συνεχίζετε να μιλάτε για άσχετη συσκευή με το θέμα :)

hint η μια έχει το S και κυκλοφορεί εδώ και καιρό (οκ κανά μήνα :) ) αυτές του θέματος δεν έχουν ούτε S ούτε υπάρχουν σε καταστήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, kodorevi8ulis είπε

συνεχίζετε να μιλάτε για άσχετη συσκευή με το θέμα :)

hint η μια έχει το S και κυκλοφορεί εδώ και καιρό (οκ κανά μήνα :) ) αυτές του θέματος δεν έχουν ούτε S ούτε υπάρχουν σε καταστήματα

Εντάξει σοφέ γέροντα, αν έχεις να πεις κάτι πες το, δεν θα παίζουμε cluedo με τα "hints" και τα emoji σου.

53 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι βρε μια λύση είναι και αυτό και καλά κάνεις... απλά πλέον αυτή η τακτική δεν της βγαίνει και για αυτό αναγκάζεται να αυξήσει τις τιμές της όπως και να βγάζει προβληματικά updates...

Κι εγώ σκέφτομαι τι θα γίνει με τα updates και την υποστήριξη σε τόσα κινητά. Από την άλλη μπερδεύει και προσωπικά με εκνευρίζει κιόλας να θες να αγοράσεις πχ ένα κινητό της και να κάθεσαι να ψάχνεσαι αν παρήγγειλες αυτό που ήθελες κι αν όντως σου παρέδωσαν το σωστό.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...