Προς το περιεχόμενο
Assassin’s Creed Valhalla [PC]

7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατι κουλα ctd εκανε κατα καιρους ειδικα οταν πηγαινα να βγω εγω στο desktop μετα απο το παιχνιδι αλλα ιδιαιτερο θεμα δεν ειχα αντιμετωπισει in game.. Παιζει να ειναι ψιλοθεματακια με patch αλλα φτιαχνουν αλλα χαλανε και βγαζουν fix μετα..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 593
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Με τη διευκρίνιση πως το Valhalla το έχω δει μόνο σε stream (αν και η πρώτη εντύπωσή μου είναι πως πρόκειται απλά για reskin των προηγούμενων), θα πρότεινα (βασικά, τα έχω προτείνει κατ΄ επανάληψη) τα

Όπως τα λες, συμφωνώ! Μιλάμε για Ubisoft παιχνίδι ρε παιδιά, copy paste και μικρό reskin από άλλους τίτλους της.. χειρότερη φάση από αθλητικά παιχνίδια και σεις συζητάτε για gold edition.. ούτε κ

Wars will rage. Kingdoms will fall. This is the age of the Vikings.    _______ Το Assassin’s Creed: Valhalla θα μας μεταφέρει μετά την αρχαία Ελλάδα στην Σκανδιναβία, στην επο

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, FORIS78 είπε

το πηρα χτες και δεν κατάφερα να παίξω πάνω απο 20 λεπτά

σε σύστημα με 9900k rtx 3070 σε 1440p

τρώει συνέχεια ctd, δοκίμασα νέους drivers, verify files, και κάτι αλλά κολπάκια που βρήκα  στο  net  αλλα τίποτα..

οσοι έχετε nvidia με ποιον driver δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα?

Τσεκαρε το OC σου σε Cpu και Gpu. Tα AC games ειναι ευαισθητα σε μνημες κυριως .

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, FORIS78 είπε

το πηρα χτες και δεν κατάφερα να παίξω πάνω απο 20 λεπτά

σε σύστημα με 9900k rtx 3070 σε 1440p

τρώει συνέχεια ctd, δοκίμασα νέους drivers, verify files, και κάτι αλλά κολπάκια που βρήκα  στο  net  αλλα τίποτα..

οσοι έχετε nvidia με ποιον driver δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα?

Kλεισε το οverlay της Νvidia και μην κανεις οverclock την gpu για να μην σου κρασαρει συχνα..

Και εμενα μου σπαει τα νευρα γιατι καθε φορα που θα κατσω να παιξω θα μου κρασαρει κανα 2 φορες.

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Η αλήθεια είναι ότι την κάρτα την είχα undervolt στα 2000mhz με 0,950v και σε κανένα παιχνίδι μέχρι σήμερα δεν είχα αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, την γύρισα stock και μέχρι στιγμής πάει καλά, 

anyway ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Kλεισε το οverlay της Νvidia και μην κανεις οverclock την gpu για να μην σου κρασαρει συχνα..

Eιναι πολυ ευαισθητο το valhalla,ακομα και sharpening να βαλεις απο το το geforce experience θα δεις οτι θα τρωει φλασιες και θα κανει artifacts.

Κανε και συχνα saves για να μην την πατησεις οταν θα κρασαρει!!!

Επεξ/σία από optimus prime
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Season/expansion pass νουμερο 2 του χρονου για το παιχνιδι

Ναι αλλά δεν είναι σα το οντισι έπος😝😝😝

Assassin's Creed Valhalla will get a second year's worth of expansions and loads of free content

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.